první pokus 2013..

Naše chilli papričky v roce 2013
mardo
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 06 úno 2013 11:10
Reputace: 0
Obrázky: 0

první pokus 2013..

Příspěvekod mardo » 10 úno 2013 12:04

[font=Goudy Stout]ahoj![/font]
zde je muj prvni pokus s pestovanim chilli papricek,tak uvidim a budu moc rad za pripadne postrehy a rady.. :thanx:

[font=Garamond]sestava:[/font]
savina orange 3x
anaheim 3x
aji cristal 2x
bulgarian carrot 2x
jalapeńo 3x
naga jolokia 3x
korál 2x
habanero white pearl 2x
fatalii 1x
habanero chocolate 3x
no name/cerzyn 2x
bolivian rainbow 4x
poblano 2x
tabasco 3x
cayenne red 4x
peter pepper 3x
black namaqualand 3x


29.1. jsem seminka rovnou zasadil do plata naplnenym Substratem pro vysev,soupl ho do mini parniku a umistil k oknu na jih.po 5 dnech kdy se nic nedelo :rn: ,jsem tedy parnicek 3.2. strcil do skrine pod 125w cfl usporku a nastavil periodu sviceni 24/0.takto jsem svitil dva dny a pak preladil casovac na 18/6. a.. :jalapeno: pomohlo!
nejakych 5 dni byla teda priroda osalena,ted uz to bude na nich a jejich genetice,a samo taky tim jak se s tim poperu ja..
ted jsou presazeny do 180ml kelimku (i s dirama vespod), Substrat pro vysev + perlit.
jako hnojivo ze zacatku volim BioBizz Fish Mix a zkusim v malem pomeru vyluh z kopriv rok 2011..to ale az uvidim jestli se chytli..nema cenu jim valit cokoliv kdyz jsou tak male..
fajn,zatim,mejte se!! :tiphat:
m

ps-zatim nevim jak na fotky, zde odkaz:

gallery/album.php?album_id=960" onclick="window.open(this.href);return false;

jezdik77
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: 19 pro 2012 19:03
Reputace: 94
Obrázky: 0

Re: první pokus 2013..

Příspěvekod jezdik77 » 10 úno 2013 13:52

Ahoj,

taky jsem první várku přesadil jako ty, hned po objevení děložních lístků a z 8 rostlinek mi jich 7 uhynulo. Zřejmě byl kořenový systém ještě příliš slabý. U druhé várky jsem počkal až měly rostlinky dva páry pravých lístků a vše proběhlo v pohodě. Tak snad nebudeš mít stejný problém.

Uživatelský avatar
mruuh
Stálý člen
Příspěvky: 135
Registrován: 30 zář 2012 16:33
Reputace: 23
Obrázky: 0

Re: první pokus 2013..

Příspěvekod mruuh » 10 úno 2013 13:54

Ja som tiez presadzal jednu varku asi prilis skoro, lebo na naplasilo ze prvy korienok (to dlhe vlakno) im trci z jiffy. Ale z piatich mi zatial zije vsetkych 5, a niektore uz tlacia treti par pravych listov. Akurat ta posledna piata nejak zaostava za sestrami, akurat zacala rozbalovat prvy par listkov.


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti