Chilli Freak

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
Chilli Freak
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 25 srp 2012 21:18
Reputace: 0
Obrázky: 0

Chilli Freak

Příspěvekod Chilli Freak » 25 srp 2012 21:59

Zdravím všechny blázny do chill! :chilli:

Jmenuji se Rosťa a už hezkých pár let mám rád chilli. Mimochodem pracuji v jedné nejmenované asijské automobilce,kde miluji jejich kuchyň,která je moc ostrá:)
Čistě náhodou jsem narazil na tento web a hned jsem si ho zamiloval. Je vidět,že ho dělají opravdoví milovníci chilli.
Takže jsem si hned objednal sušenou Bhut Jolokia. Poslali mi ji včetně bonusu jednoho kusu sušené Habanero. Samozřejmě jsem neodolal a jedna Jolokia šla do mě. Popíšu vám moji zkušenost. Prvních 10s nic,potom to začalo,jako by vám někdo zapálil na jazyku zápalku a oheň se stále rozšiřoval. Nezastavil se jen v ústech,ale pokračoval přes uši ven a nabíral stále na intenzitě. Začal jsem se trochu potit a lapat po dechu,jelikož mi oheň v ústech spaloval skoro všechen kyslík. Tváře mi brněly a šly na mě trochu mdloby,ale úspěšně jsem to zvládnul. Po pár minutách to odeznělo. A hned jsem si říkal,že mám další horu k pokoření a to bude Trinidad Scorpion Moruga.
Mám na zkušené chilisty jeden dotaz. Před nedávnem jsem koupil v makru viz.obrázek tyto papričky.Jsou taky pekelně ostré. Porovnání k Bhut Jolokia bych si to typnul na 300.000jednotek. Bohužel tam není napsáno,o jaký druh se jedná.Pouze,že je to z Maroka.Díky.

https://plus.google.com/photos/10548669 ... 7745?hl=cs" onclick="window.open(this.href);return false;[/img]

Uživatelský avatar
Hami
Stálý člen
Příspěvky: 448
Registrován: 19 čer 2011 21:44
Reputace: 3
Obrázky: 0
Bydliště: Mělník

Re: Chilli Freak

Příspěvekod Hami » 26 srp 2012 19:23

Buď zdráv, vítej mezi námi a přeji hodně podobných zážitků...
Co se týče těch papriček: Podobných druhů je mnoho, ale hádal bych PEQUIN.
Měj se a ať se daří - Hami

Uživatelský avatar
Dr.Pedr
Stálý člen
Příspěvky: 1399
Registrován: 28 pro 2011 11:26
Reputace: 159
Obrázky: 0
Bydliště: KOLÍN

Re: Chilli Freak

Příspěvekod Dr.Pedr » 27 srp 2012 07:14

Nazdar kámo... :tiphat:

PS:Co se týče určení druhu z té fotky tak to může být cokoli..vem semínko- zasaď...a pak se ukáže :wave:


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti