Zdravím všechny chilli blázny

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
Drap
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 18 črc 2020 19:04
Reputace: 10
Obrázky: 0

Re: Zdravím všechny chilli blázny

Příspěvekod Drap » 20 črc 2020 13:59

chris píše:
19 črc 2020 16:25
Vítej mezi chilence :-)

A btw, díky za tu fotku hranolových ohrádek. Hodně zajímavé řešení které mi teď bude vrtat v hlavě, vyřešilo by mi to pár problémů s tím že na vnější straně balkónu mám místo zábradlí zídku a tudíž bídné podmínky pro uvazování, a taky to pěkně vymezí kytkám prostor který mají povoleno okupovat. :thumbsup:
Noo tohle mě napadlo už na jaře když jsem plánoval rocota. Jenže před týdnem mi došlo že to nebude až tak dobrej nápad protože ty rocota co jsou tam první rok mají teprve květy, maximálně se začínají klubat nějaký papričky. Tím pádem dozrávat budou až někdy v listopadu počítám. Minulej rok ty prvoročky byly to stejný a musely dovnitř za okno. Takže s tím vázáním je to těžký když je pak budu muset nějak stěhovat a odvazovat. Už teď z toho mám strach, budu se snažit vázat co nejmíň.

Uživatelský avatar
diabolus
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 16 led 2020 19:43
Reputace: 58
Obrázky: 0
Bydliště: Hodonín

Re: Zdravím všechny chilli blázny

Příspěvekod diabolus » 25 črc 2020 20:48

Zdar...jsem tu nováčkem...už jsem si vybíral 'setbu' na příští rok a tvé rocota mě vcelku navnadili...a to jsem chtěl jen pár kytek...nevím kam to budu sadit :-O
Chilli rookie i rockie,nehledám extrémy,spíš zajímavé chutě.19-20´ jsem zahájil svou první :nuke: sezónu.A jelikož máme galaktickou spotřebu všemožných past,chilli a jiných laskomin,pídím se po výnosných odrůdách středního spektra atomové stupnice,aby nezabraly stodolu neb domeček není nafukovací.


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů