growbox

Ptejte se na cokoliv, žádná otázka není špatná
vsezved
Stálý člen
Příspěvky: 782
Registrován: 09 pro 2019 22:24
Reputace: 2389
Obrázky: 0
Bydliště: Stod

Re: growbox

Příspěvekod vsezved » 16 bře 2021 18:24

netopier píše:
16 bře 2021 17:30
tak asi ked chcem utratit 400€ u jednych stan vetrak svetlo prislusenstvo tak asi cakam daku zlavicku
Dva roky! A máš už zmapovaný terén, zda o takového zákazníka stojí? Aby jsi nedopadl jak v jednom filmu jménem Kameňák X? Nakonec si za svoje peníze koupíš kachnu?

Ikdyž Bonebreakers mne letos hodně navnadil na předpěst se stanem a světlem (Petře nejsi náhodou prodejce z growshopu? Protože přesně takhle má podle mne vypadat reklama.) Ale já si ale říkám, že mne tak lehce neulovíš. To, co jsi teď získal, já doženu skleníkem a poctivě budu holky nejprve venčit na terase :punk: :rastman:
Každý máme svoji úchylku. Život je otázkou priorit.

Uživatelský avatar
Bonebreakers
Stálý člen
Příspěvky: 867
Registrován: 18 črc 2019 15:09
Reputace: 1941
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň 310 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

Re: growbox

Příspěvekod Bonebreakers » 16 bře 2021 19:06

4 vsezved
Ne prodejce nejsem i když by mně to asi neslo vic, než to co dostávám teď. Z většinou těch dredatejch jantarů se znám "pracovně" i když z toho občas nejsem nadšenej. Viděl jsi to sám na vlastní oči, stačilo by Ti tak 2 měsice přisvítit a potom to vrazit do skleníku a měl by jsi super základ. Ten box by se Ti domů v pohodě vešel.

4 netopére
Hele o penězích to není a jestli si myslíš, že tihle čekají na jeden Tvůj přelet a hned Ti snesou modré z nebe, tak doufej. Growshopy jsou tvrdý byznys a točí se tam miliony a jednoho náhodného kupce co se staví jen na skok a jeden malinký nákup, tak ten pro ně není až tak zajímavý.
Kdyby jsi se podíval jak to někteří tady mají sflikované na koleně a funguje je jim to více než dobře a nejsou na to potřeba žádné zázračné dovednosti, tak by jsi možná pochopil o čem to všechno vůbec je. :flower:
Bone-bezzemkova-sezona-2019
Bone-bezzemkova-sezona-2020
Bone-bezzemkova-sezona-2021

:jalapeno: Bone :jalapeno:
„... vypouštením tabákového dýmu do vody zlato nevzniká.“ — Jára Cimrman
Důvod, proč pacifisté a zbabělci dosud díky evoluci přirozeně nevymřeli je ten, že se vždy najdou tací, kteří na jejich ochranu pozvedají zbraně.

vsezved
Stálý člen
Příspěvky: 782
Registrován: 09 pro 2019 22:24
Reputace: 2389
Obrázky: 0
Bydliště: Stod

Re: growbox

Příspěvekod vsezved » 16 bře 2021 20:20

Bonebreakers píše:
16 bře 2021 19:06
4 vsezved
Ne prodejce nejsem i když by mně to asi neslo vic, než to co dostávám teď. Z většinou těch dredatejch jantarů se znám "pracovně" i když z toho občas nejsem nadšenej. Viděl jsi to sám na vlastní oči, stačilo by Ti tak 2 měsice přisvítit a potom to vrazit do skleníku a měl by jsi super základ. Ten box by se Ti domů v pohodě vešel.
@Bonebreakers
Ono to tak možná dopadne. Letos budu muset předat pokoj, kde předpěstovávám, mladší generaci. No a potom tam už nebudu moct v noci svítit. A jelikož to je momentálně jediný možný pokoj s přirozeným světlem (ideální směr na jih a normální sklo v okně) budu asi muset příští rok začínat předpěst ve stanu. Ještě mám v plánu pro sebe přistavět garáž (pracovnu), ale to je zatím ve hvězdách a nevím, zda to do další sezony stihnu.
Každý máme svoji úchylku. Život je otázkou priorit.

netopier
Stálý člen
Příspěvky: 179
Registrován: 16 zář 2017 00:10
Reputace: 11
Obrázky: 0

Re: growbox

Příspěvekod netopier » 20 bře 2021 09:41

ale aj toto nevypada spatne Homebox Ambient R120, 120x90x180 cm https://www.higarden.cz/pestebny-stany- ... 90x180-cm/ tam na spodok by dal daky stolcok alebo daco aby som sa nemusel zohinat pri polievani

Uživatelský avatar
Lexter
Stálý člen
Příspěvky: 1246
Registrován: 11 dub 2017 08:52
Reputace: 1300
Obrázky: 0
Bydliště: Velké Pavlovice, 150 m n. m.

Re: growbox

Příspěvekod Lexter » 20 bře 2021 12:24

Nebylo by jednodušší Ententýky dva špalíky?
No, mě dostane máloco: Bo Burnham - Can't Handle This

Uživatelský avatar
Bonebreakers
Stálý člen
Příspěvky: 867
Registrován: 18 črc 2019 15:09
Reputace: 1941
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň 310 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

Re: growbox

Příspěvekod Bonebreakers » 20 bře 2021 14:06

Kámen, nůžky, papír,
netopýr či tapír,
kanár nebo výr,
chleba nebo sýr.
Homebox či ProBox,
LightHouse nebo Mammoth
U malého boxíku
Netopýr si naříká
ztratil prý myšlenku
troje boxy vybíral
na čtvrtý se nezmůže
kdo mu jenom pomůže ?
:vodooo:
Bone-bezzemkova-sezona-2019
Bone-bezzemkova-sezona-2020
Bone-bezzemkova-sezona-2021

:jalapeno: Bone :jalapeno:
„... vypouštením tabákového dýmu do vody zlato nevzniká.“ — Jára Cimrman
Důvod, proč pacifisté a zbabělci dosud díky evoluci přirozeně nevymřeli je ten, že se vždy najdou tací, kteří na jejich ochranu pozvedají zbraně.

netopier
Stálý člen
Příspěvky: 179
Registrován: 16 zář 2017 00:10
Reputace: 11
Obrázky: 0

Re: growbox

Příspěvekod netopier » 20 bře 2021 20:27


netopier
Stálý člen
Příspěvky: 179
Registrován: 16 zář 2017 00:10
Reputace: 11
Obrázky: 0

Re: growbox

Příspěvekod netopier » 20 bře 2021 20:45

alebo https://www.bestgrow.cz/budbox/budbox-p ... 75x75x160/ ale mozem si vyberat biely alebo striebornu odrazovu variantu do coho by ste isli vy?


Zpět na „Začátečnický koutek“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů