Erben 2017 Open

Naše pěstitelské snažení v roce 2017
Uživatelský avatar
BlueShark
Stálý člen
Příspěvky: 1139
Registrován: 18 zář 2014 07:49
Reputace: 252
Obrázky: 0

Re: Erben 2017 Open

Příspěvekod BlueShark » 26 bře 2017 23:24

Ahoj kamaráde, musím se přiznat a vyjádřit ke Tvé zprávě výše.
Dvě rostlinky, které jsem od Tebe obdržel "pár exeláns", balení, nápady a preciznost MacGyver hadr :-D
Fakt díky moc. Musím říct, že budeš asi velký fanda půllitrových bílých jogurtů, všude je vidím a od Tebe dokonce dva kelímky v sobě.
Před chvíli jsem domlasknul s přítelkyní topinky, namazané přibalenou omajdou od Tebe Celtic Warrior, hmmm, jemná, příjemně pálivá a prostě mňam. Více se vyjádřím osobně na chatu. Na to plátek anglické a mezi to kolečka z naťové cibulky... hmmmmm.....
Ještě jednou díky moc kámo, máš to u mě :-)
Ať rostou, parádní kousky a o tvé mimča budu pečovat a jak!!! :-)

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Erben 2017 Open

Příspěvekod Erben61 » 27 bře 2017 08:50

Milý Sharku, pobavil jsi mě s tím MacGyverem a jak říká staré přísloví, že nouze naučila Dalibora houslím, tak k tomu připojím rčení, které říkal náš šéfkuchař v učení: ,,Kluci ušatý, blbý můžete bejt, ale musíte si umět poradit".A jinak co se týče těch kelímků....tak jak možná víš z FB, jsem nočním ředitelem společnosti Mountain Plastic Shit , takže si kelímky z tý kopice plastových sraček prostě vyberu a zrecykluji. Někdy se povede, že jsou i umytý. Jogurtík si dám rád, ale půllitrový kupuji zřídka, to bych jich moc nenasbíral. No jinak jsem rád, že mě ta Česká pošta opět nezklamala, přes všechny negativa mám s nima dobrou zkušenost. Ještě vidím v posílání rezervu, faktem je, že kytky nemůžou příliš velké, za takových čtrnáct dní už to bude obtížnější. Tak pečuj, pečuj a posléze pošli nějakou fotečku. Sám jsem na to Haba Martinique zvědav....Habačoko je v pohodě, to je potentní kytka, u toho hrozí jen, že bude kuklý Jalapeňěm a i kdyby tak to bude jistě zajímavý. takže zdarec.

Ješte odpovím milému kolegovi Maťo-hovi , ano budu soutěžit sám se sebou a i s Tebou a Oskarem. Nejde mi jen o výhru a soutěž jako takovou, ale zároveň můžu takhle porovnávat jak budou šlapat v různých podmínkách a to mám na mysli nejen Jih a Severozápad ale dám jim i rozdílné ,,kelímky".Podle toho, co Oskar o týhle potvůrce říká, mohly by se Kozy stát, mou oblíbenou hračkou.Už mě ten Peter Penis někdy unavuje.:-D :-D
27602
:dunno: :wave: :tiphat:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
matoha
Stálý člen
Příspěvky: 1321
Registrován: 21 čer 2016 17:16
Reputace: 564
Obrázky: 0
Bydliště: košice.pre niekoho je to už predná ázia prípadne ďaleký východ :)

Re: Erben 2017 Open

Příspěvekod matoha » 27 bře 2017 10:19

ja mám iba nesúťažné kozy tie čo si mi poslal ty tak ich dám asi do 8 litrových nebudem ich trápiť v litrových nádobách na to sú priveľmi pekné.mám ich vo vlákne
2019 2018
2017 2016
ak mi niekto chce napísať poprosím radšej klasickú správu lebo čet cez mobil nevidím a cez pc tu skoro nechodím.ď ;)
:rollbaby:

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Erben 2017 Open

Příspěvekod Erben61 » 05 dub 2017 09:32

Ahoj, po nějakém čase jsem se rozhodl opět zaktualizovat svoje vlákno. :wave: Zaktualizovat to zní dost brutálně, věc se má tak, že postupně tahám cestou z práce kytky domů a tam se jim snažím věnovat. Je to o tom, že nejen lampama :firy: sazenice prospívá, tak se je snažím venčit, aby jim větřík :veryhot: trochu posílil stonky a slunce pomaloučku naučilo listy jak ho přijímat, aniž by je sežehlo.Večer je tedy zatím schovávám do bezpečí, vhodné dny na noční tábory jsem propásl a teď ty teploty nejsou nic moc, aby prospívaly, na to se ještě o ně moc bojím.Včera jsem zapíchnul do substrátu tři řízky z Rocota, z tý mojí Chlupatý bojovnice, která už zase prospívá a ty řízky jsou spíše studijním pokusem než nutností, neboť mám jestě tři jiná letošní jednu Red a jednu Orange, třetí jsem omylem nepopsal. :dunno:
Takže jsem se rozhodl, aby nebylo studování málo, že letošek bude nejen Rockem Tigra ale i Rocoto and Savages Year.
Rozhodl jsem se k tomu i z ryze pragmatických důvodů a to využití stinných stanovišť zahrady.
Jinak nějaký kytky už šly do světa, pár jsem se jich rozhodl zkusit prodat i na plzeňské víkendové burze. Jakože nejdřív nic moc, ale když už jsem si říkal, že to byl pěkně pitomej nápad, zájemci jakoby se domluvili a prodal jsem 10 sazenek z 12 a i trochu mletého. O prachy jde vždycky, proč si prodejem přebytků nezalepit náklady na substrát a hnojky.... :jalapeno: :jalapeno: :jalapeno: Takže závěrem tradičně pár fotek a přání, ať Vám to šlape podle vašich představ. :thumbup:
37387
37390
pár kytek pro dokumetnaci
37389
37388
No a za oknem je kuwa těsnoooo
37391
37392
37393
No a trocha atmosféry z burzy....
37385
37386

:wave: :tiphat:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

spomator
Stálý člen
Příspěvky: 117
Registrován: 26 bře 2015 08:26
Reputace: 163
Obrázky: 0

Re: Erben 2017 Open

Příspěvekod spomator » 05 dub 2017 10:37

Máš to moc pěkné. Jen pro představu - za kolik si ty sazenice prodával?

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Erben 2017 Open

Příspěvekod Erben61 » 05 dub 2017 12:25

Sice jsem na obrázku začernil cenu,ale když ses přimo zeptal..... Možná budu u části pěstitelů za blbce,ale jsem realista a vycházel jsem z ceny za kterou se budou za krátký čas prodávat v hobby narketech a taky z toho že jsem chtěl prodat a vim že na burzu chodí spíš nebohatá populace. Tedy 30-40 Kč podle druhu a velikosti.
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

spomator
Stálý člen
Příspěvky: 117
Registrován: 26 bře 2015 08:26
Reputace: 163
Obrázky: 0

Re: Erben 2017 Open

Příspěvekod spomator » 05 dub 2017 13:46

Jasně, cena je to velice příjemná, taky bych si za tu cenu tak pěkné sazeničky koupil. Ale určitě bych neřekl že bys měl být za blbce kvůli tomu že prodáš za slušnou cenu přebytky na které už nemáš místo...

Uživatelský avatar
matoha
Stálý člen
Příspěvky: 1321
Registrován: 21 čer 2016 17:16
Reputace: 564
Obrázky: 0
Bydliště: košice.pre niekoho je to už predná ázia prípadne ďaleký východ :)

Re: Erben 2017 Open

Příspěvekod matoha » 05 dub 2017 13:53

plus nejaké kontakty keď si rozdal do budúcna kvôli plodom či ďalším výrobkom tak to nie je vôbec zlé.keď máš čas venovať sa aj predaju.
ja keby som mal čas predávať predal by som asi všetko.a začal by som slovenskou republikou :-D
2019 2018
2017 2016
ak mi niekto chce napísať poprosím radšej klasickú správu lebo čet cez mobil nevidím a cez pc tu skoro nechodím.ď ;)
:rollbaby:


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů