Jake pripravky pouzivat?

Ptejte se na cokoliv, žádná otázka není špatná
jakubpolak
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 02 říj 2016 20:58
Reputace: 0
Obrázky: 0

Jake pripravky pouzivat?

Příspěvekod jakubpolak » 02 říj 2016 21:29

Mate prosim nekdo zkusenosti s timto pripravkem - https://www.hnojivapraha.cz/rostliny/oc ... us-1l.html ? Pripadne jake pouzivate? Dekuji

Uživatelský avatar
matoha
Stálý člen
Příspěvky: 1321
Registrován: 21 čer 2016 17:16
Reputace: 564
Obrázky: 0
Bydliště: košice.pre niekoho je to už predná ázia prípadne ďaleký východ :)

Re: Jake pripravky pouzivat?

Příspěvekod matoha » 02 říj 2016 21:38

2019 2018
2017 2016
ak mi niekto chce napísať poprosím radšej klasickú správu lebo čet cez mobil nevidím a cez pc tu skoro nechodím.ď ;)
:rollbaby:

Uživatelský avatar
Tea Racer
Stálý člen
Příspěvky: 5420
Registrován: 17 dub 2016 11:00
Reputace: 9098
Obrázky: 0
Bydliště: Šumava, u Lipna 775 m n. m.
Kontaktovat uživatele:

Re: Jake pripravky pouzivat?

Příspěvekod Tea Racer » 02 říj 2016 21:43

Já se snažím používat pouze prirodní, má to radu vyhod (nezasolují pudu, jsou přirozené, nelze tak snadno přehnojit, atd)
Takže na počatku rustu kravské nebo konske granule z hnoje, pak pozdeji slepičak, prilezitostně vitality komplex, guano a hlavne na počatku lignohumát.

Uživatelský avatar
matoha
Stálý člen
Příspěvky: 1321
Registrován: 21 čer 2016 17:16
Reputace: 564
Obrázky: 0
Bydliště: košice.pre niekoho je to už predná ázia prípadne ďaleký východ :)

Re: Jake pripravky pouzivat?

Příspěvekod matoha » 02 říj 2016 21:59

lignohumát je na začiatku určite lepšia voľba ako hnojivo ktorého aj malá časť dokáže mladú rastlinku pekne odpáliť až do stratena.prípadne kto má doma rybky odsatá voda pri pravidelnom odkalovaní akvária sa dá použiť ako začiatok hnojenia v nej nie je tá koncentrácia dusíka taká silná ako v hnojivách.samozrejme pokiaľ niekto neodkaluje akvárium raz za rok :)
2019 2018
2017 2016
ak mi niekto chce napísať poprosím radšej klasickú správu lebo čet cez mobil nevidím a cez pc tu skoro nechodím.ď ;)
:rollbaby:

Kendy
Moderátor
Příspěvky: 2195
Registrován: 05 kvě 2015 13:46
Reputace: 759
Obrázky: 0

Re: Jake pripravky pouzivat?

Příspěvekod Kendy » 02 říj 2016 22:52

Lignohumat není hnojivo.

krefsponks
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 22 led 2015 14:48
Reputace: 16
Obrázky: 0

Re: Jake pripravky pouzivat?

Příspěvekod krefsponks » 03 říj 2016 09:59

Já jsem letos chilli focus použil. Začal jsem s ním asi dva týdny po tom, co jsem dal kytky na balkón a vydržel mi asi dva měsíce (používaný jednou týdně). Pak jsem asi měsíc nepoužíval nic a sezónu jsem dojel na Kristalonu - zdravé rajče a paprika (kvůli vápníku). Byla to moje první sezóna, tak nedokážu úplně posoudit, jestli se to vyplatilo, ale hlavně vápník na konci mi zachránil třeba jalapena

Uživatelský avatar
oskar69
Stálý člen
Příspěvky: 759
Registrován: 05 srp 2014 14:35
Reputace: 808
Obrázky: 0
Bydliště: uherskohraďišťsko

Re: Jake pripravky pouzivat?

Příspěvekod oskar69 » 19 říj 2016 10:17

matoha píše:lignohumát je na začiatku určite lepšia voľba ako hnojivo ktorého aj malá časť dokáže mladú rastlinku pekne odpáliť až do stratena.prípadne kto má doma rybky odsatá voda pri pravidelnom odkalovaní akvária sa dá použiť ako začiatok hnojenia v nej nie je tá koncentrácia dusíka taká silná ako v hnojivách.samozrejme pokiaľ niekto neodkaluje akvárium raz za rok :)
já 4x do roka, a ten mazut co je na dně kytky dycky pokopne :D jen to potom krapet smrdí :D

Drhy
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 15 bře 2016 17:51
Reputace: 3
Obrázky: 0

Re: Jake pripravky pouzivat?

Příspěvekod Drhy » 13 úno 2017 14:12

Zdravím, letos pěstuji druhým rokem. Loni jsem pěstoval hlavně nenáročné rostliny bez téměř žádného velkého opečování. Letos jsem zasel již více náročnějších druhů. Zajímalo by mě, až přesadím Jiffy do květináčů, tak bych chtěl použít nějaký stimulant na rozvoj kořenů. Poradí mi někdo? Hnojit ještě nebudu, jelikož substrát je předhnojený, tak bych chtěl pomoci aspon lepšímu rozvoji kořenů. Tak by mě zajímalo, jestli s tím máte nějaké zkušenosti (jestli to má cenu) a doporučí mi něco konkrétního. Děkuji


Zpět na „Začátečnický koutek“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů