Javorytos 1st.. :)

Naše chilli papričky v roce 2013
javoryto
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 18 lis 2012 22:11
Reputace: 0
Obrázky: 0

Javorytos 1st.. :)

Příspěvekod javoryto » 10 úno 2013 20:59

Tak po tom co jsem již odmítl pěstovat letos mařenu, sem hledal něco co by mě zabavilo a těšilo. A protože páliví já rád..
No tak sem si tu o pěstování přečetl všechno možný i nemožný, a jako velikej hrdina zasadil co mě zrovna napadlo a o čem sem si myslel že bude fajn. Na náročnost jednotlivejch druhů jsem přitom moc nekoukal, však ono to nějak dopadne...

Moje odrůdy
Habanero yelow - 10/10
Cayenne red - 8/10
Congo red - 3/3
Jalapeno Deli. - 4/4
Jalapeno Early - 3/4
Moruga scorpion - 2/2
Black pearl - 2/2
Rawit - 10-15/nevim
Habanero red ?/3 11.2.13

Vyséval sem na konci prosince, a něco málo na konci ledna. bohužel nemam fotky z klíčení, ale dnes 10.2. vypadají takto.

Habanero
10935

Cayenne red
10937
3kousky vyrostli takto hodně ostatní jsou zhruba poloviční..:) podle tech skvrn na listech tem velkym asi neco chybi..

Congo red
10933

Jalapeno Deli.
10938

Moruga scorpion
10940

Black pearl
10941

Pozn. K tý mařeně, jsem nekuřák, nebudu nikomu tvrdit že jsem ji nezkusil a že nevim co to dělá..(doufám že předejdu nějakým zbytečným řečím) :wave:
Naposledy upravil 1 dne javoryto; celkem upraveno 11x.

queenas
Stálý člen
Příspěvky: 252
Registrován: 27 zář 2012 16:31
Reputace: 78
Obrázky: 0

Re: Javorytos 1st.. :)

Příspěvekod queenas » 10 úno 2013 22:58

Čau, hezké rostlinky, máš trochu náskok, závidím:) mně přijde, že jsem zaspal. Až na dvě zasazené rostlinky v říjnu, klíčím prakticky ještě teď :)
Každý ať si pěstuje, co má rád. Řekl bych, že velká spousta lidí tady pěstuje, aby něco pěstovala:)) Takže za nějakou mařenu tě tu asi moc lidí odsuzovat nebude, navíc na léčebné účely - supr věc, si myslím :tiphat:
PS. good luck při pěstování :jalapeno: :jalapeno:

javoryto
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 18 lis 2012 22:11
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Javorytos 1st.. :)

Příspěvekod javoryto » 11 úno 2013 20:49

Malí update. Dnes při nakládání náklaďáku(hermelínů) sem sáhnul do mojí kouzelný krabičky pro drcenou jolokii aby správně pálili. při tý příležitosti sem tam našel sáček se semínkama habaněro red, nevim jak sem na ně mohl zapomenout :dunno: no tak sem hnedle tři kousky zasadil, ba dokonce sem jim i udělal skleník :w00t: a ten vybavil vlhko/teplo měřičem z ebaye za 1$ . Mám v plánu dokumentovat je každý den a udělat pak takové timelapse :snap: hned jak se tam začne něco dít.:) Doufám že z nich něco bude když přišli na řadu takhle pozdě..
10951
A tady ve skleníku :D
10952


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti