Mini Sweet Peppers /Malé sladké papriky

Povídání o chilli papričkách
Papo
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 08 kvě 2014 19:35
Reputace: 0
Obrázky: 0

Mini Sweet Peppers /Malé sladké papriky

Příspěvekod Papo » 09 čer 2014 11:48

Ahojte ,
Pred 2rokmi som bol v Anglicku a natrafil som tam na veľmi chutne male sladke papričky.
Boli vynikajúce take jednohubky , dobre sa hodili ku grilovačke a podobne , taktiež aj na studene šalaty a na chleba s nejakou pomazankou šumkou, proste ku všetkemu.
Kedže ja pestujem pre seba veľmi pálive chilli iba pre mna , pretože unás to nikto nechce konzumovať tak páálive :D tak som sa rozhodol že by som pre ostatnych vypestoval tieto MINI SWEET PEPPERS :)
Nenapadlo ma zobrať semienka z papričiek, lebo pred 2 rokmi som ešte nepestoval cili . vtedy som po prichode naspat na SVK len začal s pestovaním...

Potreboval by som poradiť :

Chcel by som zistiť aká to je odroda. ??
Kde sa dajú zohnať na SVK/CZE ??
Kde by sa dali kupit semienka. alebo ak niekto má vedel by mi ich predať ? ??
alebo ak by ste nevedeli aka je to odroda aspon niečo podobne mini a sladke ..Dakujeeeeeeeeem :angry1: ???
:thanx:
Prídavam fotky ako papričky vyzerali
Obrázek
Obrázek

Filichilli
Stálý člen
Příspěvky: 599
Registrován: 22 led 2013 15:05
Reputace: 1
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Mini Sweet Peppers /Malé sladké papriky

Příspěvekod Filichilli » 09 čer 2014 16:29

Ahoj, co znám sám je odrůda hamík od semo a ty jsou menší a sladké, vzhledem jako co fotkách, co jsi přiložil - http://*/homegardencz/index.php?s ... udaid=2521" onclick="window.open(this.href);return false;.

Papo
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 08 kvě 2014 19:35
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Mini Sweet Peppers /Malé sladké papriky

Příspěvekod Papo » 10 čer 2014 13:05

prosím ta vedel by si mi poslat odkaz znovu alebo presny nazov papricky , pretoze mi to nefunguje pokusim sa to vyhladat inak dakujem heh :))

Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: Mini Sweet Peppers /Malé sladké papriky

Příspěvekod proki73 » 10 čer 2014 13:18

Papo píše:prosím ta vedel by si mi poslat odkaz znovu alebo presny nazov papricky , pretoze mi to nefunguje pokusim sa to vyhladat inak dakujem heh :))
ahoj tady máš ten odkaz http://www.eslamenka.cz/902-paprika-hamik.html" onclick="window.open(this.href);return false; a jinak pokud máš někde po ruce kaufland tak se tam dají koupit baby papričky to co máš na fotce jsou čerstvé a moc chutne už jsem je měl a pak jen vybrat semínka :) :wave:

Papo
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 08 kvě 2014 19:35
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Mini Sweet Peppers /Malé sladké papriky

Příspěvekod Papo » 13 čer 2014 12:02

dakujem , pojdem určite popozerať :) i ked pozeral som aj v TESCU kde som ich original v ANGLICKU kupoval ale tu niesú , no skúsim ten kaufland :) diky zatial :P

Uživatelský avatar
OMO
Stálý člen
Příspěvky: 2195
Registrován: 03 říj 2012 19:03
Reputace: 3021
Obrázky: 0
Bydliště: Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Mini Sweet Peppers /Malé sladké papriky

Příspěvekod OMO » 01 črc 2014 22:50

Mají je teď v Kauflandu - paprika baby mix v poháru

18381

150g za 35Kč. Sice už měly to nejlepší za sebou, ale pořád nádherně sladké. Zakoupeno hlavně k vůli semenům na příští rok.
Life Is Too Short for Mild Hot Sauce


Zpět na „Pokec o chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů