z milionu na dva skokově.....

Vlastní videa s chilli
Uživatelský avatar
vavy.p
Stálý člen
Příspěvky: 457
Registrován: 13 úno 2014 17:18
Reputace: 4
Obrázky: 0
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

z milionu na dva skokově.....

Příspěvekod vavy.p » 21 srp 2014 23:25

Takže pánová jsem nedočkavej tak jsem se tý jeden a půlky nedočkal.... vzal jsem to zrovna z čistý vody na TSM , po posledku jsem mlíko ochutnal předem.... sice zbytečně , ale co kdyby..... a tak sladký pivo jako jsem pil potom jsem ještě neviděl pro kompletnost nutno viděl oba díly... :-)
dil 1. https://www.youtube.com/watch?v=VIslwSf_caE" onclick="window.open(this.href);return false;
díl 2. https://www.youtube.com/watch?v=dMeEUNjiD2Q" onclick="window.open(this.href);return false;
no a samozřejmě [font=monospace]ať pálí...[/font]
Naposledy upravil 1 dne vavy.p; celkem upraveno 21x.

Jackof25
Stálý člen
Příspěvky: 69
Registrován: 02 led 2014 16:25
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: z milionu na dva skokově.....

Příspěvekod Jackof25 » 21 srp 2014 23:44

klobouk dolů :) zvládl jsi to statečně

Uživatelský avatar
vavy.p
Stálý člen
Příspěvky: 457
Registrován: 13 úno 2014 17:18
Reputace: 4
Obrázky: 0
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Re: z milionu na dva skokově.....

Příspěvekod vavy.p » 21 srp 2014 23:50

jen je poznat , že posledně jsem měl dobrý bučkový základ dneska byli jen kuřata a trochen ještě cejtím žaludek , ale v klidu...

Uživatelský avatar
Dr.Pedr
Stálý člen
Příspěvky: 1399
Registrován: 28 pro 2011 11:26
Reputace: 159
Obrázky: 0
Bydliště: KOLÍN

Re: z milionu na dva skokově.....

Příspěvekod Dr.Pedr » 22 srp 2014 06:50

Borec !! :thumbup:

JuraS.
Stálý člen
Příspěvky: 240
Registrován: 18 lis 2013 13:39
Reputace: 1
Obrázky: 0
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Re: z milionu na dva skokově.....

Příspěvekod JuraS. » 22 srp 2014 08:09

Klobouk dolů. Tak mě při tom "žvejkání" napadlo, že kdybych něco takového dělal já tak z papriky odstraním stopku a dám celou papriku do mixéru a rozmixuji. Pak to vyberu lžící a šup s tím do huby. Smíchat se slinama a spolknout. A nebo to namazat na kousek chleba. Jak je libo.

Uživatelský avatar
vavy.p
Stálý člen
Příspěvky: 457
Registrován: 13 úno 2014 17:18
Reputace: 4
Obrázky: 0
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Re: z milionu na dva skokově.....

Příspěvekod vavy.p » 22 srp 2014 08:20

Dr.Pedr píše:Borec !! :thumbup:

Při pojídání to bylo v pohodě , zato kolem půl druhý když to opustilo žaludek začlo peklo č.2 asi 20 min. se střeva ozyvala jako huba když to tam člověk strčil... :-) no a včíl než jsem napsal tenhle příspěvek tak 2x retich , přemyšlím že ho dopíšu vestoje..... ale už vím žeto opouští moje utroby což je ulehčení, že nic jinýho už nepříjde, doufám...:-) :jolokiatoilet: :respect:

-- 22 srp 2014 08:22 --
JuraS. píše:Klobouk dolů. Tak mě při tom "žvejkání" napadlo, že kdybych něco takového dělal já tak z papriky odstraním stopku a dám celou papriku do mixéru a rozmixuji. Pak to vyberu lžící a šup s tím do huby. Smíchat se slinama a spolknout. A nebo to namazat na kousek chleba. Jak je libo.

no nevím zda ba se to potom mixeru dalo hodnitit jako snězení jestli by to spíš nebylo "vypití".. :-) ale byl jsem připraven na horší věci... :-)

JuraS.
Stálý člen
Příspěvky: 240
Registrován: 18 lis 2013 13:39
Reputace: 1
Obrázky: 0
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Re: z milionu na dva skokově.....

Příspěvekod JuraS. » 22 srp 2014 08:25

malý tyčový mixér a k němu procesor.. nádobu pak lze snadno umýt, já v tom mlel shnilé ryby, míchal takový smrady jako je nahnilá škeble...a teď v tom normálně namixuju třeba pomazánku na chleba..je snad důležité že to dostaneš do těla a jak to prožiješ...je přece jedno jestli muchomurku zelenou ti dají injekcí, zda ji vypiješ, uděláš si polívku a nebo smaženici...jen to injekcí to bude nejrychlejší..udělat čistý výluh a kápnout do oka to by bylo úplně nejrychlejší...
Naposledy upravil 1 dne JuraS.; celkem upraveno 22x.

Uživatelský avatar
vavy.p
Stálý člen
Příspěvky: 457
Registrován: 13 úno 2014 17:18
Reputace: 4
Obrázky: 0
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Re: z milionu na dva skokově.....

Příspěvekod vavy.p » 22 srp 2014 08:28

JuraS. píše:malý tyčový mixér a k němu procesor.. nádobu pak lze snadno umýt, já v tom mlel shnilé ryby, míchal takový smrady jako je nahnilá škeble...a teď v tom normálně namixuju třeba pomazánku na chleba..

Ty woe je mi vic zle než při tý papričce dej pokoj....


Zpět na „Vaše videa s chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů