Dorset Naga - Forum Chalenge

Soutěže vytvářené komunitou
chris
Stálý člen
Reputace: 2212
Obrázky: 733

Re: Dorset Naga - Forum Chalenge

Příspěvekod chris » 16 lis 2019 12:36

Datum poslední možné sklizně soutěže 11.11. už bylo, tak jsem si říkal že se podívám na sea spring seeds web jestli už tam nejsou nějaké celosvětové výsledky. Zatím nejsou, ale zato jsem narazil na prima stránku s údaji o pěstování a výsledcích Nigela kterou jsem před lety nějak minul.

https://seaspringseeds.co.uk/growing-in ... wing-nigel

A přiznám se že mi docela polechtalo ego když jsem viděl tehdejší výsledky kytek 2 a 3, tj. těch které měly 100 l nádoby.
V počtu dozrálých mne tehdá kytky 2 a 3 přenonaly jen lehce a to měly foliák narozdíl od té mojí, která byla venku vystavena rozmarům počasí a byla ukončena dříve.
A v celkovém součtu všech plodů je ta moje letošní krakatice dokonce solidně překonala, a to i když měla k dispozici jen 18 l substrátu plus 9 l vodní rezervoár.
Takže i když jsem si během sezóny minimálně dvakrát nadával za to že jsem ji nechal několik týdnů vyhladovět (jednou v důsledku konkurence druhé kytky, podruhé kvuli lenosti míchat pro těch pár balkónových kytek dvoje různé přihnojování) tak si nakonec říkám že to s tím nedostatkem péče které se jí u mne dostávalo během sezóny nebylo až tak špatné. :-)
TerasovaSahara 2017 | TerasovaSahara - 2018 | TerasovaSahara - 2019
"Don't just grow the chiles, let them grow you!"

Zpět na „Soutěže“