Cvrčovická první chilli paprička.

Naše chilli papričky v roce 2015
Pedro
Stálý člen
Příspěvky: 2204
Registrován: 09 zář 2014 21:20
Reputace: 4517
Obrázky: 0

Re: Cvrčovická první chilli paprička.

Příspěvekod Pedro » 10 bře 2015 21:41

Berry píše:
Jacopo.F. píše:A nebude jí smutno??? Bych jí pořídil aspoň tak dvě sestřičky.....Něco rychleklíčivého... :chilli11:
nebo co bys radil? ještě mám nějaký jiffy co jsem koupil na rajčata (teda spíš na test abych zjistil jak fungují)
Dojdi do tesca/globusu, kup si tam balíček chilli a semínka rovnou zasaď. Rychlé a spolehlivé.

Uživatelský avatar
Jacopo.F.
Stálý člen
Příspěvky: 682
Registrován: 22 zář 2014 13:32
Reputace: 697
Obrázky: 0
Bydliště: Olomouc, 228 m n. m.

Re: Cvrčovická první chilli paprička.

Příspěvekod Jacopo.F. » 11 bře 2015 07:36

Berry píše: nebo co bys radil? ještě mám nějaký jiffy co jsem koupil na rajčata (teda spíš na test abych zjistil jak fungují)
Jak psal Pedro. A nebo nějaký zahrádkářství. A nebo mrknout na net, zda někdo v okolí nepěstuje.

Uživatelský avatar
Berry
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 26 úno 2015 10:25
Reputace: 1
Obrázky: 0

Re: Cvrčovická první chilli paprička.

Příspěvekod Berry » 13 bře 2015 10:26

Zdar,

takže po prvním jen minimálním úspěchu a otestováním akvárka s rajčatama v kotelně jako ideální pařník jsem zkusil zasadit další, darovaný semínka od Jacopo.F. Vím, že je už pozdě, ale mě to nevadí :D Většina jich stějně bude doma a nebo na dvoře. Semínka cca 12 hodin v heřmánkovém čaji. Teplota v akvárku většinou 25 stupňů. Jak sepne kotel tak to jde na 28-29. Testováno teploměrem uvnitř akvárka. Ten proužek jako teploměr nalepenej na skle ukazuje dobře jsem taky zjistil :D. Vlhkost nevím. U rajčat jsem měl kelímek s vodou. Nevím jestli to bylo něco platné, ale sklo bylo orosené.

Zasazeno:
Thai red - 4
Cyenne long slim - 4
Ring of fire - 3
Jalapeno jalastar - 3
Jalapeno numex pinata - 2

Obrázek
namáčení

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Jacopo.F.
Stálý člen
Příspěvky: 682
Registrován: 22 zář 2014 13:32
Reputace: 697
Obrázky: 0
Bydliště: Olomouc, 228 m n. m.

Re: Cvrčovická první chilli paprička.

Příspěvekod Jacopo.F. » 14 bře 2015 20:05

Tož vidím, že už jsou v zemi. :thumbup: Držím palce ať jich vyklíčí co nejvíc. :wave:

Uživatelský avatar
Berry
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 26 úno 2015 10:25
Reputace: 1
Obrázky: 0

Re: Cvrčovická první chilli paprička.

Příspěvekod Berry » 14 bře 2015 21:21

Jacopo.F. píše:Tož vidím, že už jsou v zemi. :thumbup: Držím palce ať jich vyklíčí co nejvíc. :wave:
co jsem je vyzvednul tak okamžitě byli v heřmánkovém čaji a po cca 12ti hodinách v jiffech. A hned do kotelny v akvárku.


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů