Petr okr. Karviná

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
Uživatelský avatar
PeM89
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 12 úno 2022 20:20
Reputace: 90
Obrázky: 0
Bydliště: Okr. Karviná

Petr okr. Karviná

Příspěvekod PeM89 » 12 úno 2022 20:42

Zdravím milovníky ostrého, jsem plechová huba žijící mezi Orlovou, Karvinou a Bohumínem.

Mezi mé koníčky patří rodina, hory, motorky a sport obecně, zbraně, a trošku se zajímám o kryptoměny (BTC od 2017). Jsem ročník 1989, a miluju palivé.

Minulý rok jsem si sehnal dovezené semena cayenskeho pepře, jalapeno a habanero a nějaký červený kulatý ostrý jednohubky. Měl jsem doma za oknem v truhlíkách a těmto se dařilo skvělé a úroda byla obrovská. Něco málo jsem měl i ve skleníku, tam nebyly tak hezké ty plody, ale bylo toho taky dost.

Letos jsem 30.1. vysadil na jižní straně na parapet celkem hodně semínek a koukám jak blázen co všechno vyklíčilo. Nejspíše tomu přispělo sluníčko které teď v únoru krásně hřeje a i to, že parapet má přes 25 stupňů Celsia, jelikož je pod nim topení.

Abych nezdržoval. Tak mám vyklíčeno 10 ks jalapeno, 10 ks habanero, 10 ks cayensky, zatím mi vylezli 3 z 5 red peter penis, mám 5 ks Carolina reaper :firychil: , a 7 ks z 12 Bhut Jolokia :thumbup:

Něco zůstane doma za oknem, něco zase do skleníku, ale mám obrovskou radost že vyklíčilo a snad to dotáhnu do zdarneho konce.

Jinak plodu suším, mrazím a konzumují přímo z rostliny. Když se plodí, tak u nás jedou guláše, saláty, pizzy… všude kde se dá.

Uživatelský avatar
radkiii
Stálý člen
Příspěvky: 225
Registrován: 30 led 2019 23:04
Reputace: 363
Obrázky: 0
Bydliště: Uherský Brod, 251 m n.m.

Re: Petr okr. Karviná

Příspěvekod radkiii » 12 úno 2022 21:00

Vitaj :) tešim sa na sledovanie novej tvare


Milouš
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 11 zář 2021 15:28
Reputace: 78
Obrázky: 0
Bydliště: Horní Planá

Re: Petr okr. Karviná

Příspěvekod Milouš » 13 úno 2022 10:29

Vítám tě tu a přeju ať to roste. Motorky zbraně chilli tomu taky rozumím 🤜🤛
:smoketoil: :firychil:

Uživatelský avatar
PeM89
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 12 úno 2022 20:20
Reputace: 90
Obrázky: 0
Bydliště: Okr. Karviná

Re: Petr okr. Karviná

Příspěvekod PeM89 » 13 úno 2022 11:21

Díky za přivítání chlapi.
Je super že existuje tohle fórum, je zde plno skvělých rad a radost se koukat jakou někteří mají úrodu. Včera jsem si to tady 3 hodiny počítal, a je to větší věda než jsem si doposud myslel. Letos si udělám to svoje… ale na příští rok na to půjdu jinak, ve velkém a víc alchymisticky.

Ještě bych doplnil proč jsem s ostrým začal. Sledování Mr. Kubelik show -> pak v covidu jsme v praci udělali chlastacku u Oktagonu a já udělal jednohubky ze Scorpion Moruga od Zacha. Neskutečna sranda jak to někteří rozdychavali i 10 minut. A jelikož porad ten covid covid, tak si myslím ze je to nejlepší covidtest, kousneš a jak nepalí tak je něco špatně. A další věc je ze když byly hospody zavřené jaro 2020, zakoupil jsem vyčep a jaro léto podzim zima jen to teklo, a k čepu mám nejradši guláš, ten se dá dělat porad a na plno způsobu. Takže doma pravidelně gulasek, a ten musí mít v sobě žár, aby ty pivka lépe chutnali.

Milouš
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 11 zář 2021 15:28
Reputace: 78
Obrázky: 0
Bydliště: Horní Planá

Re: Petr okr. Karviná

Příspěvekod Milouš » 13 úno 2022 13:07

Kubelík je suprové..
Ten má tu pusu plechovou akorát s Kozubem už pil mliko...to bylo snad poprvé 😁
:smoketoil: :firychil:

Uživatelský avatar
lazar
Stálý člen
Příspěvky: 926
Registrován: 11 srp 2020 12:38
Reputace: 3000
Obrázky: 0
Bydliště: Žopy

Re: Petr okr. Karviná

Příspěvekod lazar » 14 úno 2022 08:17

Zdarec, chlape. Další zapálený chillenec :thumbup: , ať se daří...
Každé sousto je lepší než to poslední.. :angry1:
> foto 2021 < - > foto 2022 <
> foto 2023 < - > foto 2024 <

Jenda
Stálý člen
Příspěvky: 151
Registrován: 24 úno 2017 14:52
Reputace: 142
Obrázky: 0

Re: Petr okr. Karviná

Příspěvekod Jenda » 15 úno 2022 08:27

Zdarec Petře, koukám, že se nám tady s bratry Slezany roztrhl pytel - to je jen a jen dobře :) Máme to od sebe kousek, kdybys chtěl nějaké semeno :) Ať se Ti daří!


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů