Karlík

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
karlik
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 06 úno 2017 10:36
Reputace: 0
Obrázky: 0

Karlík

Příspěvekod karlik » 09 bře 2017 12:29

Ahojky všem.

Rad bych se predstavil. Jsem z Prachenskeho kraje, a papricky mam jako konicka.
Letos jsem si uz zase dal predsevzeti ze rozpestovani omezim a zase toho mam vic nez bych mel mit.
Od prosince pestuji v nekolika etapach, takze velikostne mam nekolik typu.
Vzacnejsi rostlinky davam do jiffy, tech kterych mam vice davam do raselinovych tablet z OBI.
Svitim zarivkama 2x36w a jednou ledkovou 965. /120cm/+ prisvecuji ctyrmi 10w led-halogeny, /temi zacinam/.
Hnojeni mam hosticke na papriky a rajcata, ktere davam s cajovym vyluhem.

Toto je Pink tiger. Ve velikosti asi 20 cm papricky zkracuji o horni patro aby se mi rozvetvily.

Obrázek

Celkovy pohled od te doby se mi podarilo jeste neco pridat.

Obrázek

Toto je okrasna, kterou mam uz leta. Z nejakeho marketu, a protoze mi vyhovuji chutove tak jich mam i letos rozpestovano nejvic.

Obrázek

No a letos pro mne novinka 7POT. ted uz je taky vetsi.

Obrázek

Zatim nastesti nemam problemy se skudci, to u mne prichazi az kdyz jdou rostlinky ven. Mam pripraveny 10l kyblicky dole provrtane.
Letos jsem zkusil nechat i nektere vzrostlejsi z lonska, ale s tim jsem moc nepochodil. Zustaly mi nez dve jalapena a kdyz je srovnam s novymi tak priste uz do toho nejdu. Dalsi tri rostlinky jsek si sice odrovnal sam protoze jsem je prelil ale celkove se mi to nezdarilo. Pokud srovnam klicivost kterou mam pres 80 procent, a vzrust rostlinek a jejich kosatost, tak je rozhodnuto.

Jinak papricky konzumuji syrove, nakladam do vodky, delam masticky, prokladam do marinad, no a nejvic se nalozi do sladkokyseleho nalevu na okurky. Osobne si nemyslim ze snasim velke palivosti a tak ty nejvice palive jdou prave do masticek. Od 1.3. jsem dal do parnicku i z proagra ktere jsem dostal jako darek i super palive 2.000.000 zatim nejvetsi ma osm cm a dari se ji tak uvidime. Ostatnim hodne zdaru. Karlík :firychil:


Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Karlík

Příspěvekod Erben61 » 11 bře 2017 13:25

Ahoj, zdravím a vítám Tě na fóru. Jsi tady nový, ale zdá se, že to máš zmáknutý a pevně v rukou. Nejvíc mě tu baví nováčci, kteří hned pěstují TSM a pod a přitom nemají ponětí. Ty k nim zjevně nepatříš a můžeš být posilou. Tak ať se Ti daří. :respect: :tiphat:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů