Žopský Vypalovák vol.4

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Žopský Vypalovák vol.4

Příspěvekod lobo » 08 črc 2020 21:32

Ahoj všem, chtěl bych všem z Vás kdož se chcete aktivně podílet na letošním ročníku moc poděkovat, protože jak řekl pan Baron, tak lidi přicházejí a odcházejí a každý rok je to přeci jen trochu jiné i když základ zůstává. I já jsem prošel vývojem v myšlení a pojetí celé akce. Kdo mě zažil minulé roky během příprav mnoho měsíců před akcí tak ví, že jsem vždy platil za neúprosného bojovníka za to zrušit proplacení nákladů na Vypalovák a vždy jsem byl za špatného a přineslo to každý rok mnohi sváru a nepohody. S ohledem do zadu musím říct že jsem si z toho i něco odnesl a to je to, že každý z nás žijeme jinak, vydělávame jiné peníze a hlavně máme rozdílné náklady na živobytí. To co se jednomu může zdát jako pár Korun, to může být pro někoho velká suma. A tak bych chtěl apelovat na všechny aby se zdrželi výkřiků typu" Seru na náklady vždyť je to pro dobrou věc". Může to opravdu někoho postavit do nepříjemné pozice a životní situace. Já osobně bych to nechal jak to bylo a to je to, že si každej povede evidenci nákladů a ty si pak nechá proplatit a to opravdu každý. A po té co dostane peníze může zase vzápětí dle svého uvážení dát peníze do kasičky pro Sovičku. Ono je pak i rozdíl když má někdo náklady do 1000Kč a někdo třeba 3000 nebo 5000. Nemluvím o Baronovi který v tom mívá skoro celou výplatu. Pojďme tomu nechat nějaký systém a řád.
Každopádně jak zmínil Baron, kdo budete potřebovat samolepky na produkty není problém a opět to rád zařídím jako vždy. Věřím že se letošní ročník vyvede skvěle jako vždy.
Mějte se přátelé
Lobo

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Žopský Vypalovák vol.4

Příspěvekod Erben61 » 09 črc 2020 07:55

:thanx: Hezky jsi to napsal to o příjmech, životních nákladech atd. A hlavně taky jsme každý jiný, což se třeba hezky ukázalo, když se financoval nový a velice potřebný gril. Bylo okolo toho docela křiku, že zůstane hlavně hasičům. Ale že používáme např. ohřívací vanu hasičů a že bez jejich zázemí atd by nebylo nic, nikdo nezmínil. Zkrátka si myslím, že to proplacení nákladů v té výši jaká je daná je v pořádku. Kluci to dělají spravedlivě, dávají do toho kus srdíčka, jak se říká. Vloni mě překvapili,když mě volali, aby mi proplatili pětikilo, tedy náklady na odeslání omáček, částku na kterou jsem v tom původním vyúčtování vůbec nepomyslel. A teď trochu nevážně.
Zříci se nákladů může třeba takovej Hyňa Koniash. Jako majitel plechové huby, ocelových rukou, zlatého srdce a hlavně velkolepého chillidomku si to zřejmě může snadno dovolit. :-D :-D :-D :respect:
:wave: :tiphat:

PS: Asi budu potřebovat tak 2-3 druhy nálepek, tak tě pak oslovím.
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
oskar69
Stálý člen
Příspěvky: 759
Registrován: 05 srp 2014 14:35
Reputace: 808
Obrázky: 0
Bydliště: uherskohraďišťsko

Re: Žopský Vypalovák vol.4

Příspěvekod oskar69 » 09 črc 2020 09:11

jen abych si ujasnil - sklenice na omacky placatky anebo kulate ? nebo oboje. ale pokud mozno jeden druh omacky = jeden druh skla?

Uživatelský avatar
Praha
Moderátor
Příspěvky: 483
Registrován: 05 srp 2015 10:50
Reputace: 1010
Obrázky: 0
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Žopský Vypalovák vol.4

Příspěvekod Praha » 09 črc 2020 10:04

Oskare, Baron asi myslel jednotné flašky na omáčky tyto
https://svetlahvi.cz/sklenene-lahve/tas ... sche-01-l/
66865
na kalňáky, relishe, chutney a pasty asi co používáš ty
https://svetlahvi.cz/zavarovaci-sklenic ... hve-165+ml
66866

Jenda
Stálý člen
Příspěvky: 151
Registrován: 24 úno 2017 14:52
Reputace: 142
Obrázky: 0

Re: Žopský Vypalovák vol.4

Příspěvekod Jenda » 09 črc 2020 10:46

Praha píše:
08 črc 2020 12:15
To zmákneme. Jako loni. A mimochodem, do kuchyně patří i Faboš. Doufám že vezme s sebou nádobí. Moc nám loni pomohlo. Nehledě na to, že je to tuším Baronův hlavní paštikář. V neposlední řadě. V kuchyni budou platit nějaká pravidla. Moje pravidla. Nechci aby se opakovala podobná situace jako loni. Detaily upřesním na místě. Věřím že Erben, ostřílenej kuchař mi v tom dá za pravdu.
Praho z Mladé Boleslavi, nějaké nádobí můžu stáhnout z chaty, to by neměl být problém. Zavelíš, odjedu, naložím, doručím. Do 30 min :)

Uživatelský avatar
Praha
Moderátor
Příspěvky: 483
Registrován: 05 srp 2015 10:50
Reputace: 1010
Obrázky: 0
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Žopský Vypalovák vol.4

Příspěvekod Praha » 09 črc 2020 12:53

Jendo díky. Uvidíme až na místě,co bude potřeba

Jenda
Stálý člen
Příspěvky: 151
Registrován: 24 úno 2017 14:52
Reputace: 142
Obrázky: 0

Re: Žopský Vypalovák vol.4

Příspěvekod Jenda » 09 črc 2020 13:45

Jasný :) Vyřešíme za pochodu.

koniash
Stálý člen
Příspěvky: 1548
Registrován: 19 lis 2016 18:44
Reputace: 4844
Obrázky: 0
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Žopský Vypalovák vol.4

Příspěvekod koniash » 10 črc 2020 22:22

:tiphat: jen tak na okraj...pokud Baron s Tydžejem nevyrobí ten veleluxusní feferonkový salát....tak budu převelmi smutný muž :dunno: :dunno: :dunno:
co pálí jak sviňa,nestíhá bolet


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů