jiho

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
jiho
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 04 úno 2018 09:54
Reputace: 11
Obrázky: 0
Bydliště: Kralice nad Oslavou

jiho

Příspěvekod jiho » 04 úno 2018 11:04

Ahoj, žiji na samotě v Kralicích n. Oslavou, v nadmořské výšce cca 400 m n.m. a chilli se snažím pěstovat už několikátý rok. Celkem se daří běžné odrůdy (začínal jsem s Hungarian Black, Numex Twilight, Cayenne Yelow, Cayene Purple, Ring of Fire, Sparkler a Thanksgiving), vloni jsem se pustil i do odrůd Habanero. Tam jsem už narazil na potřebu vysévat dřív a trošku výsevům přitopit. Takže jsem vyhrabal lepenkovou bednu, kus polystyrenu, topnou podložku 9W, termostat, časový spínač a LED 30W reflektor (6300K, 2100 lm). Vnitřek krabice jsem potáhnul isotermickou fólií z vysloužilé autolékárničky, vložil polystyren, topnou podložku a na to posadil zakoupený plastový skleníček (38x24x18 cm) a na horní okraj krabice zavěsil LED. Termostat mám nastavený na cca 28°C +-1°C. Podrobnější popis udělám, až si tady zřídím galerii. :-)
Letos jsem vysel nejen Habanera, ale i některé ze "super hot" (např. Infinity, Trinidad Scorpion Moruga, Naga Jolokia PC1).
Zdravím všechny a už teď děkuji za cenné zkušenosti a rady, které tady na fóru nacházím.
Jiří
Naposledy upravil 1 dne jiho; celkem upraveno 5x.

Uživatelský avatar
Chozee77
Stálý člen
Příspěvky: 1513
Registrován: 11 bře 2017 13:45
Reputace: 2847
Obrázky: 0
Bydliště: Prostějov 223m n.m.

Re: jiho

Příspěvekod Chozee77 » 04 úno 2018 11:13

Ahoj a vítej... :tiphat:
Velmi zkušený nováčku tady... :thumbup: :jalapeno: :wave:
Vyhodili ho z okna!!! Tůnu... Tůnu??? Tolik toho zas nebylo...🤟😎 Jára Da Cimrman


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů