kvetináče

Ptejte se na cokoliv, žádná otázka není špatná
Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: kvetináče

Příspěvekod proki73 » 02 lis 2014 06:12

nechci rejpat ale stačí zajít kam koli do pekárny nebo supermárketu kde je pultoví prodej nakládaných síru a poptat se na kbelíky třeba tak to udělala Tehir zde z fóra :) kbelíky jdou fajn já je taky občas mám doma

Uživatelský avatar
Dr.Pedr
Stálý člen
Příspěvky: 1399
Registrován: 28 pro 2011 11:26
Reputace: 159
Obrázky: 0
Bydliště: KOLÍN

Re: kvetináče

Příspěvekod Dr.Pedr » 02 lis 2014 08:28

proki73 píše:nechci rejpat ale stačí zajít kam koli do pekárny nebo supermárketu kde je pultoví prodej nakládaných síru a poptat se na kbelíky třeba tak to udělala Tehir zde z fóra :) kbelíky jdou fajn já je taky občas mám doma

JJ jak píše Proki .... chce to potravinářské kbelíky....stačí jedna školní (podniková-závodní) jídelna s kuchyní ...kafíčko do správné kapsy a máš kbelíků a zavařovacích sklenic na 5 let dopředu... :thumbup: :cooking:

TOM
Stálý člen
Příspěvky: 191
Registrován: 02 úno 2014 11:45
Reputace: 4
Obrázky: 0
Bydliště: Slovenská republika

Re: kvetináče

Příspěvekod TOM » 11 úno 2015 22:39

priatelia, nemate dakto eshop kde je mozne zakupit kvetinace 20-30 l? ale mam na mysli take tie lacne, ked napr. kupujte tujky alebo kvety v baumaxe ....? Pripadne nema dakto znameho kto ponuka uz dajake pouzite alebo vedra by tiez mohli byt :) moje minulu sezonu nezvladli :(....


dik
TOM

Uživatelský avatar
Nightlol
Stálý člen
Příspěvky: 98
Registrován: 06 črc 2014 19:18
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: kvetináče

Příspěvekod Nightlol » 12 úno 2015 08:45

levnejsi jsem nenasel
http://www.kukacka.cz/kvetinac-kontejne ... c_campaign" onclick="window.open(this.href);return false;

mozna budes mit lepsi kouknout na aukro/bazos lidi tam prodavaj ruzny kyble od zradel.

Uživatelský avatar
Dr.Pedr
Stálý člen
Příspěvky: 1399
Registrován: 28 pro 2011 11:26
Reputace: 159
Obrázky: 0
Bydliště: KOLÍN

Re: kvetináče

Příspěvekod Dr.Pedr » 12 úno 2015 10:07

Nightlol píše:levnejsi jsem nenasel
http://www.kukacka.cz/kvetinac-kontejne ... c_campaign" onclick="window.open(this.href);return false;

mozna budes mit lepsi kouknout na aukro/bazos lidi tam prodavaj ruzny kyble od zradel.
Zajdi si do nějaké velkovývařovny (jídelna ,menza,nemocniční kuchyń atd..) kup kafe a domluv se tam s babkou co myje nadobí... za 14 dní máš kýblů ,že nebudeš vědět co s tím...

PS. Nejlepší zkušenost mám s nemocniční kuchyní...tam se všechno dělá z polotovarů , které jsou v plast.nádobách
...a vaří se tam každý den hromada žrádla (pacoši + personál ..snídaně +obědy +večere ) :thumbup:

TOM
Stálý člen
Příspěvky: 191
Registrován: 02 úno 2014 11:45
Reputace: 4
Obrázky: 0
Bydliště: Slovenská republika

Re: kvetináče

Příspěvekod TOM » 12 úno 2015 15:48

V zopar skolskych jedalnach , nemocnicnych jedalniach a v restavraciach mam znamych ale nikde nemaju vedra len tak max 1 L co je pre mna velice malinke....skusal so meste jednu firmu odkial som mal aj minule ale tam to nedavaju nakolko si dajaka tetka spravila z toho poriadny biznis, kedze si nosila domov denne aj 200-250 vedier...a potom predavala na nete za 0,5 -1,5 euro....este osm kontaktoval kamosovho otca ktory rozvaza dajake potravinarske veci ci on vo svojej firme nevie nieco zohnat, tak dufam ze tam pochodim lepsie.....kukal som aj bazos aj ine stranky ale bud mi ludia nedvohaju, alebo ak tam neni cisl otak na meil neodpisuju....casto su aj neplatne cisla alebo uz neaktualne inzeraty :( ani sud sa mi nepodarilo od jedneho pana kupit cez inzerat lebo uviedol ze je z mojho okolia do inzeratu a nakoniec som zistil ze je z druhej strany SR.

Tak ka by dakto z juzneho slovenska vedel sudy, vedra alebo pouzite crepniky vacsie tak piste SS, aby sme to tu nemuseli riesit ..pekny den chilli zruti :)

dana
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 07 zář 2014 14:14
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: kvetináče

Příspěvekod dana » 14 úno 2015 11:20

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli na drenaz staci pisek nebo co se pouziva? Diky. :firy:

dana
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 07 zář 2014 14:14
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: kvetináče

Příspěvekod dana » 14 úno 2015 11:41

proki73 píše:nechci rejpat ale stačí zajít kam koli do pekárny nebo supermárketu kde je pultoví prodej nakládaných síru a poptat se na kbelíky třeba tak to udělala Tehir zde z fóra :) kbelíky jdou fajn já je taky občas mám doma

Ano i u nas v Mělniku v pekarne je prodavaj asi za 20 kc.


Zpět na „Začátečnický koutek“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů