Jíchy (zákvasy)

Hnojení paprik
Uživatelský avatar
JanaK
Stálý člen
Příspěvky: 214
Registrován: 02 srp 2018 08:41
Reputace: 590
Obrázky: 0
Bydliště: Prostějov

Re: Jíchy (zákvasy)

Příspěvekod JanaK » 29 črc 2021 09:47

Mám malou zahrádku ale hnojím kromě fazolí skoro všechno - rajčata, papriky,, okurky, maliny, rybíz, občas i ibišky.
Na 10l konev dám tak 2 dcl jíchy, rozmíchám a zaleju záhonek s 10 rostlinami = ředění asi 1:50 (doporučuje se minimálně 1:10)
Na jednu hnojivou zálivku zahrádky spotřebuju 8-10 konví = 1,5-2 litry jíchy a to zhruba po 14 dnech vyjde asi 6x za sezonu = 10- 12 litrů je taktak. Myslím, že dvojnásobek by rostliny klidně snesly ale nepřeháním to, každoročně vydatně přidávám domácí kompost.

Loni se mi nezadařílo vyrazit na byliny ale měla jsem staré zbytky, tak jsem trošku šetřila aby to vyšlo.
Letos jsem si kromě čerstvé jíchy udělala i zásobu sušených kopřiv a koostivalu pro jistotu. Dělám ve 20l kyblíku nebo 40l maltovníku - nemám to plné až nahoru aby se to pohodlně míchalo a nešplouchalo ven, sliju si většinu čisté tekutiny do PET flašek a zbytek té husté kaše dopřeju kompostu. :wave:

Pivní pasti u nás nehrozí - kupovat pivo pro slimejše fakt nebudu ale u sousedů to 1x zkoušeli :yucky:

Uživatelský avatar
radkiii
Stálý člen
Příspěvky: 225
Registrován: 30 led 2019 23:04
Reputace: 363
Obrázky: 0
Bydliště: Uherský Brod, 251 m n.m.

Re: Jíchy (zákvasy)

Příspěvekod radkiii » 29 črc 2021 12:03

Jak moc to smrdí, keď to kvasí? :D Máme skor okrasnú záhradu okolo ktorej chodí denne mnoho ľudí v lokalite, kde sa moc nehodí, aby to smrdelo, ale vždy keď je nový príspevok v tomto vlákhne, tak ma to hrozne láka vyskúšať.

Uživatelský avatar
JanaK
Stálý člen
Příspěvky: 214
Registrován: 02 srp 2018 08:41
Reputace: 590
Obrázky: 0
Bydliště: Prostějov

Re: Jíchy (zákvasy)

Příspěvekod JanaK » 30 črc 2021 07:37

radkiii píše:
29 črc 2021 12:03
Jak moc to smrdí, keď to kvasí? :D Máme skor okrasnú záhradu okolo ktorej chodí denne mnoho ľudí v lokalite, kde sa moc nehodí, aby to smrdelo, ale vždy keď je nový príspevok v tomto vlákhne, tak ma to hrozne láka vyskúšať.
V zavřeném kbelíku s nechanou malou škvírou je to vpohodě, pří promíchávání to je opravdu síla ale rychle to odezní.
Hotovou jíchu mám pak v PET flaškách uzavřenou třeba i více let a cítit to není.
Při míchání v konvi a zalévání to vítr nese k sousedům, takže hnojím večer až je na zahradě klid a do rána je vzdoušek čistý.
Zbytky co dávám do kompostu vždy měčím zasypu nebo zahrabu kompostem a je to OK
Kopřivy smrdí vydatně, kostival o poznání méně. :tiphat:

Uživatelský avatar
Teochi
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 11 říj 2020 17:34
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Jíchy (zákvasy)

Příspěvekod Teochi » 30 črc 2021 10:08

JanaK píše:
29 črc 2021 09:47
Mám malou zahrádku ale hnojím kromě fazolí skoro všechno - rajčata, papriky,, okurky, maliny, rybíz, občas i ibišky.
Na 10l konev dám tak 2 dcl jíchy, rozmíchám a zaleju záhonek s 10 rostlinami = ředění asi 1:50 (doporučuje se minimálně 1:10)
Na jednu hnojivou zálivku zahrádky spotřebuju 8-10 konví = 1,5-2 litry jíchy a to zhruba po 14 dnech vyjde asi 6x za sezonu = 10- 12 litrů je taktak. Myslím, že dvojnásobek by rostliny klidně snesly ale nepřeháním to, každoročně vydatně přidávám domácí kompost.

Loni se mi nezadařílo vyrazit na byliny ale měla jsem staré zbytky, tak jsem trošku šetřila aby to vyšlo.
Letos jsem si kromě čerstvé jíchy udělala i zásobu sušených kopřiv a koostivalu pro jistotu. Dělám ve 20l kyblíku nebo 40l maltovníku - nemám to plné až nahoru aby se to pohodlně míchalo a nešplouchalo ven, sliju si většinu čisté tekutiny do PET flašek a zbytek té husté kaše dopřeju kompostu. :wave:

Pivní pasti u nás nehrozí - kupovat pivo pro slimejše fakt nebudu ale u sousedů to 1x zkoušeli :yucky:
No jasně, to dává smysl, přece jenom nemám takový přehled co se slije na zahradě, když jsem panelákový. Na druhou stranu je to asi nejlepší. Každý rok pěkně nová jícha z čerstvých bylin a je to paráda :). Ale pokud se nepletu to je třeba vždycky mít rok do předu, protože mě ty slepičince už třetí měsíc pořád kvasí a papričky mi raší chudací bez toho :D.

Co se pastí týče, jsem rád že máš na to takový názor, ale pak nevím kde se vzal komentář z tvé strany ohledně vylévání slímáků z pivních pastí :dunno: . Každopádně děkuji za debatu, jsou to pro mě nové věci a jsem rád, že se mi tu mohl někdo věnovat na výměnu názrů. Jíchy mě právě začaly fascinovat díky tomuto vláknu a těším se, až to příští sezonu vyzkouším naplno a zkusím tady vytvořit i vlastní pěstitelské vlákno, abych ukázal co ve mě je a naučil se něco nového z poznatků zkušených pěstitělů :tiphat: :thanx:

ad radkii:
Co se smradu týče, četl jsem hodně o tom, jak moc to smrdí. Přišlo mi, že venku při kvašení to nešlo skoro cítit, měl jsem na tom položené víčko od kýble zatěžkané kamenem (kvůli větru a dešti, samovolně na tom skoro nedrželo) a i při míchání mi to nepřišlo tak hrozné. Podezřívám sám sebe, že jsem to předčasně slil a nebylo to tak dobře prokvašené, protože už jsem měl minimum bublinek, ale v momentě, co jsem otevřel tu PET láhev s jíchou doma abych pohnojil, jo to je pak jinčí příběh :nugget:. Ale i z bytu na venkovním parapetu se to vyvětrá celkem rychle, takže pokud to budeš dělat výše popsaným způsobem alá pohnojím večer, tak do rána to bude ok :thumbup: . Víš jak se říká, člověk musí zkusit všechno a mít zadarmo vytvořené hnojivo samotvou přírodou? To se musí zkusit prostě :jalapeno:

Uživatelský avatar
JanaK
Stálý člen
Příspěvky: 214
Registrován: 02 srp 2018 08:41
Reputace: 590
Obrázky: 0
Bydliště: Prostějov

Re: Jíchy (zákvasy)

Příspěvekod JanaK » 30 črc 2021 12:28

Teochi píše:
30 črc 2021 10:08
No jasně, to dává smysl, přece jenom nemám takový přehled co se slije na zahradě, když jsem panelákový. Na druhou stranu je to asi nejlepší. Každý rok pěkně nová jícha z čerstvých bylin a je to paráda :). Ale pokud se nepletu to je třeba vždycky mít rok do předu, protože mě ty slepičince už třetí měsíc pořád kvasí a papričky mi raší chudací bez toho :D.
Kostival se vpohodě stačí vykvasit na aktuální sezónu, protže ho používám až během prázdnin ale kopřivy si taky chystám raději dopředu . Slepičince nemám tak v tom neporadím.
Teochi píše:
30 črc 2021 10:08
Co se pastí týče, jsem rád že máš na to takový názor, ale pak nevím kde se vzal komentář z tvé strany ohledně vylévání slímáků z pivních pastí :dunno: .
Není to z mé praxe jen jsem náhodou narazila na info na netu a celkem mi to dává smysl. Poslední roky mne slimáci naštěstí netrápí.
Teochi píše:
30 črc 2021 10:08
Každopádně děkuji za debatu, jsou to pro mě nové věci a jsem rád, že se mi tu mohl někdo věnovat na výměnu názrů. Jíchy mě právě začaly fascinovat díky tomuto vláknu a těším se, až to příští sezonu vyzkouším naplno a zkusím tady vytvořit i vlastní pěstitelské vlákno, abych ukázal co ve mě je a naučil se něco nového z poznatků zkušených pěstitělů :tiphat: :thanx:
Já se toho tady na fóru naučila dost a stále se ještě učím :thumbup:
Vlákno si určitě založ, zvlášť na začátku je to velmi prospěšné a neboj se zaznamenat úspěchy i případné nedokonalosti. :manual:
Ať se daří. :tiphat:

Uživatelský avatar
JanaK
Stálý člen
Příspěvky: 214
Registrován: 02 srp 2018 08:41
Reputace: 590
Obrázky: 0
Bydliště: Prostějov

Re: Jíchy (zákvasy)

Příspěvekod JanaK » 25 kvě 2022 09:28

JanaK píše:
20 črc 2021 09:10
Ahoj!
Mám poznačeno že na 10 litrů dešťové vody dát 1 kg čerstvých bylin bebo 150g sušených.

Někdy mi kvašení trvá měsíc i déle a někdy je hotovo za 10 dní = podle teploty a četnosti promíchávání.
Do hodně prokvašené jíchy bych další čerstvý materiál nepřidávala - buď přidávat na začátku (pár prvních dnů) nebo založit později další jíchu.
Nebála bych se namíchat čerstvé se sušenýma - to jsem měla v plánu ale ještě nemám vyzkoušeno.,
Zatím jsem dělala jíchu jen z čerstvých ale loni mi to nevyšlo, tak jsem si letos pro jistotu nasušila kopřivy i kostival do rezervy.
Doplňuji výsledek :dance:

Letos jsem zkusila vykvasit jíchu z čistého loni usušeného kostivalu a dopadlo to výborně.
Současně jsem kvasila ve vedlejší nádobě klasicky nasekané čerstvé kopřivy, takže jsem měla i srovnání průběhu kvašení.
Potvrdilo se mi, že udělat jíchu ze sušených bylin je bez problémů a protože průběh kvašení ze sušeného a čerstvého byl identický, nebála bych se ani směsi čerstvých a sušených surovin.


Zpět na „Hnojení chilli paprik“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti