upgrade phpBB

FAQ - základní informace o práci s fórem, pravidla, poslání, kodex chování
Kuki058
Stálý člen
Příspěvky: 538
Registrován: 09 led 2020 16:37
Reputace: 1317
Obrázky: 0
Bydliště: Hrhov 216 m n. m.

Re: upgrade phpBB

Příspěvekod Kuki058 » 15 led 2021 18:54

Lenže z mobilu to je zlozitejsie s tým ctrl c ,no nieje problém presedlať na pc ak pojde uz len ten bbpuding
:thumbup:

Uživatelský avatar
Tea Racer
Stálý člen
Příspěvky: 5414
Registrován: 17 dub 2016 11:00
Reputace: 9076
Obrázky: 0
Bydliště: Šumava, u Lipna 775 m n. m.
Kontaktovat uživatele:

Re: upgrade phpBB

Příspěvekod Tea Racer » 15 led 2021 19:03

No jo, mobiláři, ale i tam je kopírovat a vložit. :-)

Uživatelský avatar
Chozee77
Stálý člen
Příspěvky: 1513
Registrován: 11 bře 2017 13:45
Reputace: 2847
Obrázky: 0
Bydliště: Prostějov 223m n.m.

Re: upgrade phpBB

Příspěvekod Chozee77 » 15 led 2021 20:46

Tea Racer píše:
15 led 2021 18:49
Chozee77 píše:
15 led 2021 17:04
Tea Racer píše:
15 led 2021 16:45
Ono to kopírování kodu je daleko rychlejší než ty klikací fičurky....zvyk staré školy asi :-)

Ladičů by to chtelo více, nebo spíš někoho kdo to otestuje vše, protože forum nešlo delší dobu a žádné info nikde.
Přistup má pochopitelně jen asi admin a uživatelé jen zkouší co funguje a co ne.
Co je na tom zdlouhavého Zdeno?
Klik na červené tlačítko...vložit z Galerie..
Pak naklikat třeba 5 obrázků, dát zpět a bylo to tam...ty kódy,
V příspěvku ...
A pak dát odeslat...
Nebylo to nijak složitý ani pomalý...
A to červené tlačítko tam na to přece je...
Když je na něm napsáno
.. vložit z Galerie...
A když to tlačítko nefunguje tak je to tlačítko přinejmenším zbytečný...
No já to rád dělám ručně... ono naklikat to a šup šup, pak tu jsou mega dlouhé vlákna s obrázky a bez popisků, já raději ručne a ctrl+c a +v a je to bleskové. :-)
Každý to dělá dle svého, já mám radeji veci pod kontrolou...
No mě to v tom mobilu to ctrl c a ctrl v nefunguje... Jinak na PC bych to dělal taky tak..ale jsem tu jen na mobilu 😎🤟
..jaj teď vidím že sem jen reagoval na Zdenu a oni to tam už mobiláři napsali přede mnou ...tak sem jen opakuju 😁
Vyhodili ho z okna!!! Tůnu... Tůnu??? Tolik toho zas nebylo...🤟😎 Jára Da Cimrman

Uživatelský avatar
Faboš
Stálý člen
Příspěvky: 1675
Registrován: 05 črc 2018 13:49
Reputace: 5904
Obrázky: 0

Re: upgrade phpBB

Příspěvekod Faboš » 17 led 2021 09:06

Tea Racer píše:
15 led 2021 19:03
No jo, mobiláři, ale i tam je kopírovat a vložit. :-)

No já to rád dělám ručně... ono naklikat to a šup šup, pak tu jsou mega dlouhé vlákna s obrázky a bez popisků, já raději ručne a ctrl+c a +v a je to bleskové. :-)
Každý to dělá dle svého, já mám radeji veci pod kontrolou...
Nevidím na tom nic špatného, když dělám na mobilu. Na pc co se týká fóra nedělám téměř nic. Z 90% funguju na mobilu. A z tohoto pohledu je pro mě nyní fórum nefunkční. Vzhledem k tomu, že nahrání fotek se stalo zábavou pouze pro otrlé. I když vím, že některým to funguje, tak mě ne bohužel...
A co se týká vkládání fotek přes kód, nebo tlačítkem vlož z galerie, tak varianta 2 je podstatně jednodušší. A s popiskam u fotek to nemá nic společného. Kdo chce tak si to popíše tak i tak. A nikdy se mě nestalo, při vkládání fotek z galerie, že bych o nich neměl přehled a neměl to pod kontrolou...

Uživatelský avatar
Tea Racer
Stálý člen
Příspěvky: 5414
Registrován: 17 dub 2016 11:00
Reputace: 9076
Obrázky: 0
Bydliště: Šumava, u Lipna 775 m n. m.
Kontaktovat uživatele:

Re: upgrade phpBB

Příspěvekod Tea Racer » 17 led 2021 10:16

Faboš píše:
17 led 2021 09:06


Nevidím na tom nic špatného, když dělám na mobilu. Na pc co se týká fóra nedělám téměř nic. Z 90% funguju na mobilu. A z tohoto pohledu je pro mě nyní fórum nefunkční. Vzhledem k tomu, že nahrání fotek se stalo zábavou pouze pro otrlé. I když vím, že některým to funguje, tak mě ne bohužel...
A co se týká vkládání fotek přes kód, nebo tlačítkem vlož z galerie, tak varianta 2 je podstatně jednodušší. A s popiskam u fotek to nemá nic společného. Kdo chce tak si to popíše tak i tak. A nikdy se mě nestalo, při vkládání fotek z galerie, že bych o nich neměl přehled a neměl to pod kontrolou...
Já netvrdím, že to je nějak špatné a také jsem psal, že to každý děláme po svém. To je snad tak trochu svoboda, si to dělat jak se nám líbí ne?
Ze to nyní nefunguje je otázka upgrade fora a není to zcela odlazené. Já a Chozéé jsme se dostali loni do situace, že nám bylo forum zamknuté, díky chybě v galerii, asi týden nebo déle jsem kontaktoval moderátory a nikdo nic nedelal, v zousfalství jsem kontaktoval lidi na všechny strany a dostal jsem kontakt na programátora tohoto fora a ten mně a Chozemu pomohl a řekl, kdyby byl znovu problém at se ozvu. Když to nešlo nyní tak jsem se ozval a on mě poprosil, jestli budu online, že ladí nějaké věci a pak se zase odpojil a rekl, vše je asi OK.
Já více dělat nemohu, jsem tu jen běžný uživatel, tohle je práce moderátorů a administrátorů, psal jsi jim? Je škoda že to nejde. Já psal programátorovi a zatím se nepripojil....

Uživatelský avatar
Chozee77
Stálý člen
Příspěvky: 1513
Registrován: 11 bře 2017 13:45
Reputace: 2847
Obrázky: 0
Bydliště: Prostějov 223m n.m.

Re: upgrade phpBB

Příspěvekod Chozee77 » 17 led 2021 11:47

Faboš píše:
17 led 2021 09:06
Tea Racer píše:
15 led 2021 19:03
No jo, mobiláři, ale i tam je kopírovat a vložit. :-)

No já to rád dělám ručně... ono naklikat to a šup šup, pak tu jsou mega dlouhé vlákna s obrázky a bez popisků, já raději ručne a ctrl+c a +v a je to bleskové. :-)
Každý to dělá dle svého, já mám radeji veci pod kontrolou...
Nevidím na tom nic špatného, když dělám na mobilu. Na pc co se týká fóra nedělám téměř nic. Z 90% funguju na mobilu. A z tohoto pohledu je pro mě nyní fórum nefunkční. Vzhledem k tomu, že nahrání fotek se stalo zábavou pouze pro otrlé. I když vím, že některým to funguje, tak mě ne bohužel...
A co se týká vkládání fotek přes kód, nebo tlačítkem vlož z galerie, tak varianta 2 je podstatně jednodušší. A s popiskam u fotek to nemá nic společného. Kdo chce tak si to popíše tak i tak. A nikdy se mě nestalo, při vkládání fotek z galerie, že bych o nich neměl přehled a neměl to pod kontrolou...
Souhlasím s Fabošem na 100 % 😉
Teď když mě to tlačítko nefunguje na mobilu, tak sem k tomu napsání příspěvku a vložení do něj tří fotek potřeboval ještě papír a tužku 😁
A samozřejmě popisky si dávám už v mobilu ,proženu to snapsýdem ,ale to sem už dávno tady pár lidem taky radil v čem se dají dát do fotky rámečky,popisky a hlavně pro mě pak datumy ,pro zpětnou vazbu do minulosti 🙂
Vyhodili ho z okna!!! Tůnu... Tůnu??? Tolik toho zas nebylo...🤟😎 Jára Da Cimrman

Uživatelský avatar
Praha
Moderátor
Příspěvky: 485
Registrován: 05 srp 2015 10:50
Reputace: 1012
Obrázky: 0
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: upgrade phpBB

Příspěvekod Praha » 17 led 2021 13:08

Přátelé, z hlavní stránky mi zmizela dlaždice galerie. Má někdo ten samý problém? Psal jsem si s Racerem a jemu to funguje.

Uživatelský avatar
Chozee77
Stálý člen
Příspěvky: 1513
Registrován: 11 bře 2017 13:45
Reputace: 2847
Obrázky: 0
Bydliště: Prostějov 223m n.m.

Re: upgrade phpBB

Příspěvekod Chozee77 » 17 led 2021 13:38

mě taky dlaždičku s galerií nikdo nesebral
Vyhodili ho z okna!!! Tůnu... Tůnu??? Tolik toho zas nebylo...🤟😎 Jára Da Cimrman


Zpět na „FAQ - Všeobecné pokyny chilli fóra“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti