Bone - bezzemkova sezona 2021

Naše pěstitelské snažení v roce 2021
chris
Stálý člen
Příspěvky: 2491
Registrován: 31 kvě 2017 22:15
Reputace: 3908
Obrázky: 0
Bydliště: Praha, 255 mnm, USDA 7b

Re: Bone - bezzemkova sezona 2021

Příspěvekod chris » 22 kvě 2021 23:05

Bonebreakers píše:
22 kvě 2021 13:49
...Asi na ni přejdu v práci, jako hlavní hnojivo, Hoštické guano a slepičince už asi určitě ne - doma na dolním balkoně to nevadí, ale v práci fáaaakt už NE...
Je to na tobě ale imho na plodovou fázi (stejně jako na pozdější růstovou u sazenic) s tím nevystačíš. 2-2-2, bys tam toho musel lít tunu a to už by mohlo být té silice až moc, je to určeno pro bytové okrasné, tj. NEplodové kytky.
Sice trochu pomůže to že kytky jsou indoor, mají nemnoho světla, a tím pádem nerostou a neplodí tak intenzivně jako venku, ale i tak.

Dám ti jednu radu: Jihočeské 5v1. Sice taky nevoní jenom po fialkách, ale třeba proti tekutým slepičincům je to v interiéru uplně jiný level. Pár minut po zálivce o tom kolemjdoucí prakticky neví (leda snad že by ty kytky začal očuchávat jak pes, s frňákem pár cm od substrátu :D ).
A hlavně je to skvělé hnojivo, venku na balkóně na hlavní fázi sezóny ho používám jen velmi doplňkově, to bych se při celkové spotřebě hnojiva balkónem nedoplatil, ale pro předpěst, kdy je spotřeba ještě nulanulanic, na něj nedám dopustit, právě v kombinaci s tou Florii. Podívej se na moje loňské a letošní kytky, během předpěstu (navíc po celou dobu ve výsevním substrátu) nic jiného nedostaly, a posuď sám.

Uživatelský avatar
Bonebreakers
Stálý člen
Příspěvky: 867
Registrován: 18 črc 2019 15:09
Reputace: 1941
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň 310 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

Re: Bone - bezzemkova sezona 2021

Příspěvekod Bonebreakers » 22 kvě 2021 23:34

5 chris
Mám do práce ještě Natura pro plodovou zeleninu, popř. zbytky ChiliFocusu a ty Hoštice 5v1 mám taky ale doma. Neboj jenom tou Florii to dopovat nebudu, ale když už ji mám koupenou půjde jako hlavní a ob zálivku s ní půjde ta Natura a 1x měsíčně ChilliFocus a samo Vitality Komplex, uvidím co tenhle steroidovej koktejl udělá, navíc mám v práci v těch květináčích vrstvu Hostického granulovaneho hnoje a to větší vrstvu, proto si myslím, že toho doplňkového přihnojení zase nebude potřeba tolik. Podle toho jak ty kytky v práci jedou si nemyslím, že by bylo něco špatného. Aji Fantasy už atakuje strop, Joe's Long k tomu nemá daleko a Aji Guyana je dotahuje. Přezimované mají už dozrávající plody, takže pohodinda. Bohužel jak jsem opakovaně psal jsem limitovanej těma hmyzákama a musím změnit hnojivo protože s tou kombinaci co už v substrátu je, to je vražedná kombinace pro množení těch potvor. Dneska ale při kontrole a výměně lepovejch desek mám trochu naději, že v pondělí to bude v pohodě, už jich tam nejsou mračna ale jen trochu se plácá na tom písku, nemohou přes něj do země a dost je zase nalepeno.
Bone-bezzemkova-sezona-2019
Bone-bezzemkova-sezona-2020
Bone-bezzemkova-sezona-2021

:jalapeno: Bone :jalapeno:
„... vypouštením tabákového dýmu do vody zlato nevzniká.“ — Jára Cimrman
Důvod, proč pacifisté a zbabělci dosud díky evoluci přirozeně nevymřeli je ten, že se vždy najdou tací, kteří na jejich ochranu pozvedají zbraně.

Uživatelský avatar
Bonebreakers
Stálý člen
Příspěvky: 867
Registrován: 18 črc 2019 15:09
Reputace: 1941
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň 310 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

Re: Bone - bezzemkova sezona 2021

Příspěvekod Bonebreakers » 28 kvě 2021 10:53

Při pátku rychlý přehled a malá sklizeň
73485 73493
jsou to chilliny z Valar Morghulis jen se genově trochu rozešly - levá barevně při přebarvování správná a pravá zase tvarově :dunno:
Tady vlastní rostlinky z který bylo sbíráno
734927348773486
A potom ještě mazlík Black Phantom v1
73489734887349073491
Bone-bezzemkova-sezona-2019
Bone-bezzemkova-sezona-2020
Bone-bezzemkova-sezona-2021

:jalapeno: Bone :jalapeno:
„... vypouštením tabákového dýmu do vody zlato nevzniká.“ — Jára Cimrman
Důvod, proč pacifisté a zbabělci dosud díky evoluci přirozeně nevymřeli je ten, že se vždy najdou tací, kteří na jejich ochranu pozvedají zbraně.

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3499
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3582
Obrázky: 0

Re: Bone - bezzemkova sezona 2021

Příspěvekod MartinS » 28 kvě 2021 13:09

Prvni vpravo a pak druha fotka to jsou Bonda ma jacques ne?
To na prvni vlevo se jim zkrizilo z Haba white rekl bych :-D

Uživatelský avatar
Bonebreakers
Stálý člen
Příspěvky: 867
Registrován: 18 črc 2019 15:09
Reputace: 1941
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň 310 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

Re: Bone - bezzemkova sezona 2021

Příspěvekod Bonebreakers » 28 kvě 2021 14:18

Tak všechny ty plody jsou z Valar Morghulise, je pravda že jedna z těch dvou kytek byla poblíž Haba Bonda Ma Jacques, ale je to na chodbě, tak se mohla sprcnout dohromady. Já je většinou mám ob jednu a proložené Ajinama. Ne Haba White jsem neměl a ani nemám, s tím to být nemohlo. Tak ale líbí se mi obě varianty, voní nádherně ovocně až pronikavě a normálního smrtelníka pálí jak hrom, ale zase za chvíli je to již v pohodě.
Bone-bezzemkova-sezona-2019
Bone-bezzemkova-sezona-2020
Bone-bezzemkova-sezona-2021

:jalapeno: Bone :jalapeno:
„... vypouštením tabákového dýmu do vody zlato nevzniká.“ — Jára Cimrman
Důvod, proč pacifisté a zbabělci dosud díky evoluci přirozeně nevymřeli je ten, že se vždy najdou tací, kteří na jejich ochranu pozvedají zbraně.

Uživatelský avatar
Bonebreakers
Stálý člen
Příspěvky: 867
Registrován: 18 črc 2019 15:09
Reputace: 1941
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň 310 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

Re: Bone - bezzemkova sezona 2021

Příspěvekod Bonebreakers » 31 kvě 2021 16:53

Tak tohle je hlavně pro Trewise, tobě to taky potom vezme skleník do nebe, ale mně se to už teď probourává do dalšího patra :jalapeno:
73594
73595

A ještě dozrávající Antillais Caribbean - zatím vypadá jako nepovedeně zmalovaný klaun
73591
Bone-bezzemkova-sezona-2019
Bone-bezzemkova-sezona-2020
Bone-bezzemkova-sezona-2021

:jalapeno: Bone :jalapeno:
„... vypouštením tabákového dýmu do vody zlato nevzniká.“ — Jára Cimrman
Důvod, proč pacifisté a zbabělci dosud díky evoluci přirozeně nevymřeli je ten, že se vždy najdou tací, kteří na jejich ochranu pozvedají zbraně.

trewis7
Stálý člen
Příspěvky: 383
Registrován: 17 led 2021 14:27
Reputace: 824
Obrázky: 0
Bydliště: Milevsko

Re: Bone - bezzemkova sezona 2021

Příspěvekod trewis7 » 31 kvě 2021 18:52

Ty vogo Bone ty mi dáváš to je šlahoun jako bejk by si mnel buď otevřít okno ať to má kam dál růst nebo to dej na zem s parapetů a budeš mít ještě tak metr k dobru :thumbup:
Až se bojím tě zeptat či to ještě poroste dal nebo už je to konečna... Jo a ten klaun vypadá moc good a ten Black phantom ešte líp... To dát do foliaku tak můžu sundat plachtu a dát ich tam víc tak by jsem měl nový proutěný domek :thumbup: :jalapeno: :thumbup:

Uživatelský avatar
Bonebreakers
Stálý člen
Příspěvky: 867
Registrován: 18 črc 2019 15:09
Reputace: 1941
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň 310 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

Re: Bone - bezzemkova sezona 2021

Příspěvekod Bonebreakers » 31 kvě 2021 19:18

4 Trewis
Jo poroste to ještě kousek :) jen nikdo nevi o jaký kousek to bude. No v práci na parapetu se jim daří, ale doma na balkonech se trápí zimou a mokrem. Alespoň vidíš jak některé jsou velké, a to jsi na té chodbě byl, tak víš jak je ke stropu daleko. Musím trochu rejpat.... máš ve foliáku taky tak daleko ke stropu jako já :thumbup:
Ano ten Black Phantom se povedl, takhle dobarvuje
7359373592
Bone-bezzemkova-sezona-2019
Bone-bezzemkova-sezona-2020
Bone-bezzemkova-sezona-2021

:jalapeno: Bone :jalapeno:
„... vypouštením tabákového dýmu do vody zlato nevzniká.“ — Jára Cimrman
Důvod, proč pacifisté a zbabělci dosud díky evoluci přirozeně nevymřeli je ten, že se vždy najdou tací, kteří na jejich ochranu pozvedají zbraně.


Zpět na „Co jsme pěstovali v roce 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů