Žopský Vypalovák vol.5

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
koniash
Stálý člen
Příspěvky: 1553
Registrován: 19 lis 2016 18:44
Reputace: 4877
Obrázky: 0
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod koniash » 02 led 2021 23:02

DarthVikta píše:
02 led 2021 12:39
Okay, datum opraveno na 4. září, tedy standardní termín :)
:tiphat: nazdar divoký fotografe,stránky jsou dost dobrý model a myslím si,že k pátému výročí je to chvályhodný počin,Veleftipná ti pošle do SZ drobné návrhy úprav textů k posouzení,neboj,je to její bývalá profese :thumbup: :thumbup: :thumbup:
co pálí jak sviňa,nestíhá bolet

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod lobo » 02 led 2021 23:42

Faboš píše:
02 led 2021 17:20
lobo píše:
02 led 2021 14:12
JJ bavili jsme se o tom spolu, že by to bylo asi nejlepší o týden posunout. Naposledy to bylo s plodama bída. Snad jen První ročník jak byly tropy přes léto jsme toho měly kvanta že se prodávali i krabičky s plodama. Pak ale každý rok to bylo hodně na hraně. Myslím že ten týden navíc určitě na škodu nebude.
Ahoj
Jojo ten týden navíc by se jistě hodil. Z organizačních důvodů se to však muselo posunout. Buď o týden později nebo týden dřív. No a naznali sme že v půlce září by už mohla býti zima a nepěkné počasí pod Everestem a proto se to posunulo dopředu na toho 4.9. ...
Jo taaak ja o nicem teda nevim ze by jsme naznali ze by v pulce Září mohla být už zima. Borci vy me zlobite. Koniash ma treba pohodu a muze ve skleniku topit kdyz bude v Kvetnu kosa ale ostatni takovy moznosti nemaj a vysevat v Prosinci bez vytapenyho skleniku pro ostatni taky nema smysl. Osobne si myslim ze je lespi pulka nebo konec Září nez mit zase stres co dozraje a brat odrudy po trech plodech. Me se vlastne ale na nazor nikdo neptal

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod lobo » 02 led 2021 23:50

Jinak webovky jsou luxus, pochvalil jsem je Viktovi osobne mimo forum. Jediny co bych tu chtel verejne napsat je to aby v te sekci O NAS byli vsichni kdo se na festivalu historicky podileli. Protoze kazdej kdo se nejak pricinil o vydelek pro Sovicku at uz jenom na jednom rocniku si zaslouzi aby tam byl uverejnej. Rozhodne vsechny 4 rocniky neodmakala ta hrstka lidi co je uverejnena na strance. Do popisku k jejich osobe se da napsat minimalne to v jakem rocniku se ucastnil a co mel na starosti. Verim ze vsichni souhlasi

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod DarthVikta » 03 led 2021 06:18

koniash píše:
02 led 2021 23:02
Veleftipná ti pošle do SZ drobné návrhy úprav textů k posouzení,neboj,je to její bývalá profese :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Zdravím do ValMezu :wave:
Budu Veleftipné moc vděčný, protože fakt moc nevím, co tam psát. Určitě se nebudu bránit bližší spoluprací na všech textech :)

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod DarthVikta » 03 led 2021 06:32

lobo píše:
02 led 2021 23:50
Jediny co bych tu chtel verejne napsat je to aby v te sekci O NAS byli vsichni kdo se na festivalu historicky podileli.
No, ve finále proč ne - snad ke každýmu najdu nějakej rozumnej obrázek :)

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod DarthVikta » 03 led 2021 06:40

Říkal jsem si, že bych udělal zvlášť záložku "Chillimaster", kde by byly playlisty, soutěžící, plus vítězové. A samozřejmě cena, o kterou se soutěží... Bylo by tam uvedeno, na které položce skončili a tak podobně... Baron mi říkal, že by ty papíry snad měl mít někde poschovávaný, toš snad to klapne :)
Další věc - nemá někdo pěkně vyfocený Carne? Co jsem se díval, tak bohužel nemám žádnou solidní fotku :( Našel jsem toho dost z příprav, ale hotový produkt ne... Určitě mám v plánu udělat nějakej hezkej obrázek letos ve škole pěkně na talířku třeba i s pivkem :)

Uživatelský avatar
Praha
Moderátor
Příspěvky: 485
Registrován: 05 srp 2015 10:50
Reputace: 1012
Obrázky: 0
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod Praha » 03 led 2021 10:55

Zkoušel jsem etikety na carne, aby jsme mohli prodávat s sebou na doma
70455

70456

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod DarthVikta » 03 led 2021 11:38

Pražáku, paráda! Včetně toho prodeje ve skleničkách :) Můžeš mi ten obrázek poslat ve vyšším rozlišení na můj mail? Díky :)


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů