Hugova městská zahrádka

Naše chilli papričky v roce 2015
Uživatelský avatar
Berry161
Stálý člen
Příspěvky: 308
Registrován: 06 led 2015 00:22
Reputace: 2
Obrázky: 0
Bydliště: zeměkoule

Re: Hugova městská zahrádka

Příspěvekod Berry161 » 10 zář 2015 12:25

Čau Hugo právě se rozkoukávám z pana Taylora čekal jsem rachot ale byl větší než jsem čekal chuť výborná pal brutální nejsilnější kus co jsem pozřel celej a čerstvej

Uživatelský avatar
IgoVlk
Stálý člen
Příspěvky: 175
Registrován: 26 dub 2015 14:47
Reputace: 10
Obrázky: 0

Re: Hugova městská zahrádka

Příspěvekod IgoVlk » 15 zář 2015 22:06

Čau,
tak to mám fakt radost a smekám, že jsi ho dal celej :thumbup: Jinak díky za info. Všimnul jsem si příspěvku až teď - nějak poslední týden nestíhám a večer už na čtení fóra není síla, ani chuť... :(
Přiznám se, že Taylora jsem ještě nekoštoval (měl jsi první zralý plod). Teď už má ale i další, takže snad naberu odvahu a taky ho zkusím. Ale jestli ho dám celej jako ty, to nevím :D Na to bych musel sbírat odvahu asi dlouho :veryhot:

Jinak pro info: dneska jsem nakoupil suroviny na tvojí ananasovou omáčku, takže pro velký úspěch jí budu tenhle týden vařit. Jen ten kokosový olej byl trochu oříšek - hledal jsem ho v obchodě snad 20 minut.... a pak ta cena :D

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Hugova městská zahrádka

Příspěvekod Erben61 » 17 zář 2015 15:49

Tóópše pracuješ :jalapeno: ,škoda že nemáš tu terásku víc k Jihu.Možná by stálo zato zvážit který odrůdy líp prosperujou při nedostatku sluníčka. Hodně zdaru do dalších sezón.
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
IgoVlk
Stálý člen
Příspěvky: 175
Registrován: 26 dub 2015 14:47
Reputace: 10
Obrázky: 0

Re: Hugova městská zahrádka

Příspěvekod IgoVlk » 17 zář 2015 23:12

Erben61 píše:Tóópše pracuješ :jalapeno: ,škoda že nemáš tu terásku víc k Jihu.Možná by stálo zato zvážit který odrůdy líp prosperujou při nedostatku sluníčka. Hodně zdaru do dalších sezón.
Hele kupodivu to docela dobře prosperovalo letos i na ten sever - teď budu sklízet asi 3. vlnu. Vypadá to, že jsem se severu bál zbytečně. Naopak proti jiným kolegům jsem ani neměl tak velké problémy s padáním květů.

Uživatelský avatar
Ernest
Stálý člen
Příspěvky: 203
Registrován: 23 črc 2015 13:16
Reputace: 10
Obrázky: 0
Bydliště: Střed města Prahy

Re: Hugova městská zahrádka

Příspěvekod Ernest » 17 zář 2015 23:35

Velmi pekna sklizen sousede. A moc si mi udelal radost s mnozstvim tech mensich papricek ... :-) teda samozrejme bych pral i vetsi ... ale alespon vim, ze mestska produkce se moc nelisi - cast toho co mi zraje na kerich totiz vypada presne takhle.

Drzim palce se sviluskama .... ja jsem je nejak minul - zkouseli to na zbytcich umirajicich fazoli, ale ty sem sklidil a zbytek vyresili Hladěnky - takze na papriku se nic zatim nedostalo.

Ty barvy dopadly velmi pekne ... jsou tam nekde i ty dvoubarevky ?

Uživatelský avatar
IgoVlk
Stálý člen
Příspěvky: 175
Registrován: 26 dub 2015 14:47
Reputace: 10
Obrázky: 0

Re: Hugova městská zahrádka

Příspěvekod IgoVlk » 17 zář 2015 23:58

Tak bych se rád přihlásil do klubu těch, kteří zkusili čerstvý Trinidad Scorpion Butch T. Pro zkoušku jsem si vybral jednu z těch hezky špičatých a krabatých kousků - v klubu nebudu ale plnohodnotným členem, protože jsem "srabácky" okoštoval jen lehce větší polovinu z papričky...

... i tak jsem ale měl pocit, že jsem si naložil na lopatu až moc velké sousto - však tady máte alespoň část záznamu, který natočila žena. Za kvalitu se omlouvám - vínečko s temnou nocí se na záznamu trochu podepsalo. :D

https://youtu.be/j_B1FccexJI

Uživatelský avatar
IgoVlk
Stálý člen
Příspěvky: 175
Registrován: 26 dub 2015 14:47
Reputace: 10
Obrázky: 0

Re: Hugova městská zahrádka

Příspěvekod IgoVlk » 18 zář 2015 19:40

Ahoj,
konečně jsem našel čas udělat zase pár fotek aktuálního stavu.

Rostlinkám se docela daří - ačkoliv poslední dobou jim počasí úplně nepřeje. :( Svilušky na Rocotu jsem podchytil v čas, takže na dalších paprikách jsou škody nulové.
27127
27128
27129

S úrodou mi holky dělají radost - když nepočítám ten úplný začátek, tak tohle je teď 3. vlna sklizně - a zatím největší. :thumbup:
27130
27134

Přikládám i detail toho dvoubarevného hybrida, který jsem vyséval ze semínek červené Jolokie. :) Barva cca 90% plodů je meruňková. Zbylých 10% je tmavě fialovo-zelených (na odvrácené straně ke stínu zůstavají zelené). Druhý keř má asi 99% plodů sice červených, ale pár stejných fialových bych tam taky našel. Jsou to moji mutantíci, které ale začínám mít hrozně rád :D
27135

Sklizeno - celkem 298x papriček o celkové váze 1634g... :jalapeno:
27136

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3628
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3958
Obrázky: 0

Re: Hugova městská zahrádka

Příspěvekod MartinS » 18 zář 2015 20:53

No to je nadhera ta sklizen. Velka gratulace :-)


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host