Rameno 15

Naše chilli papričky v roce 2015
Rameno
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 24 led 2014 20:12
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Praha

Rameno 15

Příspěvekod Rameno » 14 led 2015 20:38

Ahoj.

Loni jsem poprvé pěstoval nějaký anuumky (Cayenne, Jalapeno, Taka) a i přesto že byly jenom na parapetu na všechny možný světový strany (čti: prakticky ve tmě) tak moc hezky plodily. Tak jsem se letos rozhod že zkusím něco ostřejšího a koupil semínka Kaval a Bhut Jolokia Peach. 20ho prosince jsem strčil semínka mezi vlhký ubrousky a na novej rok už některý klíčily. Bohužel tomu Bhut to moc nevyšlo tak jsem ještě sel navíc do rovnou do Jiffů - to se osvědčilo líp a dělal jsem to tak i loni.

Teď jich mám 7 a dvacátýho ledna dám klíčit ještě nějaký anuumky co mám zloni. Už tak budu mít problém s místem v bytě.

Tady je pár fotek z úvodu. Postupně budu přidávat a uvidíme jak to pujde. :tiphat:

Obrázek

Obrázek

Tady je vidět že mě trápil poměrně obvyklej problém s kotyledonkama v semínku. Nakonec jsem tomu pomoh dost brutálně nůžkama a rostlinka, byť lehce zdeformovaná, vypadá že bojuje dál.

Obrázek

Obrázek

Takhle nějak to vypadá teď. :)

Obrázek

Uživatelský avatar
gandalf
Stálý člen
Příspěvky: 2128
Registrován: 20 srp 2011 19:49
Reputace: 2435
Obrázky: 0
Bydliště: Netolice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rameno 15

Příspěvekod gandalf » 14 led 2015 21:05

Dobrýýý :-)

Uživatelský avatar
witass
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 25 lis 2014 20:30
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Vysočina

Re: Rameno 15

Příspěvekod witass » 15 led 2015 12:34

Ahoj,

Hezký, hlavně že rostlinky bojují dál. Však ony, myslím, nějaký ten zásah vydrží, asi to nemá cenu přehánět s přílišnou přecitlivělostí...
Zaujaly mě ty špendlíky, ty tam máš místo štítků jako značky? Nebo tam mají nějaký jiný hlubší smysl?

Rameno
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 24 led 2014 20:12
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Praha

Re: Rameno 15

Příspěvekod Rameno » 16 led 2015 16:59

witass píše:Ahoj,

Hezký, hlavně že rostlinky bojují dál. Však ony, myslím, nějaký ten zásah vydrží, asi to nemá cenu přehánět s přílišnou přecitlivělostí...
Zaujaly mě ty špendlíky, ty tam máš místo štítků jako značky? Nebo tam mají nějaký jiný hlubší smysl?
Hele to je jen označení jiffů. Až je přesadim popíšu květináčky a špendlíky půjdou pryč. Štítky nemám. ;)


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů