identifikace chili

Nevíte jakou rostlinu chilli máte, posílejte Vaše dotazy sem
weroslav
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 02 zář 2013 02:17
Reputace: 0
Obrázky: 0

identifikace chili

Příspěvekod weroslav » 02 zář 2013 02:45

prosím o radu letos jsem prvně začal pěstovat chili semínka jsem dostal od kamarada ale trochu se mi pomichali nakonec nejaka kytka vysla ale nevim jeji odrudu jestli pomuzete byl bych hrozne rád. :) 1. druh ma u sebe takový černý broučky nevím jestli to neni nejaky skudce a plody rostou jako ve trojici a ty papricky jsou jako by stoceny smerem k zemi ... a druhý druh vyniká býlím květem a rovnými plody a roste vzhuru k nebi zde davam odkaz na kompletní pěstování a poslednich 24 fotek je z 1.9.2013 z tech se dá asi nejvice vypozorovat rad bych sem vlozil primo konkretni foto ale nedari se mi kvuli velikosti foto předem se tedy omlouvám. :/
http://weroslav.rajce.idnes.cz/Chili_papricky" onclick="window.open(this.href);return false;
děkuju za jakou koliv radu i když nebude stoprocentní potřebuji alespon orientačne druh jeste jednou díky. :)

Filichilli
Stálý člen
Příspěvky: 599
Registrován: 22 led 2013 15:05
Reputace: 1
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: identifikace chili

Příspěvekod Filichilli » 03 zář 2013 17:44

Ahoj, s identifikací je to složitější - ty rostoucí vzhuru na vyšších rostlinách s delší štopkou mohou být rawit, thai red a podobné, ovšem ti Tví bourčci jsou mšice, což rostlině moc neprospívá :)

weroslav
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 02 zář 2013 02:17
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: identifikace chili

Příspěvekod weroslav » 04 zář 2013 01:07

Aha a jak se jich muzu zbavit tech msic? Kazdopádně děkuju a ten druhý druh asi nevíš vid? zkusím si jeste vyhledat nejaký info jak zlikvidovat ty msice kazdopadně děkuji :)

Uživatelský avatar
gandalf
Stálý člen
Příspěvky: 2122
Registrován: 20 srp 2011 19:49
Reputace: 2411
Obrázky: 0
Bydliště: Netolice
Kontaktovat uživatele:

Re: identifikace chili

Příspěvekod gandalf » 04 zář 2013 10:50

Mospilanem - je to tady snad tisíckrát napsáno.


Zpět na „Identifikace odrůd chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů