Žopský Vypalovák vol.4

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
chris
Stálý člen
Příspěvky: 2491
Registrován: 31 kvě 2017 22:15
Reputace: 3908
Obrázky: 0
Bydliště: Praha, 255 mnm, USDA 7b

Re: Žopský Vypalovák vol.4

Příspěvekod chris » 01 črc 2020 17:50

Se mnou to vypadá jako každý rok bledě, každoročně mi s vypalovákem koliduje tradiční lokální akce ve stejném termínu. Ale ještě to nechci úplně vyloučit, říkám si že když letos odpadlo jarní chilli setkání, tak že by se mohla místní akce jeden rok obejít beze mne a že bych se konečně na vypalovák jednou dostal. A taky dle práce, ono není úplně vyloučeno ani to, že bych na poslední chvíli zjistil že můžu dorazit už ve čtvrtek podvečer ale to bych zároveň skoro jistě musel odjíždět zpět už v sobotu brzy odpoledne.

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.4

Příspěvekod DarthVikta » 02 črc 2020 19:32

Praha píše:
01 črc 2020 10:00
Vikto, nemůžeme zapomenout na Oma, Zrzu, Oskara, Kolostomizera, Vasjise. Koho jsem ještě opomenul?
PM

koniash
Stálý člen
Příspěvky: 1553
Registrován: 19 lis 2016 18:44
Reputace: 4878
Obrázky: 0
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Žopský Vypalovák vol.4

Příspěvekod koniash » 02 črc 2020 23:24

:tiphat: mno pokud Ondra s Pedrem ve čtvrtek večer,tak u této debaty nebudu chtít chybět...Velevtipná dala souhlasné stanovisko :thumbup: :thumbup: :thumbup:
co pálí jak sviňa,nestíhá bolet

Uživatelský avatar
oskar69
Stálý člen
Příspěvky: 759
Registrován: 05 srp 2014 14:35
Reputace: 808
Obrázky: 0
Bydliště: uherskohraďišťsko

Re: Žopský Vypalovák vol.4

Příspěvekod oskar69 » 07 črc 2020 11:45

kamaradi ač je to s mým plánováním težké, tak jsem zapsal do kalendáře žena neremcá a rád se zúčatním a klidně budu navážet odvážet pokud bude přibližovadlo stále v kondici ... a prostě se tam motat a možná remcat, letos mám ubrblaný rok :D

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.4

Příspěvekod DarthVikta » 07 črc 2020 17:24

oskar69 píše:
07 črc 2020 11:45
...tak jsem zapsal do kalendáře žena neremcá...
No paráda kamaráde! To neskutečně rád čtu!

Baron z Žop
Stálý člen
Příspěvky: 1365
Registrován: 09 srp 2012 18:40
Reputace: 3318
Obrázky: 0
Bydliště: Žopy

Re: Žopský Vypalovák vol.4

Příspěvekod Baron z Žop » 07 črc 2020 23:02

Zdar Borci !!! Po několika hovorech s Wikinem sem mu slíbil že sem tady něco písnu...
Takže oslovil sem parťáky ze kterýma jsme tenhle projekt rozjížděli a byli nadšení pro každou novou vizi, jenže nějaká vlna už v Žopce uplula až do moře, zkrátka někdo už se nechce aktivním způsobem podílet na Vypalováku což chápu. Fakt je škoda že tihle Borci byli a jsou skvělí chlapíci a hlavně fantastičtí vařiči omajd. A tímto bych chtěl apelovat na lidičky kteří budou chtít být ve finálu v Vypalovák teamu aby v prvé řadě dovezli nějaký druhy chilli výrobků který se jím posléze vyplatí dle nákladů co měli s výrobou. Chápu že suroviny nejsou zdarma, ale léto začíná a někde něco vidím dozrávat tak nejsu lenošnej a něco naškubu, pošpekuluju a vařím...
Já už mám navařený třešňové a rebarborové chutney a mám další výrobky v merku. Vím že se i z loňskýho týmu najde pár skvělých kuchtíků kteří dokáží vykouzlit super omajdy a výrobky z chilli. Týpci kteří dojedou ve čtvrtek tak si dáme nějakej cínek a bohužel jedince kteří přijedou v pátek večer s vidinou sednutí a chlpání pivka,kořky a tlachání a hlavně aby měli triko bohužel tak to si tak udělejme sedánek na Dachovech nebo Vřešťově.
Vím že i tak toho zbude na sobotu až až a budou stresy a nervičky, ale už nechci někoho budit v 9h ráno a vidět jak je mimo... Vím že se to asi někomu nezdá a má zcela jistě výhrady ,ale klidně mi oponujte ...
PS. prosím taky vařiče o jednotný sklo, skleničky, pleskajdy. Jestli máte problém s etiketama napište mi do PM jaký by jste chtěli a já to předám Lobovi a něco vymyslíme.
Takže tak zdraví všechny Baron.
Kuchtíci a jejich pikři zůstávají stejní, zbytek operativně zrovna co bude potřeba.

koniash
Stálý člen
Příspěvky: 1553
Registrován: 19 lis 2016 18:44
Reputace: 4878
Obrázky: 0
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Žopský Vypalovák vol.4

Příspěvekod koniash » 07 črc 2020 23:10

:tiphat: tak já vezmu na Vypalovák ucelenou kolekci omáček Baba Yaga...na náklady v tomto dobročinném případě se*u.šak je to pro dobrou věc :foods:
co pálí jak sviňa,nestíhá bolet

Baron z Žop
Stálý člen
Příspěvky: 1365
Registrován: 09 srp 2012 18:40
Reputace: 3318
Obrázky: 0
Bydliště: Žopy

Re: Žopský Vypalovák vol.4

Příspěvekod Baron z Žop » 07 črc 2020 23:18

Hyňovi třikrát hip hip hurá a já draku věděl že Ty nikdy nezklaneš!!!


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů