BigVD (Most/Žatecko)

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
Uživatelský avatar
BigVD
Stálý člen
Příspěvky: 334
Registrován: 29 led 2015 13:54
Reputace: 626
Obrázky: 0
Bydliště: Most

BigVD (Most/Žatecko)

Příspěvekod BigVD » 30 zář 2015 10:37

Ahoj,
rozhodl jsem se, že se vám také představím. Jmenuji se Miroslav, je mi 21 let, bydlím v Mostě, pěstuji u rodičů na Žatecku.

Vloni (2014) byl můj první rok co jsem zkoušel vypěstovat chilli z papričky co jsem dostal od strýce. Začal jsem s pěti rostlinkami a celkem se zadařilo, tak jsem pokračoval letos a už se připravuji na příští rok. :-)

Neznám název papričky co mi strýc přinesl, ale tipuji to na Habanero Yellow (případně hybrid).
27347
Největší kousek:
27348

Měli absolutně jinačí chuť než většina chilli co jsem ochutnal. Výborné byly zavařené okurky s čtvrtkou papričky, příjemně pálivé s úžasnou chutí. :angry1: Do guláše se dle mého nehodí, kompletně ho změní.

Letošní sezónu jsem už postl zde: http://www.chilli-forum.cz/venkovni-gal ... t4113.html
".....A tak jako při kousnutí do Nagy, jsem při prvních pokusech o pěst chilli zažíval blaženost, jakési uspokojení, které žádná jiná činnost nepřináší. Záhy na to mne chytla ona závislost, která neustále stoupá, tak jako pal Nagy....."
Sezóna 2019, 2018, 2017, 2016

Uživatelský avatar
BigVD
Stálý člen
Příspěvky: 334
Registrován: 29 led 2015 13:54
Reputace: 626
Obrázky: 0
Bydliště: Most

Re: BigVD (Most/Žatecko)

Příspěvekod BigVD » 29 úno 2016 11:36

Teď koukám, že moje představení ani moc představení není, takže menší update. :D
Vyrůstal jsem na vesnici, ale láska k pěstování mne chytla až s příchodem chilli, předtím to byla jen povinná pomoc rodičům. :D Po vystudování elektrotechniky jsem se kvůli práci odstěhoval do města a ves mi chybí, takže o to více se těším na své výpěstky za nimiž budu na ves dojíždět. :-)
Co se týče mých zálib, tak ty se v průběhu roku střídají. Chvilku mne baví tvořit webovou stránku, pak mne chytne učení na kytaru (už pár let neúspěšná záliba :D ), jindy se rozejdu na procházku do přírody s foťákem při ruce a tvořím nějaké to amatérské foto nebo se pokouším o něco dobrého v kuchyni. Rád si zahraji kvalitní PC hru, nebo si přečtu krátkou hororovou povídku nejčastěji od H. P. Lovecrafta.
Jako stálou zálibu mohu označit chilli, slečny a metalovou hudbu. :-) Slečny tmavovlásky, blondýny, zrzky, štíhlé či plných tvarů, na každé se vždy najde něco krásného. :tiphat:
Pivo nepiji jen z jednoho pivovaru, rád to střídám. Není nad to dát si občas pivo z pšeničného či žitného sladu. A pokud mohu doporučit, tak v Mostě je restaurace Kahan, která si vaří vlastní pivo a to je fakt chuťovka. :thumbup:
".....A tak jako při kousnutí do Nagy, jsem při prvních pokusech o pěst chilli zažíval blaženost, jakési uspokojení, které žádná jiná činnost nepřináší. Záhy na to mne chytla ona závislost, která neustále stoupá, tak jako pal Nagy....."
Sezóna 2019, 2018, 2017, 2016

Uživatelský avatar
BlueShark
Stálý člen
Příspěvky: 1139
Registrován: 18 zář 2014 07:49
Reputace: 252
Obrázky: 0

Re: BigVD (Most/Žatecko)

Příspěvekod BlueShark » 06 bře 2016 10:51

Tak takové představení jsme tu ještě neviděl. Trošku mi to připomělo tu nesestříhanou verzi reklamy na TM :-)
Když jseš přes ten METAL. zkus jako první Pláničkovu metodu na dojeni chilli, schválně jaké budou úspěchy.
U těch superpálivek by to mohlo makat :-)

Uživatelský avatar
Zrzek
Stálý člen
Příspěvky: 1041
Registrován: 19 říj 2014 22:11
Reputace: 821
Obrázky: 0
Bydliště: Přerov 212m.n.m

Re: BigVD (Most/Žatecko)

Příspěvekod Zrzek » 06 bře 2016 16:24

BlueShark píše:Tak takové představení jsme tu ještě neviděl. Trošku mi to připomělo tu nesestříhanou verzi reklamy na TM :-)
Když jseš přes ten METAL. zkus jako první Pláničkovu metodu na dojeni chilli, schválně jaké budou úspěchy.
U těch superpálivek by to mohlo makat :-)
Deně hodinu s Arch Enemy a papriky budou jak dynamit :-)

Uživatelský avatar
n0win0u
Stálý člen
Příspěvky: 91
Registrován: 20 led 2016 16:35
Reputace: 14
Obrázky: 0
Bydliště: Zilina

Re: BigVD (Most/Žatecko)

Příspěvekod n0win0u » 08 bře 2016 20:05

Death metal nemoze uskodit! :D

Uživatelský avatar
BigVD
Stálý člen
Příspěvky: 334
Registrován: 29 led 2015 13:54
Reputace: 626
Obrázky: 0
Bydliště: Most

Re: BigVD (Most/Žatecko)

Příspěvekod BigVD » 10 bře 2016 09:10

Psal jsem co mne zrovna napadlo. :-) A nebojte Metalu so užijí dosytosti. A to jak Death, Black, tak i Power a Symphonic. :thumbup:
".....A tak jako při kousnutí do Nagy, jsem při prvních pokusech o pěst chilli zažíval blaženost, jakési uspokojení, které žádná jiná činnost nepřináší. Záhy na to mne chytla ona závislost, která neustále stoupá, tak jako pal Nagy....."
Sezóna 2019, 2018, 2017, 2016

Uživatelský avatar
BlueShark
Stálý člen
Příspěvky: 1139
Registrován: 18 zář 2014 07:49
Reputace: 252
Obrázky: 0

Re: BigVD (Most/Žatecko)

Příspěvekod BlueShark » 18 kvě 2016 22:38

A jak to šlape? Co web a co papriky?

Uživatelský avatar
BigVD
Stálý člen
Příspěvky: 334
Registrován: 29 led 2015 13:54
Reputace: 626
Obrázky: 0
Bydliště: Most

Re: BigVD (Most/Žatecko)

Příspěvekod BigVD » 19 kvě 2016 14:13

Papričky mi dělají radost, o víkendu půjdou na zahradu a pak přidám další foto. :)
Mé vlákno: topic4170-40.html#p40237

Web je na bodu mrazu, není čas si s tím hrát.
".....A tak jako při kousnutí do Nagy, jsem při prvních pokusech o pěst chilli zažíval blaženost, jakési uspokojení, které žádná jiná činnost nepřináší. Záhy na to mne chytla ona závislost, která neustále stoupá, tak jako pal Nagy....."
Sezóna 2019, 2018, 2017, 2016


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů