Žopský Vypalovák vol.5

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
Uživatelský avatar
Johny4481
Stálý člen
Příspěvky: 251
Registrován: 21 srp 2020 15:04
Reputace: 715
Obrázky: 0
Bydliště: Slavětín nad Metují

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod Johny4481 » 11 led 2021 15:19

lazar píše:
11 led 2021 14:23
DarthVikta píše:
11 led 2021 06:57
Tak... Proběhly menší úpravy, korekce textů (díky Veleftipná :) ) a rozpracoval jsem stránku "Chillimaster". Zbývá tam dodělat "jídelák" 2020, plus jména soutěžících (zatím je tam XXXXX) a následně uvidíme, na čem se domluvíme :)
http://www.zopskyvypalovak.eu/chillimaster/
Budu rád za jakékoli podněty, tak se snažte :D

Vikta

Zdarec Vikto... Tak mě napadlo... zmínit na www výpomoc dobrovolného hasičstva ze Žop :hot:
pokud chceš tuto jsou naše morový stránky >>> https://sdh.zopy.cz/

Tak i Vaše stránky SDH jsou povedené. Tiše závidím a nejen stránky. Za SDH Slavětín nad Metují. :rolleyes:
Není hořkého života. Jen občas pálí, ale většinou příjemně hřeje. Bohu dík.

tydzej
Stálý člen
Příspěvky: 521
Registrován: 05 říj 2017 12:27
Reputace: 1654
Obrázky: 0
Bydliště: Chudčice, 247 m.n.m.

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod tydzej » 11 led 2021 17:15

Čus Wikto, fajnová prácička. Ty webovky vypadají opravdu moc pěkně. Akorát poznámka... spíš dvě.

Že to není komerční akce tam je napsáno, ale za mně v dnešní době bych to zmínil už i někde na začátku. Myslím, že je to oproti ostatním podobným akcím rarita a bonus pro nás - spousta lidí na to už v dnešní době slyší. A raději i šáhnou do kapsy, když to řeknu blbě. Pokud jsem to tam přehlídl, se omlouvám a beru vše zpět.
Na druhou stranu vím, že skalní návštěvníci to už dávno ví a když se sebou stáhnou i někoho novýho, tak mu to asi řeknou...

A druhá: nerad bych, abych byl v "seznamu" tak vysoko na úkor někoho jiného, přece jen jsem se minulého ročníku zúčastnil jen jako pozorovatel a navíc jen na chvílu. Píšu to jen z důvodu, aby si někdo nemyslel, že ten flek mám protekčně.

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod DarthVikta » 11 led 2021 19:33

MartinS píše:
11 led 2021 13:42
Smekam, stranky jsou krasne a barevne. Jeste jsem to neprohledl cele ale je to pastva pro oci. Seznam papricek v jednotlivych rocnicich Chillimastera je jen tresnicka na dortu. Skvele opravdu.
Díky Marťo :) :thanx:

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod DarthVikta » 11 led 2021 19:45

tydzej píše:
11 led 2021 17:15
...Že to není komerční akce tam je napsáno, ale za mně v dnešní době bych to zmínil už i někde na začátku.

A druhá: nerad bych, abych byl v "seznamu" tak vysoko na úkor někoho jiného, přece jen jsem se minulého ročníku zúčastnil jen jako pozorovatel a navíc jen na chvílu. Píšu to jen z důvodu, aby si někdo nemyslel, že ten flek mám protekčně.
Díky Týdžeji :) :thanx:
ad 1 - Zkusím to nějak zakomponovat na úvodní stránku, aby to lidé viděli hned z první :)
ad 2 - Tady jsem věděl, že to nebude jednoduchý, ale nemá to nic společnýho s nějakými sympatiemi, jsou to určité celky a takhle to zkrátka vyšlo ;) Že je někdo výš a někdo níž, absolutně nic neznamená... Tedy kromě pana vedoucího, je to šlechtic a ten zkrátka nemůže být někde mezi plebejci :D

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod DarthVikta » 11 led 2021 19:46

Johny4481 píše:
11 led 2021 14:16
Opravdu povedené sránky
Díky Johny :)

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod DarthVikta » 15 led 2021 08:12

Děcka, včera mi pan předseda u skleničky pověděl, že by nebylo špatný udělat záložku "aktuality", kde bychom dávali fotky jak rostou kytky, děláme majdy a podobně. Co vy na to? :)

petr.polasek
Stálý člen
Příspěvky: 1727
Registrován: 21 pro 2016 12:53
Reputace: 2904
Obrázky: 0
Bydliště: Tlustovousy
Kontaktovat uživatele:

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod petr.polasek » 15 led 2021 08:18

DarthVikta píše:
15 led 2021 08:12
Děcka, včera mi pan předseda u skleničky pověděl, že by nebylo špatný udělat záložku "aktuality", kde bychom dávali fotky jak rostou kytky, děláme majdy a podobně. Co vy na to? :)
Je to dobrý nápad, rád obrázky dodám :tiphat:

Uživatelský avatar
Johny4481
Stálý člen
Příspěvky: 251
Registrován: 21 srp 2020 15:04
Reputace: 715
Obrázky: 0
Bydliště: Slavětín nad Metují

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod Johny4481 » 15 led 2021 08:21

Doufám, že letos budu moci také něčím přispět na vypalovák.

Taky doufám, že budu moci sbalit rodinku a přijet se na Vás podívat a spojit příjemné s užitečným. Manželka :cooking: už docela dlouho škemrá :cookh: o návštěvu Rožnova pod Radhoštěm, no a to je, co by kamínkem dohodil a zbytek pěšky došel.
Není hořkého života. Jen občas pálí, ale většinou příjemně hřeje. Bohu dík.


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů