Brown Bhutlah - koštovačka

Vlastní videa s chilli
Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Brown Bhutlah - koštovačka

Příspěvekod lobo » 31 říj 2014 11:37

Tak tady mám video z konzumace týhle mordy, bylo to celkem neplánované, původně jsem chtěl konzumovat až zítra ale nevydržel jsem to a od rána jsem připravoval žaludek na případnou konzumaci, pak jsem ochutnal špičku abylo to chutové bunky se rozjeli a chtěli další přísun :angry1: :angry1:

a tady je výsledek : https://www.youtube.com/watch?v=bvhBIzp ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;

EDIT : 2.11.2014 - PLNÁ VERZE VIDEA :tiphat:
Naposledy upravil 2 dne lobo; celkem upraveno 2x.

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Brown Bhutlat - koštovačka

Příspěvekod lobo » 31 říj 2014 11:59

TAk jsem si právě prošel peklem číslo tři- opět brutální křeč v žaludku a deset minut utrpené ale už je to dobré :tiphat:

ripaxxx
Stálý člen
Příspěvky: 87
Registrován: 23 bře 2014 16:40
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Brown Bhutlah - koštovačka

Příspěvekod ripaxxx » 31 říj 2014 17:25

Hrdina dne :respect: Čumím jak to snášíš s klidem... Žádné pocení a slzy z očí. Akorát mluvíš čínsky :hot: Ale video se mi asi v půlce zastaví i když je načtené tak nevím kde je chyba. Jen tak dál v testování :thumbup:
PS: ty křeče v žaludku mívám také a celkem mě to odrazuje od těchto bestií...Jolokia mi ho drží asi 20 minut a teď nevím určitě, ale myslím že infinity ho držela snad hodinu :veryhot: :dunno:

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3588
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3869
Obrázky: 0

Re: Brown Bhutlah - koštovačka

Příspěvekod MartinS » 31 říj 2014 18:50

Chce to fakt si dat treba 400g velky jogurt. Ja dneska dal kefir, ale asi 2 hodiny pred kostem a bylo to spatne.
Zkousel jsem Carolinu Reaper a za pul hodiny krece a papricka chtela ven a to se mi jeste nestalo zatim.
Nastesti jsem to rozchodil. A to jsem si dal sotva tak 1/6 z papricky. Celou bych nedal ani nahodou.

Uživatelský avatar
chilli-max
Stálý člen
Příspěvky: 963
Registrován: 31 črc 2013 20:54
Reputace: 4
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Brown Bhutlah - koštovačka

Příspěvekod chilli-max » 31 říj 2014 18:56

Paráda.....zvládáš to fakt dobře .... sám vím jaká je tahle paprika mrška :-) Super ...až jsem z toho z toho na ní dostal chuť :-) Vydržím do příštího roku a vypěstuji si vlastní.
Jo jo ty křeče v žaludku mě jediné odrazují od těchto krásných plodů..pal v puse mě baví...ale ten žaludek to už není ono.
PS: také se mi video cca v půlce sekne.
Karrma +
http://www.foto-tapety.cz

Pedro
Stálý člen
Příspěvky: 2206
Registrován: 09 zář 2014 21:20
Reputace: 4522
Obrázky: 0

Re: Brown Bhutlah - koštovačka

Příspěvekod Pedro » 31 říj 2014 21:00

Také jedno +
Jsi borec :tiphat:

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Brown Bhutlah - koštovačka

Příspěvekod lobo » 31 říj 2014 21:19

Děkuji všem za uznání potěší to :thanx:

A máte pravdu ta druhá půlka se sekla. Pravděpodobně chyba při noverzi videa, o víknedu to uploadnu znovu :tiphat:

Jinak v té druhé části jsem se zminoval, že jsem se v týdnu trochu připravoval konzumací Caroliny Reaper, během čtyř dnů jsem jí snědl prakticky celou a také každý den dostatečný přísun ultrapálivých chilli omáček dělaných z jolokií a TMS který jsem dostal od TOMA tuším. Takže asi proto sjem to v puse tak dobře snášel, kdybych celý týden neměl v puse nic přes milion tak bych to asi tak dobře nezvládnul :tiphat:

Každopádně přípravu jsem se snažil udělat poctivě, byli uzeniny byl i smetanový jogurt atd ... Je pravda že tento základ mi pomohl při konzumaci, protože při té nebyl se žaludkem problém.
Ten nasatal až po té hodině, asi se základ posunul dále do trakčníku a peklo v břiše mohlo propuknout.
Bohužel mě zklamala i 40%smetana deluxe, kterou jsem vypil tak třičtvrtě a zabrala až po dlouhých 10ti minutách utrpení, takže příště až budu někdy konzumovat tuhle papričku tak si dám jenom čtvrtku třeba, vono to bude taky pálit a žaludek bude v klidu :tiphat:

Každopádně doporučuji všem ochutnat, ta chuť je taky úplně něco jinýho než co jsem doted ochutnal.
Já tam cítil chuť květin a koření, brutální pal na horním patře a kořenu jazyka :angry1:

Vypadá hodně podobně jako Jolokia ale vůbec tak nechutná .....

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Brown Bhutlah - koštovačka

Příspěvekod lobo » 02 lis 2014 11:53

PRÁVĚ JSEM NAHRÁL CELOU VERZI VIDEA A STARÝ ODKAZ NAHRADIL NOVÝM :tiphat:


Zpět na „Vaše videa s chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů