Žopský Vypalovák vol.2

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
Uživatelský avatar
OMO
Stálý člen
Příspěvky: 2195
Registrován: 03 říj 2012 19:03
Reputace: 3021
Obrázky: 0
Bydliště: Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Žopský Vypalovák vol.2

Příspěvekod OMO » 25 črc 2018 15:02

Ahoj Všem,

stejně jako minulý rok pokračujeme v čili jízdě. Vše už bylo řečeno. Budeme se na Vás moc těšit.

Tak jako loni, bude na místě probíhat sraz už čtvrtka. Dá se přespat pod střechou nebo i ve stanu.

Plakátek se dá vytisknout a vyvěsit třeba v zaměstnání na nástěnce ;) stahuj zde http://leteckaposta.cz/154451348

50504

kde: https://mapy.cz/turisticka?vlastni-body ... 76.126%22E

Link na stream:
https://www.youtube.com/watch?v=DCF6D93nqb4
Naposledy upravil 2 dne OMO; celkem upraveno 8x.
Life Is Too Short for Mild Hot Sauce

Baron z Žop
Stálý člen
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 srp 2012 18:40
Reputace: 3313
Obrázky: 0
Bydliště: Žopy

Re: Žopský Vypalovák vol.2

Příspěvekod Baron z Žop » 25 črc 2018 15:08

Paráda pane Omo!!!

tydzej
Stálý člen
Příspěvky: 521
Registrován: 05 říj 2017 12:27
Reputace: 1654
Obrázky: 0
Bydliště: Chudčice, 247 m.n.m.

Re: Žopský Vypalovák vol.2

Příspěvekod tydzej » 25 črc 2018 15:14

Já už jsem prakticky tam!!!!!!!! Se těším jak sviň...

Když jsem se vracel dodávkou z MORu, jeli jsme přes Holešov a viděl jsem ceduli s odbočkou na Žopy, stačilo natáhnout ruku z okýnka. Kdybych měl kontakt na Baronka, rovnou jsem tam už zůstal, spal bych mezi kytičkama. :angr: :angry2:

Jenda
Stálý člen
Příspěvky: 151
Registrován: 24 úno 2017 14:52
Reputace: 142
Obrázky: 0

Re: Žopský Vypalovák vol.2

Příspěvekod Jenda » 25 črc 2018 19:43

Hlásím se na zteč a moc se na Vás, pánové, těším.

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3519
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3661
Obrázky: 0

Re: Žopský Vypalovák vol.2

Příspěvekod MartinS » 25 črc 2018 20:42

Cusa chlapi, nebudu mit uz streamovaci techniku z prace, ale nejak si poradim. Mam stativ, kameru a vse potrebne, akorat si budu muset aktivovat vetsi data. Byl by i projektor, ale ve dne by stejne nebylo nic videt, takze to tahat asi nebudu. Minule byl celkem problem i vitr.

Pokud bude stejne misto, mel by stacit stolek, zidle a zapnuta elektrika.
Chtel jsem poresit mit druhou kameru dale, aby soutez mohla byt z lepsiho uhlu, ale musel bych poridit aktivni USB prodluzku, jeste to nejak promyslim.
Wirecast bohuzel neakceptuje uplne vsechny modely kamer, idealni by byla nejaka IP, kde clovek jen natahne ethernet kabel...

Pak se domluvit jestli bude DJ nebo ne. Pokud ano, pocitat s tim ze link po odvysilani nebude aktivni online kvuli autorskym pravum.
S tim ze ja bych delal opet zaznam i lokalne na pohodlnejsi pripadne sestrihani. Muze to byt treba full HD, s tim neni problem.
Jinak U-tube muze zablokovat i zivy prenos, kdyz tam bude kolize s autorskymi pravy.

Co se tyce streamu na U-tube, az budu mit vse poresene, otestuji a nahodim link.
Minule jsem musel snizovat kvalitu kvuli signalu a nakonec jsem skoncil u 720p 30fps x264 2,5Mbps

Zaznam muze jet nezavisle na tom na full hd.
S tim ze budu mit pouze jednu webku, jeste uvidim jestli sezenu druhou, bylo by to asi fajn.
Mam jen nejakou creative vga rozliseni sunku, pokud by nekdo mel nejakou alespon 720p na pujceni, bylo by to fajn.

Mozna jeste poresim ja, uvidime.

Zatim to vypada ze bych mohl dostat dovolenou a jet uz v patek rano. Budu mit 3 mista z Prahy volne.
Resp zatim to vypada ze beru asi Prahu, pokud nepojede drive a pak budou jeste pohodlne dalsi 2 mista.

Beru vetsinu co bude zrale, stream techniku + co bude treba nebo vam dojde dokoupim cestou, to neni problem.
Majdy mit zadne nebudu, nedavam to casove.
Ale mohu vzit nejaky pekny kerik do drazby, bude-li a prezije-li cestu :-D

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3519
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3661
Obrázky: 0

Re: Žopský Vypalovák vol.2

Příspěvekod MartinS » 25 črc 2018 21:03

Jeste me napadla dalsi vec spolecna mozna s GDPR, je nejak nove potreba souhlas soutezicich + obecenstva ze budou nataceni a streamovani zive?
Nebo staci jen nejake info u vstupu ze akce bude vysilana a kdo s tim ma problem ze nemusi chodit? Je to tedy blbe receno ale vite jak to myslim.

Jenda
Stálý člen
Příspěvky: 151
Registrován: 24 úno 2017 14:52
Reputace: 142
Obrázky: 0

Re: Žopský Vypalovák vol.2

Příspěvekod Jenda » 25 črc 2018 22:09

Martine, ahoj, vidim, ze myslis na vsechno.
Ja tak nejak doufam, ze GDPR v Zopech resit nebudem, byl jsi a vis, ze to neni masova zalezitost a lide, se kterymi jsem tam mel moznost prohodit par slov, byli v absolutni pohode.

Uživatelský avatar
Jacopo.F.
Stálý člen
Příspěvky: 682
Registrován: 22 zář 2014 13:32
Reputace: 697
Obrázky: 0
Bydliště: Olomouc, 228 m n. m.

Re: Žopský Vypalovák vol.2

Příspěvekod Jacopo.F. » 26 črc 2018 09:34

MartinS píše:
25 črc 2018 21:03
J ze budou nataceni a streamovani zive?
...... akce bude vysilana .......
A bude ????? :blink: :crazy: :ninja: :roll: :eek: :shock:


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů