Katkasy

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
katkasy
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 30 bře 2012 18:17
Reputace: 0
Obrázky: 0

Katkasy

Příspěvekod katkasy » 04 dub 2012 14:33

Ahoj všichni,

k chilli papričkám jsem se dostala před 4 lety, kdy jsem si koupila první 2 sazeničky chilli, ale neznámé odrůdy. Doma zachutnaly a od té doby si je z vlastních semínek pěstuji. Letos jsem objevila jeden super obchod :thumbup: se semínky a objednala pár druhů na zkoušku. Všechny vyklíčily a už mi rostou sazeničky: Medusa, Bulgarian Carrot, Habanero Yellow, Black Pearl, Jalapeno Delicious, Sigaretta di Bergamo, Elephant´s Trunk, Naga Jolokia a moje neznámé. Takže se těším na sklizeň.
Jinak ráda střílím - jsem pistolářka. V létě je moje disciplína SP 30+30 a v zimě VzPi 40. Taky ráda jezdím na kole a čtu.

Uživatelský avatar
Chilli.tk
Stálý člen
Příspěvky: 226
Registrován: 08 kvě 2011 22:35
Reputace: 4
Obrázky: 0
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Katkasy

Příspěvekod Chilli.tk » 04 dub 2012 17:31

Vítej:tiphat:
moc žen tu nemáme:-) Asi není dost masochistek jako masochistů:-)

Přeju hodně zdaru a načerpaných rad a inspirace

Chilli.tk

Grolldir
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 23 bře 2012 00:38
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Katkasy

Příspěvekod Grolldir » 06 dub 2012 09:44

Ahoj tak to máme hodně společného :) já jsem dřív střílel ale jinou disciplínu VzPu přes zimu a v létě malorážku pak jsem toho po letech nechal když jsem zjistil že na tom nějak hůř vidím místo toho abych šel na oční a nechal si napsat brýle, plno věcí mám ještě ale doma tak člověk nikdy neví.
Chilli jsem začal pěstovat letos pějně od semínek tak uvidíme jaká bude první úroda.

katkasy
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 30 bře 2012 18:17
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Katkasy

Příspěvekod katkasy » 07 dub 2012 17:08

Grolldir píše:Ahoj tak to máme hodně společného :) já jsem dřív střílel ale jinou disciplínu VzPu přes zimu a v létě malorážku pak jsem toho po letech nechal když jsem zjistil že na tom nějak hůř vidím místo toho abych šel na oční a nechal si napsat brýle, plno věcí mám ještě ale doma tak člověk nikdy neví.
Chilli jsem začal pěstovat letos pějně od semínek tak uvidíme jaká bude první úroda.
Ahoj, dokud vidíš alespoň trochu na mušku, tak je to dobrý :) terč až tak důležitý není a alespoň tě neláká koukat na zásahy :) Nech si napsat brýle a hned to bude samej centr. :) Je to škoda, že se o sportovní střelbě mluví jen jednou za 4 roky, když je Olympiáda.
Tak hlavně aby se úroda vydařila. Mě už Bulgarian Carrot nasazuje první květy.

Uživatelský avatar
Chilli.tk
Stálý člen
Příspěvky: 226
Registrován: 08 kvě 2011 22:35
Reputace: 4
Obrázky: 0
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Katkasy

Příspěvekod Chilli.tk » 07 dub 2012 23:04

Tak hlavně aby se úroda vydařila. Mě už Bulgarian Carrot nasazuje první květy. // tak je otrhávej dokud si nebudeš jistá že chceš takhle velké rostliny...


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů