Semínka z mrazáku :)

Ptejte se vše kolem semen a sazenic
glorei
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 08 čer 2013 20:57
Reputace: 0
Obrázky: 0

Semínka z mrazáku :)

Příspěvekod glorei » 02 lis 2014 12:52

Zdarec chlapi, prosim Vás, když sem hodil hodně plodů do mrazáku a zapoměl jsem si vytáhnout semínka, mám počítat s tím, že po vytažení z mrazáku už nevzejdou? Diky

Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: Semínka z mrazáku :)

Příspěvekod proki73 » 02 lis 2014 13:14

glorei píše:Zdarec chlapi, prosim Vás, když sem hodil hodně plodů do mrazáku a zapoměl jsem si vytáhnout semínka, mám počítat s tím, že po vytažení z mrazáku už nevzejdou? Diky
semínka z mražáku jsou nepoužitelná protože obsahuji vodu tím pádem jsou rostrhané pletiva

Uživatelský avatar
Colostomizer
Stálý člen
Příspěvky: 1084
Registrován: 01 bře 2014 14:45
Reputace: 169
Obrázky: 0

Re: Semínka z mrazáku :)

Příspěvekod Colostomizer » 02 lis 2014 15:45

proki73 píše:
glorei píše:Zdarec chlapi, prosim Vás, když sem hodil hodně plodů do mrazáku a zapoměl jsem si vytáhnout semínka, mám počítat s tím, že po vytažení z mrazáku už nevzejdou? Diky
semínka z mražáku jsou nepoužitelná protože obsahuji vodu tím pádem jsou rostrhané pletiva
Tak tak, semena by musela být absolutně suchá, toho ale v domácích podmínkách prakticky nedosáhneš a rozhodně ne v kompletně zamražených plodech ...


Tady je Colostomizerovo ... 2014 - 2015 - 2016 - 2017


glorei
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 08 čer 2013 20:57
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Semínka z mrazáku :)

Příspěvekod glorei » 02 lis 2014 17:32

Sakris :( tak sem si znicil vsechny seminka :( Nenasel by se tu nekdo kdo by mi paru neprodal? :( Hlavne jsem tam mel jolokie a morugy :( Jde mi o par seminek pouze....Diky moc chlapi

Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: Semínka z mrazáku :)

Příspěvekod proki73 » 02 lis 2014 19:37

glorei píše:Sakris :( tak sem si znicil vsechny seminka :( Nenasel by se tu nekdo kdo by mi paru neprodal? :( Hlavne jsem tam mel jolokie a morugy :( Jde mi o par seminek pouze....Diky moc chlapi
no tak jolokii nemám ale morugu jo a jestli chceš tak se tu koukni na můj seznam a nějak se domluvíme jo :)
Thanksgiving
Jalapeno sumer heat
Jalapeno senorita
Takanotsume
Rawit
Cigareta di bergamo
Aji yelow
Anaheim
Santa fe grande
Trinidad congo red
Habanero red
Habanero yelow
Habanero lemol
Bolivian rainbow
Serano
Demon red
Trinidad skorpion moruga
Loco
bulgarian carot
medusa
(Hybridy) Kiša je velice podobná odrůdě pequin ovšem kiša plodí mnohem více je to okraska vhodná do květináče
Orange velvet je odrůda podobná Loco ovšem plodí sametově oranžové kuličky okraska vhodná do květináče
Loco big nebo-li pusinky je vyšlechtěná tak aby měla vysokou výnosnost a krásný tvar který připomíná líbající ústa je to okraska vhodná do květináče


Zpět na „Otázky ohledně setí a sazenic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů