Nezvěstické Chillihraní 2019

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Nezvěstické Chillihraní 2019

Příspěvekod Erben61 » 18 zář 2019 08:14

:firychil: :firychil: Ahoj přátelé a milovníci dech beroucích soubojů v pojídání pekelných papriček. Poblíž Plzně už nějaký čas pořádají tuto akci, slyšel jsem vloni docela kladná hodnocení a letos se tam chystám vypravit. Možná to bude docela fajně strávená sobota. :firychil: :firychil:

61693

:angry1: :veryhot: :thumbup: :angry1: :veryhot: :thumbup:

:wave: :tiphat:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
Quentin_Bull_89
Stálý člen
Příspěvky: 1465
Registrován: 09 kvě 2018 17:58
Reputace: 1963
Obrázky: 0
Bydliště: Kypr, Oroklini

Re: Nezvěstické Chillihraní 2019

Příspěvekod Quentin_Bull_89 » 19 zář 2019 14:14

Erbe, já zrovna budu z pátka na sobotu na půli cesty a když se v pátek nezmažu jak čuně, tak bych se i přijel podívat.
„Chilli je jako plamen: jakmile neroste, zhasíná.“ :chilli11:

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Nezvěstické Chillihraní 2019

Příspěvekod Erben61 » 21 zář 2019 19:13

:firychil: :firychil: Ahoj přátelé. Fakt slušnej oddíl, tihle chíllenci z Nezvěstic a okolí. :firychil: :firychil:

Dnes jsem společně s kolegou Bonebreakerem a i díky jeho odvozu, navštívil tuto akci. Musím říct, že jsem byl zvědav po dobrých recenzích a že jsem se nemohl ubránit i porovnání s Vypalovákem. Musím říct, že to tam bylo fajn, v mnoha věcech to bylo porovnatelné, jen trochu menší měřítko.
Taky jsme se zde setkali s kamarádem Quentin Bullem, jeho dívkou nebo snad paní a příjemně jsme pokecali.
Dokonce jsem si koupil dvě chilli marmelády a sýr, :angry1: omáčku kterou mi paní nabízela jsem odmítl s tím, že nebudu kupovat dříví do lesa.
Příjemně strávené odpoledne a už v pátek mě čeká Chilli sraz Plzeň. Dokufoto z výstavky a ze setkání.

6174361744617456174661747

PS: V ,,našem" dresu jsem byl za módního guru. :thumbup: :thumbup:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
Quentin_Bull_89
Stálý člen
Příspěvky: 1465
Registrován: 09 kvě 2018 17:58
Reputace: 1963
Obrázky: 0
Bydliště: Kypr, Oroklini

Re: Nezvěstické Chillihraní 2019

Příspěvekod Quentin_Bull_89 » 22 zář 2019 08:38

Nezvěstické chilli hraní nebylo špatné, nicméně z organizace a samotného provedení jsem byl docela zklamaný. Ač jsem nebyl v Žopech, tak jen z videí, povídání a fotek vím, že Vypalovák je jedna velká profesionální akce, ať už to vezmu od moderování nebo po tu nejmenší maličkost, jako jsou gumové rukavice při servírování pokrmů soutěžícím. To vše udělá hluboký dojem. Co mě opravdu zarazilo, byl poplatek 200 Kč, který návštěvník musel zaplatit, aby mohl shlédnou soutěž v pojídání chilli. I přes tuto mrzutost byl sál narvaný k prasknutí. Pokusil jsem se se soutěžícíma držet krok (co jedli, pořadatelé dávali i na košt do publika). No mohu říct, že bych skončil před 8 kolem, které bylo z celé soutěže asi to nejnespravedlivější (viz foto).
61771
Erben mě navíc obdaroval nadílkou, za níž děkuji. Použil stylové balení. 👌👌👌😀
61772
„Chilli je jako plamen: jakmile neroste, zhasíná.“ :chilli11:

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Nezvěstické Chillihraní 2019

Příspěvekod Erben61 » 23 zář 2019 09:25

:firychil: Zareaguji na Quentin Bullovo příspěvek. Rozhodně to Chillihraní byla pěkná a záslužná akce, rozhodně to nebyl Vypalovák. :firychil:

To že měli zpoplatněnou soutěž svědčí o komerčnosti, tedy že si chtěli vydělat. Už při vstupu do sálku kde byla výstavka chilli, rostlin a výrobků, měli vstupné sice dobrovolné....Celý to měli jinak postavený, vůbec ne špatně, vždyť to byl už šestý ročník a já sám jsem tam jel na základě pozitivních doporučení.
Řekl bych ano, odvedli dobrou práci budiž jim přán výtěžek. Naše akce Žopák čili Vypalovák má však přidanou hodnotu v tom, že výtěžek je věnován na charitativní účel a už v plakátu je toto uvedeno.

A řeknu vám přátelé, že když se výtěžek předával poprvé, byl jsem dojat, podruhé znovu, když nám jako poděkování dali tričko ( jedno jsem ještě dostal i pro vnučku ) a i letos jsem zabodoval když jsem té naší malý papričce přivezl placku se Sovičkou.

No a ještě zmínka k té stylové tašce v podobě pytlíku na mouku. To je dnes prostě trend....ekologie a recyklace TVL nevíšššššš ???? :-D :-D

Chilli a akcím s ním v jakékoliv podobě s ním zdarrrr.

PS: Protože jsem prožil aktivní chilli víkend, skáknul jsem včera s nějakými přebytky na plzeňskou burzu. A použiju zde známé heslo tuším od OMA.....
S žádnou jinou zeleninou tolik legrace nezažiješ........jeden týpek tam včera dělal hrdinu tak jsem mu dal kousnout Nagabraina....dostal hrst papriček jako bolestný.....možná je pozdějí lupnul do křoví když ho to kroutilo bůhví jak dlouho :thumbup: :thumbup: :thumbup:
61795
6179461796
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

111%chilli
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 29 říj 2019 00:26
Reputace: 1
Obrázky: 0

Re: Nezvěstické Chillihraní 2019

Příspěvekod 111%chilli » 29 říj 2019 00:39

Quentin_Bull_89 píše:
22 zář 2019 08:38
Nezvěstické chilli hraní nebylo špatné, nicméně z organizace a samotného provedení jsem byl docela zklamaný. Ač jsem nebyl v Žopech, tak jen z videí, povídání a fotek vím, že Vypalovák je jedna velká profesionální akce, ať už to vezmu od moderování nebo po tu nejmenší maličkost, jako jsou gumové rukavice při servírování pokrmů soutěžícím. To vše udělá hluboký dojem. Co mě opravdu zarazilo, byl poplatek 200 Kč, který návštěvník musel zaplatit, aby mohl shlédnou soutěž v pojídání chilli. I přes tuto mrzutost byl sál narvaný k prasknutí. Pokusil jsem se se soutěžícíma držet krok (co jedli, pořadatelé dávali i na košt do publika). No mohu říct, že bych skončil před 8 kolem, které bylo z celé soutěže asi to nejnespravedlivější (viz foto).
61771
Erben mě navíc obdaroval nadílkou, za níž děkuji. Použil stylové balení. 👌👌👌😀
61772
j

111%chilli
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 29 říj 2019 00:26
Reputace: 1
Obrázky: 0

Re: Nezvěstické Chillihraní 2019

Příspěvekod 111%chilli » 29 říj 2019 01:11

Ahoj, reaguji na příspěvek od Quentin_Bull_89 a pokusím se čelit některým výtkám. 1) Zpoplatnění soutěže 200 Kč šlo ruku v ruce se závěrečným rautem a poté produkcí DJ. V těchto souvislostech myslím dává částka jistý smysl - samotná soutěž by zpoplatněna být nemohla. Pořadatelé v tento hektický den jedou v podstatě 3 disciplíny najednou: výstavu, soutěž, raut. Vše ve vlastní režii a v úzkém týmu. Raut je připravován pouze tímto týmem - pochutiny nejsou výsledkem outsourcované cateringové firmy. 2) Osmé kolo - losování z klobouku opravdu není nikterak spravedlivé, jelikož jeho podstata je naznačena již v 1.slově názvu. Inspirací pořadatelům při volbě tohoto kroku byla jednoznačně pražská PLECHOVÁ HUBA.
Přeji Vám všem mnoho zdaru nejen při společných aktivitách a rád se zúčastním mnohých zde popisovaných akcí, Tomáš Matějka, Šťáhlavy


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů