David z Boskovic

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
GrenyD
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 28 kvě 2016 20:51
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Boskovice

David z Boskovic

Příspěvekod GrenyD » 08 čer 2016 14:48

Zdravím všechny! I přestože jsem na fóru už nějakou tu chvilku, tak se celkem nezdvořile představuji až teď.

No co o mě? První sezóna v pěstování chilli - mám dvě rostlinky, Cayne Purple a 7Pod Bubble Gum.

Co mám rád je asi zřejmé - já rád pálivé. Nepatřím mezi žrouty syrových milionovek, ale za to mám rád různé čalamády, omáčky ke steakům a nakládané věci s chilli papričkama - okurky, hermelín atd. Rád si i něco nasuším pro celoroční použití v kuchyni - převažuje u mě italská a asijská kuchyně :firychil:

Z pracovního života - jako ekonom žiji v číslech a neustále něco počítám :-D Ve volném čase zkouším lovit kešky nebo chodít běhat, hrát šprtec či zajdu jen tak na pivko a pokec :-)

Uživatelský avatar
Vasjis
Stálý člen
Příspěvky: 1333
Registrován: 26 úno 2015 08:21
Reputace: 490
Obrázky: 0
Bydliště: České Budějovice

Re: David z Boskovic

Příspěvekod Vasjis » 09 čer 2016 08:21

Vítej mezi tichými blázny co každý den chodí za kytkami a povídají si s nimi :) Ať ti to roste a hoď pak do jiného vlákna taky nějakou fotku ať víme jak jsi na tom :)

Kendy
Moderátor
Příspěvky: 2195
Registrován: 05 kvě 2015 13:46
Reputace: 759
Obrázky: 0

Re: David z Boskovic

Příspěvekod Kendy » 09 čer 2016 08:38

Ahoj

jak to tak po tobě čtu, tak jsi člověk mé krve. Taky milionovky nemusím. Mám rád chilli syrové, zavařené.. Mám rád jeho chuť a nepotřebuju něco, co mi utrhne spodní čelist.

A popravdě.. I já pořád něco počítám a s ekonomy si povídám každou chvíli. Občas jim i přednáším ;-)

Uživatelský avatar
JurassicChilli
Stálý člen
Příspěvky: 920
Registrován: 26 úno 2016 14:23
Reputace: 583
Obrázky: 0

Re: David z Boskovic

Příspěvekod JurassicChilli » 09 čer 2016 08:39

Vítaj na fóre.
To Cayenne Purple trochu závidím. Perfektne by sa mi hodilo do zbierky ku Cayenne Red a Cayenne Yellow. O jeho existencii som sa dozvedel, až keď som mal papriky už vysadené, takže bolo neskoro zháňať semená. Tak snáď až na budúci rok.

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: David z Boskovic

Příspěvekod lobo » 09 čer 2016 09:20

Tož vítaj, nových chilli kolegů není nikdy dost.

Co se týče mě, tak mě zase imponuej ten tvůj 7Pot Bublegum, protože já zase spadám do sorty masochistů a požíračů extrémních papriček a výrobců domácích sajrajtů s vysokou pálivostí. Tak at se ti tu líbí a sezona at se vyvede dle představ :tiphat:

GrenyD
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 28 kvě 2016 20:51
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Boskovice

Re: David z Boskovic

Příspěvekod GrenyD » 09 čer 2016 11:15

JurassicChilli píše:Vítaj na fóre.
To Cayenne Purple trochu závidím. Perfektne by sa mi hodilo do zbierky ku Cayenne Red a Cayenne Yellow. O jeho existencii som sa dozvedel, až keď som mal papriky už vysadené, takže bolo neskoro zháňať semená. Tak snáď až na budúci rok.
Já si letos jako nezkušený pěstitel koupl už trochu narostlé rostlinky v jednom obchodě v Brně - nechci dělat reklamu, ale je to fajnový obchod. Pro ty, co znají Brno, tak na ulici Pekařská naproti FN Sv. Anna je obchůdek s názvem World of Chilli, takže tam vedli mé první kroky :-)

Fotky určitě budou :-) Cayne Purple už kvete a už začali růst první tři papričky, z čehož jsem byl urvanej, jak malý kluk - měl jsem je za oknem, kde od 12:30 až do západu slunce pěkně svítí, teď jsou už na balkoně na stejné straně, takže slunečního svitu mají pořád stejně :-)

Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: David z Boskovic

Příspěvekod proki73 » 09 čer 2016 20:40

Zdar krásné představení a jsem rad že je mezy chillisty najde i někdo kdo zná šprtec hrával jsem kdysi 8 let za šprtmejkry ostrava a dvakrát jsem se probojoval na misyrovství čr

Baron z Žop
Stálý člen
Příspěvky: 1367
Registrován: 09 srp 2012 18:40
Reputace: 3321
Obrázky: 0
Bydliště: Žopy

Re: David z Boskovic

Příspěvekod Baron z Žop » 09 čer 2016 21:22

Tož vitaj Dejve z Bostnu!!! Jelikož sem jezdil na učňák do Opatovic a do Bostnu, Letovic a Jevka jezdívali hrávat fotbal,tak to tam docela dobře znám.
Taky tam jezdím za keminem na Benešov a Pičov= to není nadávka! a jelikož tam za pár dní pojedu tak dáme pivko na Kaťáku???


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů