Postřehy o závislosti.

Povídání o chilli papričkách
Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Postřehy o závislosti.

Příspěvekod Erben61 » 28 led 2017 12:27

Ahoj, po nějakém čase se vrátím k tomuto vláknu. :veryhot: O tom, že pěstování chilli je závislost není pochyb, stejně jako, že se do tohoto vlákna nabalily různý sračky. :dunno: Nicméně tak už to bývá, takže to nebudu řešit a chci zde dnes pojednat o dvou věcech. Mám vyseto a teď zbývá trpělivě čekat, až rostlinky zesílí, než dojde k dalšímu přesazování atd. Takže trávím čas hledáním informací, případně zajímavostí o chilli. Hodně se v posledním čase zvedl zájem i o pěstování divokých odrůd a v této souvislosti, jsem zcela neplánovaně našel, pro mě dosud neznámého distributora. Možná o něm víte, možná odkaz některým závislákům poslouží, rozhodně mají zajímavý sortiment v nabídce.Ještě je relativně čas na Last moment objednávku...
http://www.chili-seminka.cz/12-semena-chilli-paprik.

Pikantní na tom je že, název firmy jakoby z oka vypadl nám dobře známému mateřskému eshopu tohoto fóra.http://www.seminka-chilli.cz/

Zdar všem závislákům, semínkům a chilli a to v jakémkoliv pořadí. :jalapeno: :jalapeno: :thumbup: :wave: :tiphat:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
matoha
Stálý člen
Příspěvky: 1321
Registrován: 21 čer 2016 17:16
Reputace: 564
Obrázky: 0
Bydliště: košice.pre niekoho je to už predná ázia prípadne ďaleký východ :)

Re: Postřehy o závislosti.

Příspěvekod matoha » 28 led 2017 15:00

komunikácia na úrovni pri objednávke aj po objednávke klíčivosť semienok vysoká ja som bol veľmi milo prekvapený pri objednávke mali na stránke menší technický problémik riešili sme to telefonicky keď dobre pamätám v nedeľu po deviatej večer a nebol žiadny problém.vlastne som ich na to upozornil tak som dostal aj darček :) stránka má pripravené aj fórum či poradňu (veľmi sa podobá na toto) ale zatiaľ to tam nie je využívané.
2019 2018
2017 2016
ak mi niekto chce napísať poprosím radšej klasickú správu lebo čet cez mobil nevidím a cez pc tu skoro nechodím.ď ;)
:rollbaby:

Uživatelský avatar
Dr.Pedr
Stálý člen
Příspěvky: 1399
Registrován: 28 pro 2011 11:26
Reputace: 159
Obrázky: 0
Bydliště: KOLÍN

Re: Postřehy o závislosti.

Příspěvekod Dr.Pedr » 28 led 2017 15:57

Erben61 píše:
28 led 2017 12:27
Ahoj, po nějakém čase se vrátím k tomuto vláknu. :veryhot: O tom, že pěstování chilli je závislost není pochyb, stejně jako, že se do tohoto vlákna nabalily různý sračky. :dunno: Nicméně tak už to bývá, takže to nebudu řešit a chci zde dnes pojednat o dvou věcech. Mám vyseto a teď zbývá trpělivě čekat, až rostlinky zesílí, než dojde k dalšímu přesazování atd. Takže trávím čas hledáním informací, případně zajímavostí o chilli. Hodně se v posledním čase zvedl zájem i o pěstování divokých odrůd a v této souvislosti, jsem zcela neplánovaně našel, pro mě dosud neznámého distributora. Možná o něm víte, možná odkaz některým závislákům poslouží, rozhodně mají zajímavý sortiment v nabídce.Ještě je relativně čas na Last moment objednávku...
http://www.chili-seminka.cz/12-semena-chilli-paprik.

Pikantní na tom je že, název firmy jakoby z oka vypadl nám dobře známému mateřskému eshopu tohoto fóra.http://www.seminka-chilli.cz/

Zdar všem závislákům, semínkům a chilli a to v jakémkoliv pořadí. :jalapeno: :jalapeno: :thumbup: :wave: :tiphat:

Nazdar kamaráde , mrknul jsem na ty stránky...Jelikož letos také ,,ujíždím,, na divoškách . V celku pěkný web... Ceny u divošek jsou poměrně vysoké...Mrkni na web Reguluse www.asklepio.info pokud se ti tam bude něco zamlouvat má tam kontakt a pošle ceník .Semínka mám od něj klíčivost báječná...Je to člověk , který tomu opravdu rozumí...Ceny má min.poloviční..

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Postřehy o závislosti.

Příspěvekod Erben61 » 28 led 2017 16:13

Díky, Regulusův web znám, občas si tam počtu, nevěděl jsem že prodává semena. Nemíním se divoškama nějak obzvlášť zaobírat, dostal jsem od Holua pár semínek Praetermissum tak chci vyzkoušet, jak to roste a chutná.
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Holu
Moderátor
Příspěvky: 1224
Registrován: 02 led 2015 15:59
Reputace: 1027
Obrázky: 0

Re: Postřehy o závislosti.

Příspěvekod Holu » 28 led 2017 18:16

Erben61 píše:
28 led 2017 12:27
Možná o něm víte, možná odkaz některým závislákům poslouží, rozhodně mají zajímavý sortiment v nabídce.Ještě je relativně čas na Last moment objednávku...
http://www.chili-seminka.cz/12-semena-chilli-paprik.
No jo, majitel této stránky (obchodu) zde byl velice dlouho aktivní u nás na fóru a napsal tady několik stovek komentářů. ;) Díky jeho radám v mých začátcích jsem se do tohohle vrhl naplno.


Holu
Moderátor
Příspěvky: 1224
Registrován: 02 led 2015 15:59
Reputace: 1027
Obrázky: 0

Re: Postřehy o závislosti.

Příspěvekod Holu » 28 led 2017 19:00

Farewell :(

Naposledy aktivní:28 zář 2016, 14:26 :(

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Postřehy o závislosti.

Příspěvekod lobo » 28 led 2017 19:12

Zminovany clen je muj blizky chilli kamarad v podstate jsme tu na foru zacinali ve stejnou sezonu. Jsme spolu neustale v kontaktu by e-mail a důvody proc neprispiva je jednak to ze pestuje cca 2000tisice rostlin a svuj pocin zprofesionalizoval ve smyslu oficiální obchodni cinnosti s chilli. :tiphat:


Zpět na „Pokec o chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů