Prášky na hubnutí Chilliburner Good Nature

Využití chilli papriček v lékařství, chilli mast aj.
Uživatelský avatar
Lexter
Stálý člen
Příspěvky: 1246
Registrován: 11 dub 2017 08:52
Reputace: 1300
Obrázky: 0
Bydliště: Velké Pavlovice, 150 m n. m.

Re: Prášky na hubnutí Chilliburner Good Nature

Příspěvekod Lexter » 01 úno 2021 12:03

Za něco málo přes měsíc jsem shodil už skoro 6 kilo. Měl jsem mírnou nadváhu jak podle BMI, Robinsona a dalších ukazatelů. I jsem to na sobě při chůzi cítil. Přestal jsem sladit čaje, kávu, jím méně a denně nachodím se psem cca 6km a když mám jó chuť, cvičím s činkami a gumou. Měl jsem 85kg, nyní 79.4 (stále půl kila nadváhy). Chci to stáhnout na 77kg, pak zase trochu upravím jídelníček při zachování pohybu abych si to udržel cca na oněch 77kg. To fakt neznamená, že si nedám kus bůčku, ale to že si druhej den dám suchar se zeleninou na vyvážení (obrazně řečeno).

Nic jiného nefunguje dlouhodobě a zdravě. Diety, přípravky aj. věci mohou být v rukou laika nebezpečné navíc s celkem jistým jojo efektem. Na praxi v nemocnici jsem viděl řadu dietami zhuntovaných těl. Nemocniční redukční diety se tam vždy sestávali z omezení kalorického příjmu a přiměřeného cvičení třeba i jen na posteli s rukama nebo na rehabce. Cokoli jiného je k prdu.

A jo, dělal jsem to původně na truc abych ukázal přítelkyni, že hovadinama mě krmit nemusí a že to jde normálně.
No, mě dostane máloco: Bo Burnham - Can't Handle This

Uživatelský avatar
Faboš
Stálý člen
Příspěvky: 1675
Registrován: 05 črc 2018 13:49
Reputace: 5904
Obrázky: 0

Re: Prášky na hubnutí Chilliburner Good Nature

Příspěvekod Faboš » 01 úno 2021 18:35

Klobouk dolů, za shozený kila. Jen nevím, není 6 kilo za měsíc a něco příliš mnoho?

Uživatelský avatar
Lexter
Stálý člen
Příspěvky: 1246
Registrován: 11 dub 2017 08:52
Reputace: 1300
Obrázky: 0
Bydliště: Velké Pavlovice, 150 m n. m.

Re: Prášky na hubnutí Chilliburner Good Nature

Příspěvekod Lexter » 01 úno 2021 19:28

Faboš píše:
01 úno 2021 18:35
Klobouk dolů, za shozený kila. Jen nevím, není 6 kilo za měsíc a něco příliš mnoho?
Je to něco přes kilo za týden, ano, ideálně půl až kilo za týden. Počítám, že za to mohou ty kilometry v nohách, chodil jsem i dřív, ale ne skoro 50 km týdně. :dunno: Ale tak dneska jsem si dal prejt a pár buchet, takže to trošku popleze. :thumbup: A zítra chleba. :hot: Svých šest kiláků už mám, ještě mě večer čekají dva se psem. :tiphat:
No, mě dostane máloco: Bo Burnham - Can't Handle This

Uživatelský avatar
Faboš
Stálý člen
Příspěvky: 1675
Registrován: 05 črc 2018 13:49
Reputace: 5904
Obrázky: 0

Re: Prášky na hubnutí Chilliburner Good Nature

Příspěvekod Faboš » 01 úno 2021 20:31

Ty jo dobře ty, 50km týdně to je super. O tom gaučáci jen sní. Kurňa ale buchty?... a chleba nebude bílej že ne? Prejt je cajk, když ho nesfutruješ kilo... taky si dám bůček, ale bez šišky jen se zelím.. a jen lehkej plátek né půl kila jak dřív

Uživatelský avatar
Lexter
Stálý člen
Příspěvky: 1246
Registrován: 11 dub 2017 08:52
Reputace: 1300
Obrázky: 0
Bydliště: Velké Pavlovice, 150 m n. m.

Re: Prášky na hubnutí Chilliburner Good Nature

Příspěvekod Lexter » 01 úno 2021 23:54

Faboš píše:
01 úno 2021 20:31
Ty jo dobře ty, 50km týdně to je super. O tom gaučáci jen sní. Kurňa ale buchty?... a chleba nebude bílej že ne? Prejt je cajk, když ho nesfutruješ kilo... taky si dám bůček, ale bez šišky jen se zelím.. a jen lehkej plátek né půl kila jak dřív

Klidně i bílé rohlíky když na to přijde. Já se fakt nijak moc neomezuju, rozdíl je jen v množství, že to nedělám často a že hejbu prdelí. Zítra mám jen žitný chléb se zeleninou a šunkou a k tomu kombuchu. Je mi 34 let. Mladší tělo si s tím poradí, ale to moje už mi pomalu říkalo že není v takové kondici aby mi tolerovalo moje blbiny.

:firy:
No, mě dostane máloco: Bo Burnham - Can't Handle This

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3519
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3658
Obrázky: 0

Re: Prášky na hubnutí Chilliburner Good Nature

Příspěvekod MartinS » 02 úno 2021 09:16

Mno to ja pres karantenu od dubna 2020, nabral 20kg a od 4.1. se drzim. Hlavne to zapricinilo minimum pohybu, stress doma deti, castej alkohol, zachranovani pivovaru, fast food z nedostatku casu a tak. Nebyl pro me problem si po praci doma s detmi na hlave si pak vecer dat klidne litr nebo dva vina, ne kazdy den, ale ono se to nascita no.

Najel jsem na low carb a zacal jsem se hybat alespon trochu, predtim nebyl pohyb az na vyjimky skoro zadny.
Nejhorsi je ze clovek vetsinou vi co vsechno pro to delat, ale hleda vymluvu a nebo na to neni ready mentalne.

No tak uvidime, do toho Dubna bych se chtel dostat nekam na 90kg. Zatim mam dole 3kg. Startovani vaha byla 112kg. Vice jsem nikdy v zivote nemel.

Vim presne co to bylo, skoro nulovy pohyb jen po byte par kroku, pizza, kfc, hambare, piva, vina. Zadne prezirani, ale ono to staci kdyz se clovek nehybe. Navic obecne od tech tak 21 let uz si nemuzu dovolit dat kdykoliv cokoliv. Takze defacto s vahou uz bojuji skoro pulku zivota.
Drive jsem dost cvicil, prakticky pravidelne od svych 15ti let. Takze nejake navyky jsou.

Ideal by bylo pro me se dostat na 80kg, to jsem mel naposledy pred 15ti lety.

Uživatelský avatar
Lexter
Stálý člen
Příspěvky: 1246
Registrován: 11 dub 2017 08:52
Reputace: 1300
Obrázky: 0
Bydliště: Velké Pavlovice, 150 m n. m.

Re: Prášky na hubnutí Chilliburner Good Nature

Příspěvekod Lexter » 02 úno 2021 11:38

MartinS píše:
02 úno 2021 09:16
Ideal by bylo pro me se dostat na 80kg, to jsem mel naposledy pred 15ti lety.

To dáš. ;) Chce to se hlídat a pro radost si třeba určit den kdy si zaprasíš a dáš si pořádnýho, mastnýho hambáče a pivisko k tomu.
Jen tak se drtit by tě brzo přestalo bavit. :tiphat:
No, mě dostane máloco: Bo Burnham - Can't Handle This

Uživatelský avatar
lazar
Stálý člen
Příspěvky: 922
Registrován: 11 srp 2020 12:38
Reputace: 2991
Obrázky: 0
Bydliště: Žopy

Re: Prášky na hubnutí Chilliburner Good Nature

Příspěvekod lazar » 02 úno 2021 15:56

Chlapci držém palce... :thumbup: , je to boj, přesně jak píšete....
Ale existují světlé výjimky co to zvládají levou zadní... že Fabošu :respect:
Každopádně mohu potvrdit že chilli má docela vliv a hubnutí, jen to je něco za něco. Když si totiž dáš něco moooc dobrýho a lehce to třeba i přepískneš tak se celkem zvedne výdej na oné místnosti :smoketoil: . A Kg se ztrácí 1 2 :jalapeno:
Každé sousto je lepší než to poslední.. :angry1:
> foto 2021 < - > foto 2022 <
> foto 2023 < - > foto 2024 <


Zpět na „Chilli papričky v lékařství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti