Dorset Naga+Jigsaw

Vlastní videa s chilli
Uživatelský avatar
vavy.p
Stálý člen
Příspěvky: 457
Registrován: 13 úno 2014 17:18
Reputace: 4
Obrázky: 0
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Dorset Naga+Jigsaw

Příspěvekod vavy.p » 08 zář 2014 20:13

Takže pánové slibovanej double štych
:angry1: http://youtu.be/xVGYpqFZ6tY" onclick="window.open(this.href);return false;

Filichilli
Stálý člen
Příspěvky: 599
Registrován: 22 led 2013 15:05
Reputace: 1
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Dorset Naga+Jigsaw

Příspěvekod Filichilli » 09 zář 2014 00:12

Potěšilo, že jsi se zhostil toho zkusit moji jigsaw :) Osobně mě taky přišla slabší jako 7POD Brainstrain, kterou tam máš taky.

Uživatelský avatar
vavy.p
Stálý člen
Příspěvky: 457
Registrován: 13 úno 2014 17:18
Reputace: 4
Obrázky: 0
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Re: Dorset Naga+Jigsaw

Příspěvekod vavy.p » 09 zář 2014 06:36

No ona nějak silná nebyla, ale byl jí hroznej balík. Žaludek to dlouho přebíral, a asi po hodině když jsme šli domů jsem tam raději půllitr mléka pustil preventivně, po moruze jsem měl obavy o přechod žaludek-střevo, ale nakonec ještě větší pohoda než u 7pot 5max10 minut a byl klid, asi si zvyká i potrubí.. :-)

JuraS.
Stálý člen
Příspěvky: 240
Registrován: 18 lis 2013 13:39
Reputace: 1
Obrázky: 0
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Dorset Naga+Jigsaw

Příspěvekod JuraS. » 09 zář 2014 09:42

Příští sezonu dám do jednoho uzavřeného prostoru TSM, TSBT a ještě nějaké nad milion a dám tam i včeličky samotářky ať mi to přírodně ojedou. Pak ti pošlu plody toho co se z toho nakříží když tě tak baví zkoušet co zvládneš. Já je beru jen proto, že mají specifickou chuť a to pálení je prostě bonus navíc. Nejde mi primárně o to jestli mi to urve držku. Zrovna včera jsem koupil originál mexickou konzervu chilli con carne. Zkus si to udělat doma a dát do toho jiné chilli papriky a nebude to ono.Je to jako dělat buřtguláš z kuřecího...

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Dorset Naga+Jigsaw

Příspěvekod lobo » 09 zář 2014 10:19

Ty už to jíš jak sušenky :respect: :tiphat:

Uživatelský avatar
vavy.p
Stálý člen
Příspěvky: 457
Registrován: 13 úno 2014 17:18
Reputace: 4
Obrázky: 0
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Re: Dorset Naga+Jigsaw

Příspěvekod vavy.p » 09 zář 2014 14:16

JuraS. píše:Příští sezonu dám do jednoho uzavřeného prostoru TSM, TSBT a ještě nějaké nad milion a dám tam i včeličky samotářky ať mi to přírodně ojedou. Pak ti pošlu plody toho co se z toho nakříží když tě tak baví zkoušet co zvládneš. Já je beru jen proto, že mají specifickou chuť a to pálení je prostě bonus navíc. Nejde mi primárně o to jestli mi to urve držku. Zrovna včera jsem koupil originál mexickou konzervu chilli con carne. Zkus si to udělat doma a dát do toho jiné chilli papriky a nebude to ono.Je to jako dělat buřtguláš z kuřecího...
Klidně pošli nahraju video, ale buřtguláš bych určitě nedělal, bo gulaš z brambor a škrobu spousty prášku a kuřecího separátu je podstatně horší než takový dobrý kuřecí ragů, co že se ingradiencema da přirovnat k tomu tvýmu buřtguláši.... brrrr to je zvrhlost...

Filichilli
Stálý člen
Příspěvky: 599
Registrován: 22 led 2013 15:05
Reputace: 1
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Dorset Naga+Jigsaw

Příspěvekod Filichilli » 09 zář 2014 20:32

Jsem Ti říkal, běž si tam sednout jako náhradník a beztak by jsi byl v první desítce :D

Uživatelský avatar
Findejs
Stálý člen
Příspěvky: 140
Registrován: 21 srp 2012 22:16
Reputace: 4
Obrázky: 0

Re: Dorset Naga+Jigsaw

Příspěvekod Findejs » 11 zář 2014 20:30

chlape, ty by jsi mohl z fleku pít žhavou lávu :respect:
máš ode mě plusovou karmu :thumbup:


Zpět na „Vaše videa s chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host