Jihlavák

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
kejpex
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 31 srp 2016 11:21
Reputace: 47
Obrázky: 0
Bydliště: Jihlava, 525 m.n. m.

Jihlavák

Příspěvekod kejpex » 31 srp 2016 11:37

Zdravim zdejsi osazenstvo,
z pestovanim papricek zatim nemam zadne zkusenosti takze pristi sezona bude moje prvni. Letos jsem si koupil seminka Scarlet Lantern a Filius Blue, ktera jsem pred mesicem zkusebne zasel a dal za okno. Oboji uz klici, ale je mi jasne, ze je pozde a nic z nich nebude. Spis mi slo o to vyzkouset si kliceni atd.
Ted k veci :sm: S pojidanim papricek nejake zkusenosti mam. Zdedil jsem to po svem otci, ktery si v nich vzdy liboval.
Poslednich par let me kolegyne zasobuje Squash Jamaican Yellow a letos poprve i Trinidad Scorpion Moruga. Druhou jmenovanou jsem testoval vcera a musim rict, ze je to zatim asi to nejpalivejsi co jsem mel. Snedl jsem ji celou, minutu zvykal, polkl a pak trpel :firychil: Zajimave bylo, ze po ca 10ti minutach to prestalo uplne palit.
Jde mi o jednu vec, jak si na takove masakry pripravujete zaludek? Samotne paleni vem cert, ale vecer a celou noc me desne bolelo bricho, ze jsem se musel choulit do klubka abych to prezil. Nepomohlo ani mleko, cukr, chleba proste nic. Pred samotnym pozrenim jsem se normalne najedl mastneho a napil se mleka.

Druha vec: Muze mi nekdo doporucit nejake odrudy, kterym se bude darit za oknem (Jizni strana) a nezaberou moc mista? Chci, aby zaroven palily (ne tak jak TSM) a daly se jist za syrova. Nemam v planu zavarovat ani susit. Mozna jeste pouzit do omacek.
Predem dekuji a doufam, ze je to aspon trochu srozumitelne.
kejpex

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Jihlavák

Příspěvekod lobo » 31 srp 2016 12:53

Zdravím tě a zároveň vítám do EXTRÉM CLUBU.

S tím žaludkem je to těžké. Odrůda TSM je těžkej kalibr a i když si žaludek nachystáš tak jak jsi to udělal ty, tak to neznamená že tim to končí a vše bude OK. To je jen první krok aby jsi se nesvalil hned po spolknutí.

Já osobně po výkonu jak já tom uříkám popíjím plnotučné mléko. ale třeba až po hodině co jsem to dojedl to se začínají většinou dostavovat u mě první bolesti, tak nemá cenu si hrát na hrdinu a trpět, je potřeba hasit a vypít třeba během hodiny litr mléka a mělo by to být v pohodě pokud se z toho mléka nepozvracíš ale pořád lepší než trpět celou noc jak zvíře. Pokud už jsou křeče tak veliké že jsi rád že ležíš na zemi a dýcháš pak okamžitě pomůže jen 33%smetana kterou musíš vypít celou to účinkuje okamžitě. U extrémních křečí totiž i plnotučné mléko zabere třeba až po 10ti minutách. :firy: :sadd:

Jednou jsem jedl nějaku vraždu zhruba v 19:00 večer a křeče mě vzbudili až ve 2:00 ráno, Tak jsem exnul 0,5litru plnotučnýho mléka a bylo dobře. Za dvě hodiny ale budíček a šlo to ven. :smoketoil:

Jo holt tohle k tomu bohužel patří. Moruga není stavěna na to ab yjí člověk dával každej den ani týden, možná tak jednou měsíčně a i to mi přijde jako extrém. Pokud chceš něco co ti slušně rozproudí krev v žilách a urve hubu a bude ti to růst doma za oknem nebo na balkoně tak bych ti doporučil odrůdu Bhut Orange Copenhagen. Letos mám tři rostlinky všechny venku na záhoně žádnej foliovník, jsou to menší rostlinky do 50ti cm obsypaný smrtícíma plodama, který maj ale i tak do Morugy hodne daleko, taky potrápí ale žaludek by neměl dostat takovou pecku..
Ale takových odrůd je více.

Určitě ti tu lidi doporučí spoustu dalších

kejpex
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 31 srp 2016 11:21
Reputace: 47
Obrázky: 0
Bydliště: Jihlava, 525 m.n. m.

Re: Jihlavák

Příspěvekod kejpex » 31 srp 2016 13:05

Děkuji ti za uvítání i za tip na odrůdu. Bhut Orange Copenhagen zařadím na seznam a vyzkouším příští rok na zahrádce. Za to okno bych bral asi něco menšího než 50 cm.
Každopádně domů nakoupím zásoby smetany. Ty TSM mám v lednici ještě 2 :-)

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Jihlavák

Příspěvekod lobo » 31 srp 2016 13:12

kejpex píše:Děkuji ti za uvítání i za tip na odrůdu. Bhut Orange Copenhagen zařadím na seznam a vyzkouším příští rok na zahrádce. Za to okno bych bral asi něco menšího než 50 cm.
Každopádně domů nakoupím zásoby smetany. Ty TSM mám v lednici ještě 2 :-)
Pokud máš k dispozici zahrádku tak jsi za vodou. V tom případě ti doporučuji třeba Devils Tongue Yellow, nebo starou dobrou klasiku Bhut jolokii, 7Pot jonah, 7 Pot Red atd atd ... doporučuji pročíst si co nejvíc vláken místních pěstitelů, všichni je máme plný fotek toho co pěstujeme a určitě si vybereš :tiphat:

kejpex
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 31 srp 2016 11:21
Reputace: 47
Obrázky: 0
Bydliště: Jihlava, 525 m.n. m.

Re: Jihlavák

Příspěvekod kejpex » 31 srp 2016 13:44

JJ naštěstí mám. Forum jsem našel teprve dnes a co jsem koukal tak je tady toho spoustu k pročtení. Dobrý zdroj cenných informací.
Ať se daří

Holu
Moderátor
Příspěvky: 1224
Registrován: 02 led 2015 15:59
Reputace: 1027
Obrázky: 0

Re: Jihlavák

Příspěvekod Holu » 31 srp 2016 14:09

Tož :welcome:

Doporučuji přečíst tohle: announces/uzitecna-temata-na-tomto-foru-t4384.html a proklikat si, to postupně všechno. Pak se podívat i lidem do galerií, co a jak. :-)

kejpex
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 31 srp 2016 11:21
Reputace: 47
Obrázky: 0
Bydliště: Jihlava, 525 m.n. m.

Re: Jihlavák

Příspěvekod kejpex » 30 zář 2016 07:44

Od kolegyně jsem dostal další nášup papriček tak jsem se rozhodl, že se pokusím udělat omáčku. Našel jsem si nejjednodušší recept a dal se do toho. Při krájení papriček jsem pro jistotu použil gumové rukavice, ale měl jsem si vzít i brýle :-)
Použil jsem následující:
3 x TSM
2 x Squash Jamaican yellow
20 x něco co vzhledově vypadalo jako Cayenne Yellow
5 x červené kulaté feferonky ze skleníku rodičů
2 x stroužek česneku
sůl
pepř
lžíce vinného octa
lžíce třtinového cukru
trocha vody

Vše jsem nasekal a pomlel tyčovým mixérem a dal do umyté sklenice a poté ještě 12 minut sterilizoval na 85C.

Výsledný produkt je chuťově trochu přeslazený ale pal je dobrý. Dá se to i namazat na chleba nebo přidat do polévky. Příště uberu cukr a přidám víc octu.

Každopádně doufám, že příště už to bude z mé úrody.
Naposledy upravil 1 dne kejpex; celkem upraveno 30x.

Uživatelský avatar
matoha
Stálý člen
Příspěvky: 1321
Registrován: 21 čer 2016 17:16
Reputace: 564
Obrázky: 0
Bydliště: košice.pre niekoho je to už predná ázia prípadne ďaleký východ :)

Re: Jihlavák

Příspěvekod matoha » 30 zář 2016 08:11

ty si tam dal iba chilli?žiadne iné ovocie ani zeleninu?veď to musí byť láva :-)
2019 2018
2017 2016
ak mi niekto chce napísať poprosím radšej klasickú správu lebo čet cez mobil nevidím a cez pc tu skoro nechodím.ď ;)
:rollbaby:


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů