LOBO is back

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

LOBO is back

Příspěvekod lobo » 26 zář 2018 10:58

Přátelé, kamarádi !

Někdo víte někdo zase nevíte, že jsem před nějakou dobou svoje mnohaleté působení tady na foru ukončil z mnoha důvodů.

Každopádně, včera mi přišla domu zásilka plodů, kterou jsem vůbec nečekal a odesílatel nebyl nikdo jiný něž Pedro, člen tohoto fóra a to mě vlastně donutilo se znovu přihlásit, protože jsem chtěl Pedrovi poděkovat a jiný kontakt než tady na fóru na něho nemám. :thanx: :firychil: :firychil:

Za tu dobu co jsem tu nebyl, jsem měl čas i přemýšlet a uvědomil jsem si, že bych tu rád zůstal jako takový poloaktivní člen bez vlastního vlákna ale sem tam přidat nějaký koment nebo radu potřebným. :tiphat:

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: LOBO is back

Příspěvekod Erben61 » 26 zář 2018 11:40

To je dobře že jsi zpátky chlape špatná. Víš jak, řeči se vedou a voda teče a polívka se nejí tak horká a bla bla. Rozhodně tady máš co předat a to se cení. :respect: A mimochodem, čím vším se pochlapil Pedro ??? :wave: :tiphat:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

tydzej
Stálý člen
Příspěvky: 521
Registrován: 05 říj 2017 12:27
Reputace: 1654
Obrázky: 0
Bydliště: Chudčice, 247 m.n.m.

Re: LOBO is back

Příspěvekod tydzej » 26 zář 2018 11:44

Tož vítaj zpět!!!! :tiphat: :tiphat:
Už se těším na nějaké postřehy ohledně pěstu...

Uživatelský avatar
Praha
Moderátor
Příspěvky: 485
Registrován: 05 srp 2015 10:50
Reputace: 1012
Obrázky: 0
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: LOBO is back

Příspěvekod Praha » 26 zář 2018 12:07

Čusa Lobo, vítej zpět.
Co se týče rady potřebným, tak to budu potřebovat na jaře.
Vzít grill, nevzít grill. Vzít špíz, nevzít špíz :megalol:

Pedro
Stálý člen
Příspěvky: 2204
Registrován: 09 zář 2014 21:20
Reputace: 4517
Obrázky: 0

Re: LOBO is back

Příspěvekod Pedro » 26 zář 2018 12:15

Kamaráde, vítej zpět.
Já jsem rád, že to bylo příjemné překvapení. Ale jsi člověk se kterým tuto tradici výměn všeho možného mám již od svých prvních chvil tady, takže tradice by se neměly porušovat. Plně souhlasím s Erbenem, že tvé rady jsou přínosem, neboť i mne to tvoje trápení kytek ty moje potvory nakoplo a rozjely se.
A další věc, byl jsi zde mnoho let a vždy byla radost vidět někoho s tvým nadšením a znalostmi. Navíc, pro mne je nezapomenutelný zážitek té tvé jolokie, byla to pro mne první "vražda" co jsem ochutnal (její genetiku mám ve své kouzelné krabičce do teď)... a to vlákno k ní a video, to sem musím postnout :-)
co-jsme-vypestovali-v-roce-2014-f123/topic3407.html
https://www.youtube.com/watch?v=g50wzuo ... e=youtu.be
Také jsem dostal kdysi první Naganero, prostě toho od tebe přilo spousty. Včetně mého oblíbeného HAba Maya red.
Takže jsem rád že jsi zpět a doufám, že se budeme vídat nejen tady, ale i osobně zase na nějkém setkání. To poslední platí i pro ostatní členy, se kterými jsem se cítil při osobním jako se starými kamarády u nás v hospě :-)

To Erben: byl to průřez tím co mi roste a zrovna bylo dozráno, žádné tajemství. Já vím, že lobo má všeho dostatek, ale například Galariel je jeho dítě, tak jsem si říkal, že by se mu měla část genetiky vrátit zpět.

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: LOBO is back

Příspěvekod Erben61 » 26 zář 2018 12:48

Řekls to dobře Pedro, já mám vždycky z těch srázku taky dojem, že i když přijde někdo,,nový" že za chvíli jsme jako bychom se znali bůhvíjak dlouho. Když budu mluvit za sebe, nevím, nevím jak bych dnes žil nebýt chilli a fóra. Takže VIVAT návratům. a to i v čase, ty odkazy jsem zkouknul a super. :firychil: :tiphat:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: LOBO is back

Příspěvekod lobo » 27 zář 2018 08:21

Přátelé jsem rád, že jste mě takhle vřele přivítali ani jsem to nečekal, o to víc to potěšilo. :-)
:thanx:
Jo Erbene máš na prostou pravdu , vždy když na nějaký sraz ať už Dachovy nebo v Žopech dorazí někdo nový z fóra tak si snim potřeseš rukou a už při tom třesení se ti zdá, že toho člověka vlastně znáš, že ti neni úplně cizí, navíc nemáš žádný problém s tím o čem se s "novým" člověkem máš vlastně bavit, protože společné téma je jasné všem takže odpadají ty trpané chvilky kde je hrobové ticho :-) a za těch pár let se takto naše grupa hezky rozrostla, což se potvrdilo na letošním Vypalováku :-) :thumbup:

Pedro, děkuju ti za připomenutí této naší tradice, já se přiznám, že jsem letos v jednom kole a na téyo "drobné" ale důležité detaily jako jsou právě tyto chilli tradice naší komunity jsem skoro už zapoměl :-/

Ještě že není uplně tak pozdě a vše se dá dohnat a napravit :tiphat: :thanx:

Uživatelský avatar
Lexter
Stálý člen
Příspěvky: 1246
Registrován: 11 dub 2017 08:52
Reputace: 1300
Obrázky: 0
Bydliště: Velké Pavlovice, 150 m n. m.

Re: LOBO is back

Příspěvekod Lexter » 08 říj 2018 14:37

Vítám Drama Quen. Těším se na tvé rady. Je nám jich potřeba jako soli. :respect:
No, mě dostane máloco: Bo Burnham - Can't Handle This


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů