Chilli party vol5.

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
Uživatelský avatar
Vasjis
Stálý člen
Příspěvky: 1333
Registrován: 26 úno 2015 08:21
Reputace: 490
Obrázky: 0
Bydliště: České Budějovice

Chilli party vol5.

Příspěvekod Vasjis » 23 říj 2017 08:56

Ahoj hoši a dívky
rád bych vás pozval na chilli akci kde bude možnost ochutnat čerstvé chilli z mojí zahrádky sladké mufiny jak jinak než s chilli džemíky spousta omáček od těch slabších až odstraňovače rtů. Na akci se podílíme 3 nadšenci z řad domácích vařičů jak je tady asi každý přijďte kouknout a ochutnat :veryhot: . Akce se koná v Českých Budějovicích Klub Slávie 28.10.2017 od 19hod.

Za Chilli power for people Váš Vasjis :tiphat:


Oficiální pozvánka:
Jsme tu zpět už popáté! A zase o něco pálivější. Už to určitě znáš - sladký i slaný pochoutky, čerstvý i zavařený papričky, domácí omáčky, sirupy a marmelády. Dát si můžeš taky vostrej špiritus a když přijdeš včas, chlístnem ho do tebe rovnou u dveří. Víš o chilli něco víc? Je tu hra "Máme rádi chilli"! Nebo se přihlaš do soutěže a nech si propálit kotel Carolinou Repaer nebo doslova zničit toxickým odpadem (Toxic Waste! 6.4 Million SHU). Přijď si vyměnit zkušenosti, rady nebo se jen pobavit, pojíst a popít. Bude taky tombola a veř, že prázdnou jistě neodejdeš.

- welcome drink Absolut Moruga - myslím jen pro pár nejrychlejších
- hra "Máme rádi chilli"
- soutěž v pojídání pálivého
- tombola o ceny
- vstup 40,-

Kdo má fb tak tady je přímo událost vytvořenáhttps://www.facebook.com/events/7337985 ... %22%3A2%7D

Uživatelský avatar
OMO
Stálý člen
Příspěvky: 2195
Registrován: 03 říj 2012 19:03
Reputace: 3021
Obrázky: 0
Bydliště: Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Chilli party vol5.

Příspěvekod OMO » 23 říj 2017 11:15

Hodně štěstí. Na Zlínsku teď cajti vybrali pár "domácích vařičů" :D
Life Is Too Short for Mild Hot Sauce

Uživatelský avatar
Vasjis
Stálý člen
Příspěvky: 1333
Registrován: 26 úno 2015 08:21
Reputace: 490
Obrázky: 0
Bydliště: České Budějovice

Re: Chilli party vol5.

Příspěvekod Vasjis » 23 říj 2017 12:58

OMO píše:
23 říj 2017 11:15
Hodně štěstí. Na Zlínsku teď cajti vybrali pár "domácích vařičů" :D
Jenže ty vařily perník :D

Uživatelský avatar
Vasjis
Stálý člen
Příspěvky: 1333
Registrován: 26 úno 2015 08:21
Reputace: 490
Obrázky: 0
Bydliště: České Budějovice

Re: Chilli party vol5.

Příspěvekod Vasjis » 30 říj 2017 17:55

Nevím jestli tam někdo odtud byl ale každopádně se mi nepřihlásil :(
Akce jako vždy je pro všechny z pořádajících stran hrozně náročná jak časově psychicky. A nestíhá si akci užít jak host tak Vám to milí Chillenci zkusím popsat svíma očima dokud to mám ještě před očima. Sobota ráno budík v 7:00 a jde se ladit poslední resty lepit etikety balit do krabic/ beden vše o co by mohly mít smrtelníci zájem. Z mé strany se jednalo o džem, chutney, 6 druhu omáček jak to nazval jeden z návštěvníků spíše zmizík na rty. česrstvé chilli asi 15druhů, chilli sůl, květák naložený s chilli v carry nálevu, chilli koření, sušené maso (jerky), zelnáky s chilli, nagabrainovici, a placky něco jako odznáčky. Ráno jsem ještě mlel koření ( deratizoval byt ) a pak nanosil vše do auta hodil rychlou sprchu a ve 14:00 nástup na místo klání vynosit věci domluvit poslední drobnosti rozmístit věci po sále a připravit si stánek. Kolem 3 hod dorazil kámoš Pavel B. tvrdé jádro zná z Žopského Vypalováku. Představil jsem všem kdo byly na místě prvního soutěžícího a svého černého koně :firy: . Pak jsme s Pavlem prohodili par vět a doladili stánek ( 2 stoly sražené do L k sobě ) pak jsempřipravil jsem si věci na soutěž a nabrousil papričky. Těsně před 19 hod se začali do sálu courat první návštěvníci a začal ten pravý blázinec. Na rychlo jsem nakrájel ještě pár papriček na košt habanero lemon , TS black, rocoto, a TSM kterou samozřejmně přišlo zkusit nejvíc lidí :bow: přál bych vám vidět ty pohledy po prvním zkousnutí 1x2mm kousku k nezaplacení ty lidi si to nenechaj vysvětlit. Večer plynul dál lidé ochutnavali výčep nestíhal točit pivo! Jako první část programu byla soutěž dvou týmů něco mezi activity kdo zná a máme rádi česko na téma chilli. Byla to celkem sranda příklad v pantonimně předvést raní sraní po chilli akci :smoketoil: nebo semeno chilli asi si dokážete představit co se dělo na podiu chvílema jsem měl namále abych nebrečel smíchy . Rozdali se ceny moderátoři dali rychlé pivo cígo a šlo se na věc :jalapeno: .

Playlist byl jasný

1. Bischops crown okolo 30 000SHU
2. Rawit paprička pálivost okolo 100 000 SHU
3. Habanero tasmania 150 000 SHU
4. BBq devils
5. Guláš + pyré ( výběr z papriček )
6. Plum Bomb ( švestková omáčka od chilli power for people )
7. Anglická Hořčice s 1/2 habanero
8. Normální habanero red 325tis SHU
9. Satan revange omáčka
10. Paprička Pink tiger 500-700tis SHU
11. Paprička Big red mama 900tis SHU
12. Maliny s pyré z Caroliny reaper 50/50
13. Paprička Nagabrain 1milion SHU
14. Zetko omáčka obsahující extrakt 4 000 000 SHUNa etiketě je uvedeno : "nebude Vás chtít zabít, ale vy si to budete přát!" V omáčce je obsažen 4Milionový extrakt. Prostě peklo se vším všudy 
15. Trinidad skorpion moruga Momentálně druhá nejpálivější paprička na světě 1,5 - 2mil
16. Toxic waste EXTRAKT 6,4 Milionu SHU

Klání zeleniny vs. člověk začalo zlehka ale postupně se přibrušovalo do 7 kola nikdo nevypadl a to jsem ani nepředpokládaly ale pak to už začalo na některé borce být dost :veryhot: pot, slzy, a nudle tekly proudem. V sále bylo cca 26C tak bylo dost tepla samo osobě. Moderátoži komentovali co a jak kde se pěstuje co jak pálí a kdo jak ze soutěžících mění barvu. V 8 kole pokud mně pamět neklame tak vzdaly dva borci že mají dost čapli mlíko a odešli do řad diváků. Po habaneru (8kole) už se ale děli věci chtěl jsem už servírovat 9 kolo ale v tom slyším moderátora ajajaj :figik: první odpadlík co nezvládl žaludek celý se klepal a chtěl okamžitě odběhnout to jsem mu nedovolil protože nevypadal že by mohl vůbec chodit jak se třásl nechali jsme ho sedět vydýchat a povolali kamaráda aby mu pomohl pryč jediné co pořád opakoval že potřebuje cigáro :smoke10: mezitím se rozjelo habanero i v dalších účastnících a barvy lítali naservíroval jsem 9 kolo a to už bylo odděleno zrno od plev ( napsal jsem to hnusně ale tady už se rýsovalo finální složení ) složení beze změn všichni drží ale někteří už z posledních sil. Připraven ping tigra z klece ven sleduji soutěžící a postupně sklízím po odpadlících. Jen co jsem rozdal ping tigra tak chlapík vzdává vyděšen z barvy a velikosti plodu. Ping tiger v soutěžících a opět nenechaví moderátoři cupují soutěžící dotazy jaké to je proč to dělají atd. začínám připravovat 11 kolo a slyším další ajaja :figik: :figik: tentokrát duet soutěžících. Opět blink pauza. Po big red mama opustil soutěžící dlouholetý závodník Marek bohužel na bramborové pozici se slovy že satan si pro něj přišel ( nesnáší omáčku Satan revange 9 kolo vždy ho zničí ) máme finální trojici. Připravujeme horké maliny jež obsahovali 50%caroliny R kdo chce 7 pot primo a 50% malin to už ale neunesl další soutěžící a utekl ze scény bez rozloučení ( WC ). Zbývají nám poslední dva Černý kůn Pavel alias Jesení boy a nějaký nováček který ale vypadal že nevydrží v celku ani 5 min. Naservíroval jsem Nagabrain a oba borci snědli ve stejném rytmu. No co vám budu povídat moc jim nechutnal a to je přitom tak krásně ovocný :) tohle už byl souboj žaludků a když moderátor četl co kluky čeká dál nováček sahá po mlíku a celý sál řve nééééé polož to na asi min poslechl ale po chvilce nováček bere mlíko a lije ho do sebe plnými doušky . A PAVEL se tak stal novým Chilli Vládcem Českých Budějovicích.Jdu k němu a jak v boxu zdvihám ruku nad hlavu a druhou hecuji publikum aby ho po zaslze odměnily nezkutečný řev opravdu síla kdybych v sobě neměl 8 piv tak jsem tam sebou flák. Předal jsme diplom za první místo ale druhé a třetí místo nikde ani po opakovaných pokusech nepřišel ani soutěžící ani jeho kámoši. Legenda praví že už je nikdy nikdo neviděl. Pak jsem vylosovaly tombolu která čítala asi 27 položek chilli omáčky, knížky, trička, reklamní propisky, poukazy na taxík ale i na tetování . Pak jsme sklidili sta stage a stánky a vydali se domu :tiphat:

Pokud tam někdo byl byl bych rád za podobnou recenzi a doufám že si pamatuju dobře kdo kdy vypadl :chsauce: jinak pruběh byl stejný kola nemusí sedět. Díky že si to aspon někdo přečetl a Chilli zdar Váš Vasjis :tiphat: :wave:

Uživatelský avatar
Vasjis
Stálý člen
Příspěvky: 1333
Registrován: 26 úno 2015 08:21
Reputace: 490
Obrázky: 0
Bydliště: České Budějovice

Re: Chilli party vol5.

Příspěvekod Vasjis » 30 říj 2017 18:13

Tady je ještě odkaz na pár fotek z akce kdo má FB https://www.facebook.com/chillicb/photo ... =3&theater

Uživatelský avatar
OMO
Stálý člen
Příspěvky: 2195
Registrován: 03 říj 2012 19:03
Reputace: 3021
Obrázky: 0
Bydliště: Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Chilli party vol5.

Příspěvekod OMO » 30 říj 2017 18:15

Co chceš .. jeho děda byl pták :D Vypalovák by měl obhájit jak tak čtu
Life Is Too Short for Mild Hot Sauce

Uživatelský avatar
Vasjis
Stálý člen
Příspěvky: 1333
Registrován: 26 úno 2015 08:21
Reputace: 490
Obrázky: 0
Bydliště: České Budějovice

Re: Chilli party vol5.

Příspěvekod Vasjis » 30 říj 2017 18:16

OMO píše:
30 říj 2017 18:15
Co chceš .. jeho děda byl pták :D Vypalovák by měl obhájit jak tak čtu
před soutěží vždy šáhl do tašky a nic nevindal tak sem říkal at si přestane píchat ten ptačí gen :D

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Chilli party vol5.

Příspěvekod Erben61 » 31 říj 2017 21:32

Hezkej report Václave, náhodou píšeš jak starej písmák a hlavně žádný bláboly, jak tvrdí zlí jazykové. Dokonce za mě, je tam i dost vtipu takže je vidět, že baštíš i vtipnou kaši a néééé, že žereš jak prokoplej, zvlášť maso jak tvrdí další ještě zlejší jazykové. Tak příště, doufám na Vypalováku posílíš naše řady. :respect: :wave: :tiphat:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů