Představení

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
Uživatelský avatar
accuface
Stálý člen
Příspěvky: 825
Registrován: 01 led 2019 19:39
Reputace: 2824
Obrázky: 0
Bydliště: Olomouc

Re: Představení

Příspěvekod accuface » 14 úno 2021 20:43

Měl jsem to hodně podobný, když jsem začínal. Nakoupil pár odrůd a pak postupně zjišťoval, kolik že jich vlastně existuje. A nejhorší bylo zjištění, že se všechno najednou vypěstovat nedá, když je člověk omezen místem :-). No a teď jedu pátou sezónu a situace je úplně stejná, jenom těch odrůd mám v seznamu mnohem víc :-)

Uživatelský avatar
Bonebreakers
Stálý člen
Příspěvky: 867
Registrován: 18 črc 2019 15:09
Reputace: 1941
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň 310 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení

Příspěvekod Bonebreakers » 14 úno 2021 20:53

No jo ono by se to pěstovalo, ale balkon má pořád jen cca. 2x4m a chodba v práci taky neni nafukovací a mit to u nasich na chate na pozemku bohuzel 40 km od Plzně není žádná hitparáda. Zase si dost dobře musím rozmyslet co strčil do té země. A obzvlášť u těch Ajin zamačkávám slzu že jich je tolik a do země jde jen pár druhů.
Bone-bezzemkova-sezona-2019
Bone-bezzemkova-sezona-2020
Bone-bezzemkova-sezona-2021

:jalapeno: Bone :jalapeno:
„... vypouštením tabákového dýmu do vody zlato nevzniká.“ — Jára Cimrman
Důvod, proč pacifisté a zbabělci dosud díky evoluci přirozeně nevymřeli je ten, že se vždy najdou tací, kteří na jejich ochranu pozvedají zbraně.

Uživatelský avatar
accuface
Stálý člen
Příspěvky: 825
Registrován: 01 led 2019 19:39
Reputace: 2824
Obrázky: 0
Bydliště: Olomouc

Re: Představení

Příspěvekod accuface » 15 úno 2021 00:21

Bonebreakers píše:
14 úno 2021 20:53
No jo ono by se to pěstovalo, ale balkon má pořád jen cca. 2x4m a chodba v práci taky neni nafukovací a mit to u nasich na chate na pozemku bohuzel 40 km od Plzně není žádná hitparáda. Zase si dost dobře musím rozmyslet co strčil do té země. A obzvlášť u těch Ajin zamačkávám slzu že jich je tolik a do země jde jen pár druhů.
No s těmi Ajinami mi to povídej, každý rok bojuju s tím, kterou pěstovat. Co jsem zatím za těch pár let vypěstoval tak až na pár výjimek mi všechny chutnaly. A letos to nebylo jiný, opět těžký výběr a nové odrůdy do roku příštího. Tohle asi nikdy neskončí, ale to mi vůbec nevadí, aspoň má člověk motivaci na další sezóny :-)

vsezved
Stálý člen
Příspěvky: 781
Registrován: 09 pro 2019 22:24
Reputace: 2386
Obrázky: 0
Bydliště: Stod

Re: Představení

Příspěvekod vsezved » 15 úno 2021 05:59

accuface píše:
15 úno 2021 00:21
Bonebreakers píše:
14 úno 2021 20:53
No jo ono by se to pěstovalo, ale balkon má pořád jen cca. 2x4m a chodba v práci taky neni nafukovací a mit to u nasich na chate na pozemku bohuzel 40 km od Plzně není žádná hitparáda. Zase si dost dobře musím rozmyslet co strčil do té země. A obzvlášť u těch Ajin zamačkávám slzu že jich je tolik a do země jde jen pár druhů.
No s těmi Ajinami mi to povídej, každý rok bojuju s tím, kterou pěstovat. Co jsem zatím za těch pár let vypěstoval tak až na pár výjimek mi všechny chutnaly. A letos to nebylo jiný, opět těžký výběr a nové odrůdy do roku příštího. Tohle asi nikdy neskončí, ale to mi vůbec nevadí, aspoň má člověk motivaci na další sezóny :-)
Jak já vám tohle nezávidím. Ano skleník sice není nafukovací, ale potom mám hlavně problém co s těmi budu dělat.
Každý máme svoji úchylku. Život je otázkou priorit.

Sekefeler
Stálý člen
Příspěvky: 63
Registrován: 25 srp 2019 20:02
Reputace: 143
Obrázky: 0

Re: Představení

Příspěvekod Sekefeler » 15 úno 2021 18:10

No ono i na tom balkoně, když se člověk snaží se dají vykouzlit pěkné věci... Sice to není skleník, ale čím míň prostoru tím míň problémů. Nebo si to aspoň tak myslím :D ale to je jen můj názor, no accufaceovi se ani nedivím.. Takový místní Aji král :D máš můj obdiv, to je pak složitý si vybrat co z toho :D a jenom kdyby náhodou si měl nějaký nadbytek semen rád bych něco povymenil :D Teda jestli ti budou vyhovovat moje odrůdy. Moc toho nemám, ale dám cokoliv :D podle toho co tu plno chillencu píše tak Aji-ny jsou chuťovky :)

Uživatelský avatar
accuface
Stálý člen
Příspěvky: 825
Registrován: 01 led 2019 19:39
Reputace: 2824
Obrázky: 0
Bydliště: Olomouc

Re: Představení

Příspěvekod accuface » 15 úno 2021 22:59

Díky za pochvalná slova, ale jako Ajinový král se rozhodně necítím. Prostě jenom dělám to, co mě baví :-). Nadbytek semen moc nemám, ale výměně se nebráním a klidně i nějaký podaruju, než aby mi ležely bez užitku doma. Jinak Ajiny a všeobecně Baccatum jsou opravdu chuťovky.


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů