Ezekiell

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
Uživatelský avatar
Ezekiell
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 07 bře 2012 12:00
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Žilina, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Ezekiell

Příspěvekod Ezekiell » 19 bře 2012 13:58

Ahojte paprickari,

Ja som Marek a mam 25. K chilli som sa dostal len pred par rokmi ako konzument. Postupne zistujem ze hranica toho co znesiem je oproti ostatnym ludom posunuta (aj ked Naga jolokia je aj na mna moc :veryhot: ) a tak sa vyzivam v jedeni najpikantnejsich jedal co v restikach najdem. :foods: Nakolko uz som dlho nezaznamenal poriadnu vyzvu rozhodol som sa ze si skusim nejake papricky vypestiovat doma. :rolleyes: A tak som sa dostal na toto forum.

Zivim sa ako softverovy vyvojar a okrem papriciek mam mnoho inych konickou: Sporty (plavanie, volejbal, ping pong, turistika,..), krcmove hry (biliard, snooker, kalceto, poker,..) gitara, priroda celkovo, no najviac sa momentalne venujem masozravycm rastlinkam. :-) Vsimol som si ze aj tu je par ludi, co popri paprickach pestuje aj masozravky, tak ak vas to zaujima davam do pozornosti minuly rok zalozene obcianske zdruzenie SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov mäsožravých rastlín, ktoreho som zakladajucim clenom a konatelom.

Ak sa tu najde nejaky pestovatel z okolia Ziliny, ozvy sa a mozme skocit na jedno a troska socialnejsie pokecat. Ja sa idem pustit do citania fora a dufam ze coskoro sa pochvalim s plodmy mojho usilia. Inak tento smajlik je uplne peckovy :naga: .

Tak zatim ;)

Uživatelský avatar
Hami
Stálý člen
Příspěvky: 448
Registrován: 19 čer 2011 21:44
Reputace: 3
Obrázky: 0
Bydliště: Mělník

Re: Ezekiell

Příspěvekod Hami » 19 bře 2012 20:01

Buď zdráv a vítej mezi námi :-)


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti