Ožraný stonek Naga Jolokie

Choroby rostlin paprik, škůdci, identifikace, likvidace!
bombard
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 01 čer 2012 11:12
Reputace: 0
Obrázky: 0

Ožraný stonek Naga Jolokie

Příspěvekod bombard » 01 čer 2012 11:46

Dobrý den.Jsem ůplný zač.v pěstování těchto paprik.Mám problém s něčím co mi ožírá stonek těsně nad hlínou.Hlínu mám obyčejnou ze zahrady.Nijak ošetřenou.Mám 7 rostlinek tak cca.30 cm vysokých z toho mi dvě něco ožírá.Myslím si že to žere v noci.Přes den nic vidět není.Na jedné jsem zpozoroval druhý den(každý den kontroluji)pár drobných pavučinek které jsem vzápětí hned odstranil.Jedna paprička se mi tímto způsobem(ožráním) zlomila ale naštěstí zůstala neporušena taková ta žilka uvnitř a roste zatím(ťuk,ťuk ťuk)vesele dál.Hnojivo dávám,proti škůdcům také nasazuji postřik.Na listech nic není.Zespoda ani zvrchu.Asi tak před 14 dnima jsem odstranil 2 malinkaté mšice.Jinak vše v pohodě.Nevíte co by to mohlo být.Děkuji za odpověď.
Obrázek
gallery/image.php?album_id=761&image_id=8339" onclick="window.open(this.href);return false;
gallery/image.php?album_id=761&image_id=8338" onclick="window.open(this.href);return false;
gallery/image.php?album_id=761&image_id=8337" onclick="window.open(this.href);return false;
gallery/image.php?album_id=761&image_id=8336" onclick="window.open(this.href);return false;
gallery/image.php?album_id=761&image_id=8334" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Dr.Pedr
Stálý člen
Příspěvky: 1399
Registrován: 28 pro 2011 11:26
Reputace: 159
Obrázky: 0
Bydliště: KOLÍN

Re: Ožraný stonek Naga Jolokie

Příspěvekod Dr.Pedr » 01 čer 2012 20:21

bombard píše:Dobrý den.Jsem ůplný zač.v pěstování těchto paprik.Mám problém s něčím co mi ožírá stonek těsně nad hlínou.Hlínu mám obyčejnou ze zahrady.Nijak ošetřenou.Mám 7 rostlinek tak cca.30 cm vysokých z toho mi dvě něco ožírá.Myslím si že to žere v noci.Přes den nic vidět není.Na jedné jsem zpozoroval druhý den(každý den kontroluji)pár drobných pavučinek které jsem vzápětí hned odstranil.Jedna paprička se mi tímto způsobem(ožráním) zlomila ale naštěstí zůstala neporušena taková ta žilka uvnitř a roste zatím(ťuk,ťuk ťuk)vesele dál.Hnojivo dávám,proti škůdcům také nasazuji postřik.Na listech nic není.Zespoda ani zvrchu.Asi tak před 14 dnima jsem odstranil 2 malinkaté mšice.Jinak vše v pohodě.Nevíte co by to mohlo být.Děkuji za odpověď.
Obrázek
gallery/image.php?album_id=761&image_id=8339" onclick="window.open(this.href);return false;
gallery/image.php?album_id=761&image_id=8338" onclick="window.open(this.href);return false;
gallery/image.php?album_id=761&image_id=8337" onclick="window.open(this.href);return false;
gallery/image.php?album_id=761&image_id=8336" onclick="window.open(this.href);return false;
gallery/image.php?album_id=761&image_id=8334" onclick="window.open(this.href);return false;
Máš tu kytku venku...?

bombard
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 01 čer 2012 11:12
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Ožraný stonek Naga Jolokie

Příspěvekod bombard » 03 čer 2012 13:13

Kytky mám doma za oknem.


Zpět na „Choroby a škůdci chilli paprik“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů