Naše první ochutnávka TSM

Vlastní videa s chilli
Uživatelský avatar
chilli-max
Stálý člen
Příspěvky: 963
Registrován: 31 črc 2013 20:54
Reputace: 4
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Naše první ochutnávka TSM

Příspěvekod chilli-max » 06 lis 2013 22:07

Dneska dorazila zásilka čerstvých čili papriček ze seminka-chilli.cz a tak jsme se hned s dcerou rozhodli že zkusíme TSM.
Přeci jen budí respekt, tak jsme začali jen čtvrtkou. Sice nejsem žádný kovaný čiližrout, ale můžu říct že když jsem si nedávno dal celou sušenou Bhut Jolokii tak ta mě potrápila víc ne ta 1/4 TSM :smoketoil: :firy: No nic máme ještě 2 čerstvé kousky, tak to vypadá že příště dáme každý celou :-) A už se těším na příští rok jak si vypěstuji vlastní :-)
Ať pálí :firychil:

https://www.youtube.com/watch?v=FmNOyTDj ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.foto-tapety.cz

franta599
Stálý člen
Příspěvky: 134
Registrován: 29 led 2013 00:08
Reputace: 1
Obrázky: 0

Re: Naše první ochutnávka TSM

Příspěvekod franta599 » 06 lis 2013 23:04

Koukám tady je hodně kovanych lidí :firy: nejaky 2 000 000 SHU pohoda chce to vyšlechtit novou papričku :thumbup:

Uživatelský avatar
bremic
Stálý člen
Příspěvky: 389
Registrován: 27 úno 2013 16:22
Reputace: 3
Obrázky: 0

Re: Naše první ochutnávka TSM

Příspěvekod bremic » 07 lis 2013 04:58

Obvyklá hodnota SHU pro TMS je údajně kolem 1 200 000. Ne všechny jdou ke kýžené hranici. Jolokia tedy skutečně může být v několika případech výkonnější. (mezi námi chutná mi i víc) :tiphat:

Uživatelský avatar
Dr.Pedr
Stálý člen
Příspěvky: 1399
Registrován: 28 pro 2011 11:26
Reputace: 159
Obrázky: 0
Bydliště: KOLÍN

Re: Naše první ochutnávka TSM

Příspěvekod Dr.Pedr » 07 lis 2013 06:01

Noo klobouk dolů :tiphat:

PS: Karma za video :thumbup:

Uživatelský avatar
chilli-max
Stálý člen
Příspěvky: 963
Registrován: 31 črc 2013 20:54
Reputace: 4
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše první ochutnávka TSM

Příspěvekod chilli-max » 07 lis 2013 18:07

Díky za karmu.
Taky si říkám že to snad byl nějaký slabší kousek, protože jsem čekal větší peklo (i tak pěkně zahřála a dceru z toho rozbolelo břicho). No nic brzy zkousnu celou TSM a třeba bude vydatnější, ale mezitím si dám pro změnu chuti 7 Pot papričku :-))
http://www.foto-tapety.cz

Filichilli
Stálý člen
Příspěvky: 599
Registrován: 22 led 2013 15:05
Reputace: 1
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše první ochutnávka TSM

Příspěvekod Filichilli » 12 lis 2013 13:56

Franta599 : Prý Jigsaw z Finska vyšlechtěná z TSM by měla být nová rekordmanka, ovšem na papíře to nemají zatím.

Každopádně respekt, na chilli-forum jsou fakt plechové huby :D

Uživatelský avatar
chilli-max
Stálý člen
Příspěvky: 963
Registrován: 31 črc 2013 20:54
Reputace: 4
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše první ochutnávka TSM

Příspěvekod chilli-max » 12 lis 2013 18:18

Předevčírem jsem dal TSM celou (ale nemám video). To už byl mazec, opotil jsem se jako prase, zčervenal a pal byl pekelný, ale stále celkem snesitelný. Akorát mě potom 4 hodiny zlobil žaludek, celkem nepříjemné tlačení. A to jsem si papričku dal po večeři a když začal žaludek zlobit tak jsem to tlumil mlékem. Ted čekám na čerstvou zásilku TSM, až přijdou tak s dcerou dáme každý celou a uděláme video. Nemáte nějaký tip jak zklidnit žaludek?

PS: tak na ten Jigsaw jsem zvědavý :-)
http://www.foto-tapety.cz

Uživatelský avatar
bremic
Stálý člen
Příspěvky: 389
Registrován: 27 úno 2013 16:22
Reputace: 3
Obrázky: 0

Re: Naše první ochutnávka TSM

Příspěvekod bremic » 12 lis 2013 19:48

chilli-max píše:Předevčírem jsem dal TSM celou (ale nemám video). To už byl mazec, opotil jsem se jako prase, zčervenal a pal byl pekelný, ale stále celkem snesitelný. Akorát mě potom 4 hodiny zlobil žaludek, celkem nepříjemné tlačení. A to jsem si papričku dal po večeři a když začal žaludek zlobit tak jsem to tlumil mlékem. Ted čekám na čerstvou zásilku TSM, až přijdou tak s dcerou dáme každý celou a uděláme video. Nemáte nějaký tip jak zklidnit žaludek?

PS: tak na ten Jigsaw jsem zvědavý :-)
Becherovka a kdyby bylo hůř tak Algifen. Mě to potkalo v autě asi hoďku po ochutnávce ale než jsem dojel domů tak mě to přešlo.


Zpět na „Vaše videa s chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti