Posezení v Plzni po roce - Posezení 2015

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Posezení v Plzni po roce - Posezení 2015

Příspěvekod Erben61 » 04 pro 2015 12:36

Ahoj všichni Palivci a pěstitelé chilli, chilli lidé kterým to pálí. Dovolím si volně navázat na vlákno,pozezení v Plzni, protože ač naplavenina, žiju už nějaký čas v Plzni a je mému srdci z mnoha důvodů blízká. Už nějaký čas se s kolegou ,,tifíkem,, zabýváme myšlenkou,že by nebylo od věci se sejít a pokecat, vyměnit si zkušenosti a probrat plány.Znovu nás k tomu nakoply reporty z Žop, což musela být super akcička. Myslíme si , že prosinec je příhodná doba, už trochu po sezoně a ještě trochu před výsevem a piplačkou předcházející novou bohatou další sezonu. A neměnně, příhodný čas vypadnout trochu z předvánočního šílenství a shonu. Já osobně mám pár dní volna těsně před svátky, ale můžeme se domluvit na jiném termínu. Mám i tip na podnik Nonstop naproti OC Centrum na Doubravce.....není tam moc plno, kulečník, kdyby došla řeč(čehož se nebojím).To je jen návrh, můžeme to udělat kdekoliv, třeba máte někdo dobré kontakty, vztahy a tak nějak. Takže vyzývám plzeňské příznivce chilli, chilli i příznivce plzeňského, aby se ozvali a doufám, že společně spácháme nějakou tu chillenost. Zdravím a :thanx: za pozornost a vítáme s tifikem Vaše návrhy a další aktivity :tiphat:




27952
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
gandalf
Stálý člen
Příspěvky: 2128
Registrován: 20 srp 2011 19:49
Reputace: 2435
Obrázky: 0
Bydliště: Netolice
Kontaktovat uživatele:

Re: Posezení v Plzni po roce - Posezení 2015

Příspěvekod gandalf » 04 pro 2015 15:09

Já právě lámu syna, který jednak na Doubravce bydlí, jednak chilli ode mně pravidelně konzumuje. Vybavil bych ho omáčkami, peníze má vlastní :-)

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Posezení v Plzni po roce - Posezení 2015

Příspěvekod Erben61 » 06 pro 2015 11:20

Všichni jsou vítáni, pravdou je , že ohlas zatím O , Na Doubravce netrvám. byl to jen můj návrh.Vlastně celé je to ve stadiu, že jsme si s ,,tifikem.. řekli a já to sem pověsil. :jalapeno: :thanx: za ohlas pane Gandalfe :tiphat:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: Posezení v Plzni po roce - Posezení 2015

Příspěvekod proki73 » 06 pro 2015 20:34

hošani rád bych přijel ovšem máte to dost na rychlo a hlavně ve špatnej měsíc za chvíli vánoce tak je co zařizovat ale držím palce


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů