Zdravím na zajímavém fóru a rovnou se zeptám...

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
PaHor
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 26 kvě 2013 21:40
Reputace: 0
Obrázky: 0

Zdravím na zajímavém fóru a rovnou se zeptám...

Příspěvekod PaHor » 26 kvě 2013 21:54

Ahoj, zdravím všechny!

V kostce o sobě: Pavel, 42, Praha. Vášnivý kuchař (thajská, čínská, mexická a další kuchyně), milovník brnění kořínků vlasů z pálivosti pokrmu. :-D
Viva bílá slovenská paprika a cokoli s pálivostí alespoň na této úrovni!
Na terase několik truhlíků s bylinkami a dva s papričkami z Hornbachu. Jedna sazenička plodí pikantní "rohy", druhá -bohužel- sladkou odrůdu.

Hledám v Praze a blízkém okolí obchod, kde lze koupit buď k přesazení do truhlíku dostatečně vzrostlé rostlinky nebo alespoň hotové papričky. Semínka, která jsem v březnu vysadil, mi nevyrostla. :-/ Bratr pokouší štěstí s něčím údajně opravdu ďábelským (Trinidad Scorpion?), ale nechce mi nic prozradit dřív, než i jemu semínka vyklíčí.

Mně se podařilo narazit zatím pouze na eshop MEXICALI (http://www.hot-shop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;), leccos lze koupit i v Marks&Spencer na Václavském náměstí.

Děkuji všem za tipy!

Uživatelský avatar
Dr.Pedr
Stálý člen
Příspěvky: 1399
Registrován: 28 pro 2011 11:26
Reputace: 159
Obrázky: 0
Bydliště: KOLÍN

Re: Zdravím na zajímavém fóru a rovnou se zeptám...

Příspěvekod Dr.Pedr » 27 kvě 2013 06:11

:tiphat: Pokud sháníš sazenice ,udělej si výlet .. Kolín- Štítary...každá neděle brzo ráno (trhy) ( 6-9 h).
Jinak zakup semínka a vypěstuj si to sám doma za oknem... :wave:

PS: http://www.seminka-chilli.cz/?utm_sourc ... skyscraper" onclick="window.open(this.href);return false;

PS II: Hornbach má v nab.asi 5 druhů sazenic chilli ...je tam i Habanero..(27.05.2013)

PaHor
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 26 kvě 2013 21:40
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Zdravím na zajímavém fóru a rovnou se zeptám...

Příspěvekod PaHor » 29 kvě 2013 20:22

Díky!

Štítary nejsou daleko a do Hornbachu si rozhodně taky zajedu. ;-)


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů