-mm-

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
-mm-
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 18 dub 2018 10:13
Reputace: 14
Obrázky: 0

-mm-

Příspěvekod -mm- » 20 dub 2018 12:14

Ahoj, jmenuji se Petr a s papričkama jsem začal letos. Tak snad se něco povede. Z koníčků - rád se toulám okolo potoků a řek s muškařským prutem a rád vařím. Láska k dobrému jídlu mě dovedla také k pěstovaní bylinek.

Když jsem tak jednou ke konci zimy dělal čínu, tak mě při čištění chilli papričky rawit od semínek napadlo že bych to mohl zkusit hodit do hlíny. Začal jsem hledat informace na internetu a nějak jsem se zbláznil, ty fotky papriček jsou užasné.

Přesunuto do Zkušební sezóna 2018
Naposledy upravil 1 dne -mm-; celkem upraveno 20x.

petr.polasek
Stálý člen
Příspěvky: 1727
Registrován: 21 pro 2016 12:53
Reputace: 2904
Obrázky: 0
Bydliště: Tlustovousy
Kontaktovat uživatele:

Re: -mm-

Příspěvekod petr.polasek » 20 dub 2018 12:17

Ahoj, vítej zde na fóru. Taky muškařím, takže tu najdeš kolegy nejen v pěstování papriček. Zveřejnění fotek se neboj, je to nejlepší možnost jak vychytávat chyby, popř. se jich vyvarovat. Nechť ti papričky rostou a ryby berou.

-mm-
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 18 dub 2018 10:13
Reputace: 14
Obrázky: 0

Re: -mm-

Příspěvekod -mm- » 20 dub 2018 12:49


-mm-
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 18 dub 2018 10:13
Reputace: 14
Obrázky: 0

Re: -mm-

Příspěvekod -mm- » 20 dub 2018 13:05

petr.polasek píše:
20 dub 2018 12:17
Ahoj, vítej zde na fóru. Taky muškařím, takže tu najdeš kolegy nejen v pěstování papriček. Zveřejnění fotek se neboj, je to nejlepší možnost jak vychytávat chyby, popř. se jich vyvarovat. Nechť ti papričky rostou a ryby berou.
Ahoj kolego Muškaři :-) děkuji za přivítání a přání, trošku jsem to tu poupravoval ať to odpovídá zvyklostem fóra.

PlantChilliToChill
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 20 bře 2018 14:10
Reputace: 6
Obrázky: 0
Bydliště: Nová Dubnica, Slovensko

Re: -mm-

Příspěvekod PlantChilliToChill » 22 dub 2018 08:03

Dobrý deň! :tiphat:
Vítam ťa tu na chilli fóre :wave: ! Aj ja som nováčik a tak dúfam že nám pestovanie víde obom. Ako si už asi zistil som zo Slovenska. Ale dosť o mne. Ako som čítal chytáš ryby,.....No ja síce nie ale keby som mal v blízkosti rybník tak určite chytám, teda aspoň to skúsim. Bylinky som už pestovať skúšal, nuž ale ani mi nevyklíčili :rn: . No a vidím že aj varíš. Síce milujem (a to neklamem) varenie ale ešte sa to tak trochu stále učím. Rawitka je fajn paprika, ale keby som ti mal do jedla nejakú doporučiť, tak to určite bude Aji Charapita. Aj najlepšie reštaurácie po nej túžia ešte viac ako po peniazoch a to je fakt čo povedať. No a to je asi všetko čo by som chcel povedať. Prajem ti v pestovaní veľa štastia! :thumbup:
Za všetky odpovede popredu ďakujem! :thanx:

Uživatelský avatar
Chozee77
Stálý člen
Příspěvky: 1513
Registrován: 11 bře 2017 13:45
Reputace: 2847
Obrázky: 0
Bydliště: Prostějov 223m n.m.

Re: -mm-

Příspěvekod Chozee77 » 22 dub 2018 13:33

Ahoj a vítej..taky sem od loňska nováček v pěstování 😉😇
A jak tě jednou láska k chilli chytí..tak se jí nezbavíš..😀😍
Vyhodili ho z okna!!! Tůnu... Tůnu??? Tolik toho zas nebylo...🤟😎 Jára Da Cimrman


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů