- dávám něco mezi kávovou lžičkou a polévkovou lžící do postříkovače s obsahem cca 1,1 l. Typické DD je afaik někde okolo 7 ml/l, ale já dávám maličko méně už kvuli tomu abych mohl použít co možná nejmenší množství saponátu.
- na emulgaci používám biodegradabilní tekuté mýdlo protože ho mám doma tak jako tak pro kempingové použití, na ten litřík mi stačí kapka, maximálně dvě.
- ochranou lhůtu u nimbového oleje fakt neřeším, speciálně pak u typického použitého množství.

Jedna citace (z wikipedie):
...
Azadirachtin is biodegradable (it degrades within 100 hours when exposed to light and water) and shows very low toxicity to mammals (the LD50 in rats is > 3,540 mg/kg making it practically non-toxic).
...
- Neemazal T/S je afaik lehce koncentrovaný vodní výluh té primární učinné látky (Azadirachtin). Já být výrobcem tak to tam taky napíšu abych byl právně krytý, nezapoměn že stejný text platí i u velkých balení, třeba takový 10 l kanystr pro aplikaci v hektarovém velkoskleníku.

A při praci s takovým množstvím si člověk vezme rukavice+respirátor+ochranné brýle i na pouhou manipulaci se základními minerálními hnojivy, už v podobě sypké, natožpak ve formě aerosolu.
- při aplikaci roztoku s tím zacházím jako kdyby to byl čistě kontaktní insekticid, ale moje dosavadní tříletá zkušenost z balkónu mi říká že ve výsledku je to trošku lepší, systémovým bych ho nenazval, asi ani translaminárním, ale přímý zásah každé jedné savé potvory imho není uplně nezbytný.
Btw, v bytě používám NeemAzal protože jeho aerosol nezamastí všechno okolo, venku preferuju nimbový olej, mezi jimým proto že obsahuje i další učinné insekticidní a fungicidní složky, nejen Azadirachtin. První následný déšť se pak hravě postará o kompletní opláchnutí té trochy nadbytečné mastnoty z listů a povrchů truhlíků.