První koštnutí Brown Bhutlah

Vlastní videa s chilli
Uživatelský avatar
chilli-max
Stálý člen
Příspěvky: 963
Registrován: 31 črc 2013 20:54
Reputace: 4
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

První koštnutí Brown Bhutlah

Příspěvekod chilli-max » 04 říj 2014 19:58

Zdravím ... od seminka-chilli.cz jsem dostal pozornost v podobě této pekelné krasavice. Říkal jsem si že když jsem dal TSM i Carolinu reaper, tak mě přece jen tak něco nepřekvapí :tiphat:
A ona mrška opravdu překvapila .... tak silnou papričku jsem ještě neměl.... prostě extra grády, překvapilo mě mravenčení svalů na obličeji a ztuhlost svalů... což je vidět i na tom videu..trochu hůř mluvím.
Kdo rád zkouší extrémní papričky, tak mohu jen doporučit :firychil: :firychil:

http://youtu.be/mCFdI4SdxlQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Naposledy upravil 1 dne chilli-max; celkem upraveno 4x.
http://www.foto-tapety.cz

Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: První koštnutí Brown Bhutlah

Příspěvekod proki73 » 04 říj 2014 20:47

joho tak to je maso taky bych si jednu dal ale bohužel nemůžu žaludek mi ty extrémy nějak nebere

Pedro
Stálý člen
Příspěvky: 2206
Registrován: 09 zář 2014 21:20
Reputace: 4526
Obrázky: 0

Re: První koštnutí Brown Bhutlah

Příspěvekod Pedro » 04 říj 2014 22:10

Smekám pomyslný klobouk a máš můj obdiv za ten klid, který zachováváš při natáčení těchto videí. My doma před 14ti dny ochutnali jolokii od loba a dnes darované TMS a takováhle pohoda to nebyla. Syn a já relativně dobré (pal jako blázen, mravenčení, motání hlavy a teď v břiše telo), ale synův kamarád měl mravenčení po celém těle, pak si lehl na podlahu, protože se mu točila hlava a smál se jak pod vlivem úplně jiných věcí. Neskutečné papričky se tady na fóru pěstují....

P.S.: A to ty naše byly také bez semínek...aby bylo co sázet příští rok.

Fénix
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: 29 čer 2014 15:14
Reputace: 1
Obrázky: 0

Re: První koštnutí Brown Bhutlah

Příspěvekod Fénix » 05 říj 2014 00:08

Chilli-max ty si teda týpek klobouk dolů. Já bych ty papričky nemohl polykat celý jak ty :D mě stačí vždy kousek
Naposledy upravil 1 dne Fénix; celkem upraveno 5x.

Uživatelský avatar
Dr.Pedr
Stálý člen
Příspěvky: 1399
Registrován: 28 pro 2011 11:26
Reputace: 159
Obrázky: 0
Bydliště: KOLÍN

Re: První koštnutí Brown Bhutlah

Příspěvekod Dr.Pedr » 05 říj 2014 09:25

Dost krutá zkušenost..... :respect:

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: První koštnutí Brown Bhutlah

Příspěvekod lobo » 05 říj 2014 11:41

Tak to vypadá, že tu máme testovacího jezdce číslo 1, v pozadí Mučíto a Lumpíto, gratulace :tiphat:

Jinak výkon jako vždy super, s přehledem zvládnuto a super popis chuti a palu, je zřejmé, že tahle odrůdy je něco extra, ale jak říkám tvůj výkon :respect: :respect:

Uživatelský avatar
chilli-max
Stálý člen
Příspěvky: 963
Registrován: 31 črc 2013 20:54
Reputace: 4
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: První koštnutí Brown Bhutlah

Příspěvekod chilli-max » 05 říj 2014 15:04

Děkuji za všechny ohlasy. :thanx:
Opravdu mě tato paprička překvapila... takovou reakci a sílu jsem nečekal... i když jsem byl Jirkou ze semínek-chilli varován :tiphat:
Cca 2 minuty po požití jsem měl fakt pocit jak kdyby mi šel z krku plamen :thumbup: .
Pal v puse a krku je až bolestivý.... to se nechá zvládat a na druhou stranu, ale potom nastupuje příjemný pocit uvolnění ... spíš mě pak štve následné podráždění žaludku. Tentokrát se mi žaludek nezvednul, jako při Carolině, ale opět tak 2 hod po požití začal tlačit... takže jsem průběžně popíjel po douškách mléko po lžičkách jogurt. Dal jsem si večeři a v pohodě. No a klasicky v noci cca kolem 1hod mě vzbudil opět podrážděný žaludek (asi jak se vyprázdní), tak jsem si šel cucnout mléka a OK..to se pak ještě opakovalo za cca 1hod ..dal jsem si trochu mléka a kus bábovky...no a do rána jsem spinkal jak nemluvně :thumbup:
Takže požitím a přetrpením palu v puse to nekončí... ten zlobící žaludek je horší... proto si takto celé extra papričky dávám v sobotu po obědě, v neděli nechodím do práce takže nehrozí nějaké nepředvídané situace :-)
http://www.foto-tapety.cz

Uživatelský avatar
chilli-max
Stálý člen
Příspěvky: 963
Registrován: 31 črc 2013 20:54
Reputace: 4
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: První koštnutí Brown Bhutlah

Příspěvekod chilli-max » 27 říj 2014 20:07

Kdo by chtěl koštnout tuto krásku a zažít zajímavé zážitky..tak jsem koukal že na semínka-chilli.cz budou ted od uterý prodávat čerstvé :firy: :thumbup:
http://www.foto-tapety.cz


Zpět na „Vaše videa s chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů