Žopský Vypalovák vol.5

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
Uživatelský avatar
lazar
Stálý člen
Příspěvky: 926
Registrován: 11 srp 2020 12:38
Reputace: 3000
Obrázky: 0
Bydliště: Žopy

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod lazar » 15 led 2021 08:22

No to bude super... Když se to hodí s dobrým popisem tak by to mohla být dobrá galerie.... To snad na českém netu ani není :thumbup:
Každé sousto je lepší než to poslední.. :angry1:
> foto 2021 < - > foto 2022 <
> foto 2023 < - > foto 2024 <

petr.polasek
Stálý člen
Příspěvky: 1727
Registrován: 21 pro 2016 12:53
Reputace: 2904
Obrázky: 0
Bydliště: Tlustovousy
Kontaktovat uživatele:

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod petr.polasek » 15 led 2021 08:38

lazar píše:
15 led 2021 08:22
No to bude super... Když se to hodí s dobrým popisem tak by to mohla být dobrá galerie.... To snad na českém netu ani není :thumbup:
No právě...

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod DarthVikta » 15 led 2021 19:15

Dobrá, domluveno :) Blikejte tedy mimina a klidně posílejte na mail uvedený na stránkách :)

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod DarthVikta » 15 led 2021 19:22

Johny4481 píše:
15 led 2021 08:21
Manželka :cooking: už docela dlouho škemrá :cookh: o návštěvu Rožnova pod Radhoštěm, no a to je, co by kamínkem dohodil a zbytek pěšky došel.
Pokud budete v Rožnově, tak stojí za výlet Pustevny - Radhošť :) Ideálka je tam být brzy z rána, protože úderem deváté začne celkem masakr... Naposled jsem tam byl s kámoškou okolo šesté ráno a udělali jsme si krásnou procházku :) Nevýhoda je ta, že ještě nejsou otevřený bufáče, ale zase tam není bambilion lidí...

Uživatelský avatar
Johny4481
Stálý člen
Příspěvky: 251
Registrován: 21 srp 2020 15:04
Reputace: 715
Obrázky: 0
Bydliště: Slavětín nad Metují

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod Johny4481 » 15 led 2021 20:35

DarthVikta píše:
15 led 2021 19:22
Johny4481 píše:
15 led 2021 08:21
Manželka :cooking: už docela dlouho škemrá :cookh: o návštěvu Rožnova pod Radhoštěm, no a to je, co by kamínkem dohodil a zbytek pěšky došel.
Pokud budete v Rožnově, tak stojí za výlet Pustevny - Radhošť :) Ideálka je tam být brzy z rána, protože úderem deváté začne celkem masakr... Naposled jsem tam byl s kámoškou okolo šesté ráno a udělali jsme si krásnou procházku :) Nevýhoda je ta, že ještě nejsou otevřený bufáče, ale zase tam není bambilion lidí...
Já bych se tam vypravil v době Vypalováku. Spojil bych obojí dohromady. Strávil bych tam třeba týden. Pokud to doba dovolí.
Není hořkého života. Jen občas pálí, ale většinou příjemně hřeje. Bohu dík.

chilmix
Stálý člen
Příspěvky: 291
Registrován: 30 kvě 2020 17:49
Reputace: 1011
Obrázky: 0
Bydliště: Mezi Brnem a Olomócó

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod chilmix » 16 led 2021 10:59

Chci pochválit nové stránky Vypalováku, nejen že existují, ale opravdu se moc povedly.
Rozhodně si akce zaslouží pozornost a je dobře, že bude víc na očích.
Design akorátní, nekřiklavý, přehledný, nepřeplácaný, přitom nechybí smysl pro detail.

Pokud mohu napsat pár písmenek…
1. možná záložka „O festivalu“ by mohla být tak druhá zleva, jsou tam ty hlavní informace proč a pro koho to děláte, tedy by to nemělo být utopeno někde uprostřed, trochu se mi to ztrácí…Osobně bych prohodil záložky „Události“ s „O festivalu“
2. Zál. O festivalu - co následuje po počasí info o papričkách, už tam moc nepasuje. Počasím bych stránku „ukončil“. Papričky by mohly být jinde, možná samostatně, možná spojit s „Aktualitami“, kde bude vidět, jak to roste…
3. V zál. O festivalu je uvedeno, co vše návštěvníky čeká, trochu mi chybí info o živé hudbě…
(pokud to ovšem není záměr)
4. Možná časem by se mohla povést fotografie „celého areálu“, krajina kolem je pěkná.
Třeba foto z výšky, pokud to půjde a bude vypadat šikovně -)

Je to jen můj pohled, určitě trpím nedostatkem informací, festival neznám, byl jsem tam jen jednou a krátce, tak to berte prosím všichni s rezervou a hlavně mě nekamenujte, teprve se rozkoukávám -) Chci jen přispět k dokonalosti.
:tiphat:

Uživatelský avatar
lazar
Stálý člen
Příspěvky: 926
Registrován: 11 srp 2020 12:38
Reputace: 3000
Obrázky: 0
Bydliště: Žopy

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod lazar » 16 led 2021 11:39

Hele mam zabery z dronu z lonskych zavodu SDH takze foto z véšky neni problem akorad tam bude jina akce... A neni problem udelat foto z fronu na nadchazejici akci...
Každé sousto je lepší než to poslední.. :angry1:
> foto 2021 < - > foto 2022 <
> foto 2023 < - > foto 2024 <

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod DarthVikta » 16 led 2021 18:39

chilmix píše:
16 led 2021 10:59
1. možná záložka „O festivalu“ by mohla být tak druhá zleva...
2. Zál. O festivalu - co následuje po počasí info o papričkách, už tam moc nepasuje. Počasím bych stránku „ukončil“. Papričky by mohly být jinde, možná samostatně, možná spojit s „Aktualitami“, kde bude vidět, jak to roste…
3. V zál. O festivalu je uvedeno, co vše návštěvníky čeká, trochu mi chybí info o živé hudbě…
4. Možná časem by se mohla povést fotografie „celého areálu“, krajina kolem je pěkná.

Je to jen můj pohled, určitě trpím nedostatkem informací, festival neznám, byl jsem tam jen jednou a krátce, tak to berte prosím všichni s rezervou a hlavně mě nekamenujte, teprve se rozkoukávám -) Chci jen přispět k dokonalosti.
:tiphat:
Díky za připomínky, moc si toho cením!
ad 1 - Ne-e - první (mimo domů) je logicky to, co se bude dít, co lidi čeká, "události" zůstanou, kde jsou.
ad 2 - Ano, to jsem zvažoval, ale zároveň jsem dnes zvažoval i to, jestli tam ty aktuality vůbec budou, protože už teď je tam těch "záložek" až moc... Pokud bych dal ty papričky, který bylo možno ochutnat do "aktualit", tak tam po nějaký době budou někde hluboko, kam už nikdo nechodí... Mohu každý rok "aktuality" "sbalit" a dát na ně nějaký odkaz, ale i tak tam ty papriky budou utopený... Zatím nejsem rozhodnut, uvidíme :)
ad 3 - každý rok je to jiný, to bych dal do případných "aktualit", nebo do "událostí" - zkrátka "letos Vás čeká..." :)
ad 4 - pořešíme viz Lazar :)

Nechci, aby to vyznělo tak, že nejsem ochoten naslouchat nápadům zvenčí, naopak - jsem velmi rád, že jsi si dal ten čas tu stránku projít a zhodnotit ji z pohledu "uživatele" - děkuji :) Nicméně na některý věci mám jiný pohled ;) Jestli to čte Veleftipná, tak s tebou pravděpodobně soucítí :D (Taky jsem jí zamítl určitý nápady :D )

Díky chlape, Vikta


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů