Plzeňský chilli sraz 3.

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Plzeňský chilli sraz 3.

Příspěvekod Erben61 » 06 úno 2019 14:06

:firychil: :firychil: :firychil: Na vědomost se dává, že v Plzni jsme ještě úplně nezapadali mokrým sněhem, většina z naší partičky má již zaseto. A pro všechny případy, nově příchozí a opozdilce budou na srázku mimo různé pochutiny ,k mání i výběry semínek z Pandořiných skříněk několika zakládajících členů, včetně mojí maličkosti. :firychil: :firychil: :firychil:
Přijďte posedět a pobýt. :wave: :tiphat:
55386
55387
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Baron z Žop
Stálý člen
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 srp 2012 18:40
Reputace: 3313
Obrázky: 0
Bydliště: Žopy

Re: Plzeňský chilli sraz 3.

Příspěvekod Baron z Žop » 06 úno 2019 15:30

Upss tady mi něco Dědku něco neštymuje.... Sedánek na Borech se dá pojmout i jinak!!! :wave:
Ty už jsi kilnul ty dva co se ti měli starat o kytky???

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Plzeňský chilli sraz 3.

Příspěvekod Erben61 » 06 úno 2019 17:23

Nepřekvapuje mě, že jsi zareagoval na mou trochu dvousmyslnou pozvánku ......posedět atd zareagoval zrovna ty Barone. Přece jen jsme spolu už něco času strávili, leckde pobyli...... Pravdou je, že dědky co se hlídají jsem nekillnul, jen jsem tehdy trochu machroval, taky je pravdou, že se tak nějak snaží a nejenže mi to tolerujou ale i zalejou. Na druhou stranu si je kupuju stálým přísunem omáček, ten jeden je docela slušnej gurmán a ocení to, druhej to zas nejspíš přeprodává v hospodě. Jinak naše ,,domácí" pivnice ,,U korbele" je jedna z nemnoha klasických hospůdek v celý Plzni, moc fajn posezení, vstřícný personál přátelští a vůči chilli zvídaví štamgasti. Takže se docela těším. :jalapeno: :naga: :chipotle:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Plzeňský chilli sraz 3.

Příspěvekod Erben61 » 23 úno 2019 09:18

Zdravím všechny chillence. Tentokrát ne ze svého vlákna, ale tak trochu s propagandistického snažení zde. Spěchám trochu nabuzen poměrným úspěchem našeho snažení rozhýbat chilli v Plzni a tak chci přinést pár postřehů z našeho včerejšího setkání.
Možná úvodem je třeba říct, že všichni jež se zúčastnili a bylo nás včera už přes 20 nejsou pěstitelé chilli alespoň ne v měřítku zdejším. Ale pojídači, gurmáni a příznivci určitě, třebas jenom truhlíčkáři na parapetu ap..... :rollbaby:
Sešli jsme se po půl roce a já osobně jsem byl překvapen, že kromě známých tváří přibylo asi 10 lidiček kteří měli po chvíli bez problému nějaký ten capsaicíín v krvi a navíc co říci k našemu snažení co se týče pěstu a taky chilli dobrot.
Osobně mě nejvíc chutnali jakési pirohy plněné masem s chilli a Harissa jednoho se zasloužilých kolegů, která byla bombózní i tím že v ní použil i zauzené papriky a tím vypiloval vůni, barvu, chuť i konzistenci k dokonalosti.
Tak zpětně když o včerejším setkání přemýšlím, není to v tý Plzni zatím tak masová záležitost jako třeba v Brně ,ale co jsem poznal i nově příchozí, kdo chilli trochu propadne tak hořííííí a musím říct, že je to směs hodně zajímavých ,,týpků" a ,,živin" ze všech spekter společnosti. No dosti bylo slohu, přidám pár fotek s komentem a popřeju chilli zdar. :firychil: :thanx: :tiphat:

Tak nějak ....část stolu a zúčastněných.
55745
Moje maličkost s kamarádem Tomášem Ackrmannem jež je borec nejen na výrobky, ale svého času jel chilli ve velkém. (všimněte si sklenek pře ním)
55748
výrobečků bylo že místa nebylo.......byly i sazeničky
55749
,,ochutnej papričku"
55747
,,ukaž papričku"
55746
No a tak dále....nechci to zaplevit spoustou dalších ,,předzavíračkových" fotek. :thumbup: :thumbup: :thumbup: :tiphat:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Bacula
Stálý člen
Příspěvky: 2224
Registrován: 26 lis 2016 15:57
Reputace: 3634
Obrázky: 0
Bydliště: Praha, zahrada Oleška,370 m.n.m.

Re: Plzeňský chilli sraz 3.

Příspěvekod Bacula » 23 úno 2019 11:57

Pěkně si tam v Plzni žijete a žer... 😁
:thumbup:
Bacula

Uživatelský avatar
accuface
Stálý člen
Příspěvky: 822
Registrován: 01 led 2019 19:39
Reputace: 2808
Obrázky: 0
Bydliště: Olomouc

Re: Plzeňský chilli sraz 3.

Příspěvekod accuface » 23 úno 2019 12:47

Dobrej report ze srazu, podle počtu zúčastněných i úspěšný. Když vidím ty fotky, hned bych taky ochutnal, pěkně si tam dáváte do nosu :-).


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů