Ahojte

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
habanero
Stálý člen
Příspěvky: 155
Registrován: 05 led 2013 16:56
Reputace: 54
Obrázky: 0

Ahojte

Příspěvekod habanero » 29 čer 2013 19:13

Tak predstavim sa Vam , s 'miernym' opozdenim. Zijem na slovensku, na toto forum som zabludil uplnou nahodou , po dlhom prezerani som sa rozhodol ,ze sa pridam k vam . S chilli som zacal minuly rok , vtedy som pestoval len par rastliniek klasickych gulatych feferonov. Tento rok som si vybral trochu viac odrod napr. habanero ,rocoto,... Okrem chilli sa mi zapacili aj citrusy. Tie si skusam pre radost dopestovat zo semienok,... :wave:

queenas
Stálý člen
Příspěvky: 252
Registrován: 27 zář 2012 16:31
Reputace: 78
Obrázky: 0

Re: Ahojte

Příspěvekod queenas » 30 čer 2013 04:21

Cau, ty citrusy ze seminek jsou fajn, ale bude jim trvat min 5-7let, nez ti zacnou kvest. Nektere mozna nezacnou ani po 10letech.. Da se to ale obejit, ze ti da nekdo vetvicku z uz plodiciho citrusu a tu si tam naroubujes :) spousta citrusaru si pestuje ze seminek podnoze. Pak jim ufikne kmen po 2-3letech a nasadi na nej vetvicku z uz plodiciho citrusu prave..

habanero
Stálý člen
Příspěvky: 155
Registrován: 05 led 2013 16:56
Reputace: 54
Obrázky: 0

Re: Ahojte

Příspěvekod habanero » 02 črc 2013 13:37

Citrusy zatial pestujem len "tak" kedze este neviem na co ich pouzijem . Uvazoval som ,ze ked podrastu na vacsie niektore navrublujem (ak sa mi podari zohnat odrezky z plodiaceho citrusu) a zo zvisnych skusim vypestovat bonsaje :)


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů